Niedziela, 06 grudzień 2020, Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 70
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Zła
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
09.11.2020, 12:14 | czytano: 2054

Muzyczne sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu

arch. szkoły

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu rozwijają swoje zainteresowania muzyczne uczestnicząc w zajęciach Koła Wokalnego. Muzyka jest ich pasją i wielką radością. Zachwycają swoim śpiewem społeczność uczniowską, ale także publiczność Nowego Targu.

W ostatnim czasie wzięli udział w projekcie muzycznym Mozart kontra Sinatra – Aktywacja, integracja przez sztukę.

Rozwijając swoje pasje, uczestniczą w różnego rodzaju konkursach i festiwalach muzycznych. W tym roku szkolnym Elwira Olejarz uczennica klasy 8 została laureatem II miejsca w XVI International Vokal Competition Wolin 2020 oraz otrzymała wyróżnienie 1 stopnia w International Online Song Festiwal w Częstochowie. To nie jedyne osiągnięcia tej uczennicy. Jest ona laureatem Międzynarodowego Konkursu Jazzowego w Warszawie, XII Międzynarodowego Festiwalu w Świdnicy oraz Międzynarodowego Projektu Imternational Singing w Bułgarii.


Natomiast Krzysztof Orzechowski, uczeń klasy V został laureatem 3 miejsca w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym w Kijowie na Ukrainie oraz 3 w Międzynarodowym Festiwalu Twórczości w Świdnicy. Krzysztof także ma na swoim koncie wspaniałe osiągniecia w dziedzinie muzyki. Jest laureatem Małopolskiego Konkursu Kolęd, Pastorałek oraz Małopolskiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
komentarze
w13:24, 16 listopada 2020
Brawo kochani.
g17:30, 10 listopada 2020
Brawo.
Ula11:54, 10 listopada 2020
Wielkie brawa dla Was! Gratulacje!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij