Poniedziałek, 01 marzec 2021, Imieniny: Antoniego, Radosława, Albina
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-1°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 83
Clouds
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 91
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
01.01.2021, 18:29 | czytano: 1754

Doceniona perfekcja uczennicy ZSCKR Nowy Targ (zdjęcia)

arch. szkoły

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu wziął udział w XVII Małopolskim Konkursie „Stół pięknie nakryty – przysmaki na bożonarodzeniowym stole”.

rganizator w trosce o zdrowie uczestników i opiekunów przeprowadził konkurs w formie online, a tegoroczna edycja nawiązywała do tradycji świątecznych polskich rodzin.

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie napoju rozgrzewającego wg autorskiej receptury, a także nakrycie stołu bożonarodzeniowego zgodnie ze sztuką kelnerską.

Każdy z etapów konkurencji został sfotografowany oraz nagrany w formie kilkuminutowych filmów i przesłany do organizatora konkursu.

Klaudia Luźniak, uczennica klasy III technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych zajęła I miejsce. Już po raz kolejny pokazaliśmy, że w ZSCKR w Nowym Targu kształcimy profesjonalnych i doskonale przygotowanych fachowców w zawodach poszukiwanych na rynku pracy.

Laureatkę do konkursu przygotowały panie Dorota Kościelniak oraz Wiesława Staroń. Dokumentacja zdjęciowo – filmowa wykonanych zadań została zrealizowana przez pana Tomasza Gąsienica-Wawrytko.

Uroczyste wręczenie nagród dla uczennicy odbyło się w Krakowie. Wzięli w nim udział: laureatka, opiekunowie i dyrektor szkoły Łukasz Fudala.

"Serdecznie gratulujemy Klaudii i dziękujemy za zaangażowanie i postawę godną mistrza w konkurencji barman – kelner" - nie kryje dumy szkoła.

źródło: ZSCKR Nowy Targ
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij