Wtorek, 18 maj 2021, Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
Jabłonka i okolice
Rain
12°
Wiatr: 8.64 km/h Wilgotność: 91
Rain
11°
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 88
Clouds
12°
Wiatr: 11.52 km/h Wilgotność: 93
Clouds
12°
Wiatr: 12.708 km/h Wilgotność: 92
Clouds
13°
Wiatr: 12.276 km/h Wilgotność: 91
Clouds
11°
Wiatr: 9.504 km/h Wilgotność: 94
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
16.04.2021, 11:52 | czytano: 753

Uczennice z ZPS-WO wspaniale spisały się w konkursie kulinarnym

arch. szkoły

Sukces uczennic Branżowej Szkoły I stopnia Nr 5 w Zespole Placówek Szkolno - Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu w ogólnopolskim konkursie „Zero food waste – nie marnuję żywności”!

Konkurs pn. „Zero food waste – nie marnuję żywności”, zachęcający do wdrażania idei kreatywnego podejścia do sztuki kulinarnej z wykorzystaniem pełnowartościowej żywności, która zalega w naszych lodówkach czy spiżarniach, właśnie dobiegł końca.

W konkursie wzięły udział uczennice Branżowej Szkoły I stopnia Nr 5 w Nowym Targu, które z dużym zaangażowaniem i kreatywnością podeszły do przygotowania potraw i przekąsek.

Nagrodę specjalną otrzymała Izabela Wcisło za: "bułeczki z marchwi gotowanej z burgerem z buraka czerwonego na Pesto z awokado i zielonej pietruszki”. Nagrodę ufundował Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. – „Bronisze”.

Wyróżnienie w konkursie otrzymała Klaudia Niemiec za: "faszerowane ziemniaczki z góralskim serkiem”. Nagrodę ufundowała firma Edusof.


W konkursie wzięła również udział Alicja Siarka, która wykonała: "moskole z oscypkiem z salsą z buraków".

Nad regulaminowym przygotowaniem potraw do konkursu czuwały: Mariola Walczak i Elżbieta Gil.

źródło szkoła
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij