Środa, 16 czerwiec 2021, Imieniny: Aliny, Justyny, Benona
Jabłonka i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 1.044 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
11°
Wiatr: 0.504 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
11°
Wiatr: 2.268 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
12°
Wiatr: 3.78 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
11°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 1.044 km/h Wilgotność: 88 %
28.05.2021, 10:49 | czytano: 2024

„Srebrna patelnia" dla uczennic ZSCKR Nowy Targ (zdjęcia)

arch. szkoły

Ogólnopolski Międzyszkolny Konkurs Kulinarny „Smaki Wsi” rozstrzygnięty. W bieżącym roku szkolnym odbyła się jego IX edycja. Tematem tegorocznych zmagań były: „Staropolskie słodkie wypieki na polskim stole”.

W związku z pandemią, konkurs odbył się on-line. Przystąpiło do niego 27 drużyn z całej Polski. W pierwszym etapie uczestnicy przysyłali zgłoszenia wraz z recepturą konkursowego wypieku. Następnie przygotowywali zadanie w swoich pracowniach, potem uwieczniali je na zdjęciach i przesyłali do oceny. Drugi etap polegał na przeprowadzeniu głosowania wśród społeczności szkolnej uczestników. Wypieki były także oceniane przez Jury, które dodatkowo analizowało receptury na podstawie których przygotowano zadanie.

Uczennice Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu z klasy III technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych - Klaudia Luźniak i Kinga Wolska zdobyły II miejsce w konkursie, wygrywając SREBRNĄ PATELNIĘ. Uczestniczki przygotowały tort o nazwie „Uroczy duet czekoladowo-orzechowy ze staropolską oponką”.

Uczennice do konkursu przygotowała Dorota Kościelniak.

źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij