Piątek, 24 września 2021, Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana
Jabłonka i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 16.2 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
13°
Wiatr: 17.352 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
13°
Wiatr: 17.532 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
14°
Wiatr: 21.6 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
13°
Wiatr: 15.48 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
12°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 90 %
03.08.2021, 08:28 | czytano: 1179

5 najlepszych szkoleń dla nauczycieli w roku szkolnym 2021/2022 (art. sponsorowany)

Sprawdzamy najlepsze oferty szkoleń dla nauczycieli na nadchodzący rok szkolny 2021/2022. Jaka tematyka jest na topie i jakie zagadnienia warto zgłębić? Zobacz listę i sprawdź warunki ofert.

Szkolenia dla nauczycieli z ECRK Lex
Szkolenie się jest formą inwestowania w siebie i w swój rozwój. W zawodzie nauczyciela zajmują one szczególne miejsce. Zmieniające się prawo, nowe rozporządzenia, wciąż nakładane nowe obowiązki i wytyczne – to wszystko wymaga bycia na bieżąco, poukładanej wiedzy i możliwości sięgnięcia po nią w chwili, gdy jest potrzebna.
Druga kwestia to praca z uczniami. Nauczyciele mają istotny wpływ na młode pokolenie, kształtują społeczeństwo, są autorytetem. Wybierając placówkę szkoleniową, należy zwrócić uwagę nie tylko na ofertę szkoleniową, ale również na metodykę oraz doświadczenie prowadzących oraz osób, które przygotowywały materiał. Z pewnością wartą uwagi organizacją jest ECRK Lex. Założyła ją Elżbieta Limanowska, pedagog z wieloletnim doświadczeniem, autorka wielu publikacji.
Szkolenia z ECRK Lex mają charakter otwarty oraz są organizowane online. Ta druga forma jest bardzo wygodna, ponieważ otrzymując dostęp do platformy, nauczyciel zyskuje również dostęp do szkoleń, które go interesują. Prócz szkoleń ECRK Lex dostarcza aktualne wytyczne oraz wzory pism i kart.

5 najlepszych szkoleń na 2021/2022 r.
Nowy rok szkolny będzie rokiem wyjątkowym. Uczniowie i nauczyciele wrócą do szkół po wakacyjnej przerwie oraz po pandemii. Istnieje wiele obszarów do zagospodarowania, nie tylko tych związanych z programem nauczania, ale z samą metodyką nauczania oraz dostosowania technik do nauczania stacjonarnego, zdalnego i hybrydowego.
Sprawdziliśmy, jakie szkolenia z oferty ECRK Lex będą najlepszym wyborem:

1. Depresje, myśli samobójcze, samookaleczenia – jak rozpoznawać i jak pomagać dzieciom i młodzieży w kryzysie? – wykład psychologa dostarczy podstawowej wiedzy o zaburzeniach psychicznych u dzieci i młodzieży oraz pozwoli nabyć umiejętności prowadzenia rozmowy w trudnych dla niego chwilach, a także wybrać najskuteczniejszą formę pomocy.

2. Kreatywność w nowoczesnej szkole – metodyka włączania twórczości i kreatywności w proces dydaktyczny – praktyczne wskazówki, omówienie przydatnych metod, a także nowoczesne rozwiązania we wspieraniu twórczego myślenia uczniów.

3. Wychowawca klasy – jedna osoba wiele ról i obowiązków – statutowe obowiązki nauczyciela-wychowawcy, ze szczególnym uwzględnieniem m.in. sposobów wspierania uczniów, prowadzenia działań integrujących zespół klasowy.

4. Jak uczyć uczenia się? – warunki efektywnego nauczania, techniki sprzyjające zapamiętywaniu i zrozumieniu oraz ciekawe sprawdzone metody, a przy tym łatwe do zastosowania w bieżącej pracy nauczyciela i w nauce samodzielnej ucznia.

5. Odpowiedzialność prawna nauczyciela w pracy zawodowej – kilkanaście przypadków z codziennego życia szkoły, które od początku do końca szkolenia towarzyszą radzie pedagogicznej. Dotykają najważniejszych problemów prawnych, które mogą spotkać nauczyciela w jego karierze zawodowej.

Ceny pakietów za szkolenia to ok. 800 zł za pakiet 5 szkoleń. Szkolenia finansowane są ze środków publicznych.
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij