Czwartek, 12 grudzień 2019, Imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
-2°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-2°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-3°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Mist
-3°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-2°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-2°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Dobra
25.09.2009, 16:47 | czytano: 1090

Redagujcie z nami Podhale24.pl!

Podhale24.pl

Ta strona jest dla Was – Drodzy Nauczyciele i Młodzieży. Wraz z nowym rokiem szkolnym Podhale24.pl oddaje w Wasze ręce jedną ze swoich kategorii. Dosłownie - oddaje! Bo kategorię „Szkoła” będziecie tworzyć sami.

To Wy, przysyłając nam informacje o swoich sukcesach i inicjatywach, o programach, w których uczestniczycie i ogólnie – o życiu Waszej szkolnej społeczności, będziecie jej autorami. To Wy zadecydujecie, co warto pochwalić, ale to Wy również będziecie dzielić się z naszymi Czytelnikami swoimi bolączkami, niepokojami, związanymi z dzisiejszą oświatą. No bo któż jak nie Wy, Drodzy Nauczyciele, zrobi to lepiej? A na czyje, jak nie Wasze życie Droga Młodzieży, dzisiejsze pomysły oświatowych władz będą rzutowały? Jednym słowem – na Podhale24.pl weźmiecie oświatę w swoje ręce.

Na teksty i zdjęcia czekamy pod specjalnie dla Was stworzonym adresem mejlowym: szkola@podhale24.pl

To jednak nie wszystko. W szkołach powstają klasy dziennikarskie, wiele z nich prowadzi własne gazetki. Już dziś ogłaszamy więc konkurs na najlepsze z nich. Wysyłajcie kolejne numery swoich pism do naszej redakcji w Nowym Targu, przy ul. Krzywej 9 z dopiskiem na kopercie „Konkurs gazetek szkolnych” do końca maja. A w czerwcu – wielkie podsumowanie i nagrody dla najlepszych pism i autorów.

To jednak nadal nie wszystko. Dla tych, którzy w przyszłości zechcieliby wybrać trudny, acz piękny zawód dziennikarza, organizować będziemy bezpłatne warsztaty. Nauczymy, jak pisać, jak robić dobre zdjęcia, co wolno, a czego nie. Pokażemy, jak w praktyce tworzy się gazetę czy portal internetowy. Jednym słowem - wskażemy drogę, którą stawiający pierwsze kroki redaktor wędrować powinien. I kto wie, być może niektórzy z Was zostaną już z nami, pisząc artykuły do „dorosłego” Podhale24.pl?

Zapamiętajcie nasz adres: szkola@podhale24.pl i piszcie do nas.

Redakcja Podhale24.pl
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij