Środa, 16 czerwiec 2021, Imieniny: Aliny, Justyny, Benona
Nowy Targ i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 1.152 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
15°
Wiatr: 0.9 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
11°
Wiatr: 2.16 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
12°
Wiatr: 4.356 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
11°
Wiatr: 4.212 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 2.232 km/h Wilgotność: 89 %
26.05.2021, 12:30 | czytano: 1472

I miejsce dla duetu z ZSCKR Nowy Targ

arch. szkoły

W minioną niedzielę, 23 maja br. odbył się Konkurs Góralskiej Pieśni Religijnej czyli XVII Papieska Majówka na Bachledówce.

W Konkursie wzięły udział uczennice z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu; Karolina Sutor z klasy II technikum kształcącego w zawodzie technik weterynarii oraz Joanna Żółtek z klasy III technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Dziewczyny są członkiniami Szkolnego Zespołu Regionalnego „ZWYRT" i zaprezentowały się w kategorii młodzieżowej występując w duecie i w tejże kategorii zajęły I miejsce.

Mateusz Buła - kierownik Szkolnego Zespołu Regionalnego "ZWYRT"

Ich śpiewu można posłuchać tutaj (od 2:46):

najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij