Środa, 16 czerwiec 2021, Imieniny: Aliny, Justyny, Benona
Jabłonka i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 1.224 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
11°
Wiatr: 0.252 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
11°
Wiatr: 2.16 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
12°
Wiatr: 3.78 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
11°
Wiatr: 4.716 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 2.232 km/h Wilgotność: 89 %
21.05.2021, 17:20 | czytano: 1758

Uczennica "Rolnika" - utalentowaną graficzką

arch. szkoły

Julia Sebastjańska z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu, tegoroczna absolwentka technikum kształcącego w zawodzie technik architektury krajobrazu została laureatką konkursu dla małopolskich szkół średnich na najlepszą laudację lub okładkę Mądrej Książki Roku i w kategorii okładki zajęła III miejsce.

Konkurs został zorganizowany przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie w ramach trwającego plebiscytu „Mądra książka roku 2020” i polegał na zaprojektowaniu autorskiej okładki jednej z 15 nominowanych książek w konkursie Mądra Książka Roku 2020.

Zaprojektowana okładka jest bardzo oryginalna i choć zwykle nie ocenia się książki po okładce, to ta stworzona przez Julię jest bardzo interesująca i zachęca do sięgnięcia po książkę.


"Gratulujemy Julii i życzymy dalszych sukcesów. Słowa uznania kierujemy również w stronę Mikołaja Kręckiego, drugiego ucznia reprezentującego naszą szkołę w tym konkursie" - czytamy na stronie ZSCKR.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij