Niedziela, 25 październik 2020, Imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Rain
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clouds
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Rain
12°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Clouds
12°
Wiatr: 4.68 km/h Wilgotność: 90
Clouds
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
25.09.2020, 17:15 | czytano: 547

Konkurs plastyczny "Stacja Zakopane"

ZAKOPANE. Urząd Miasta oraz Miejska Biblioteka Publiczna
im. Stefana Żeromskiego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. Stacja Zakopane. Uczestnicy mają za zadanie przygotować pracę przedstawiającą zabytkowy budynek Dworca PKP w Zakopanem w ujęciu historycznym lub po modernizacji - wraz z otoczeniem: peronami, pociągami, lokomotywami, pasażerami.

Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych z terenu Miasta Zakopane. Prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych:
I grupa – przedszkola
II grupa szkoły podstawowe - klasy 0 - 3
III grupa szkoły podstawowe - klasy 4 - 6
IV grupa szkoły podstawowe - klasy 7 - 8

Prace do konkursu zgłasza placówka, która wybiera tylko 15 prac ze szkoły/przedszkola.

Prace mogą być zgłaszane również indywidualnie.

Format prac jest dowolny. Uczestnicy przygotowują prace plastyczne wykonane następującymi technikami (rysunek, malarstwo, grafika komputerowa).

Prace należy nadsyłać, składać wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych, do 15 października br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stefana Żeromskiego, Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Zborowskiego 1.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej biblioteki: www.biblioteka.zakopane.eu. Tam także szczegóły i regulamin konursu.

opr. s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij