Poniedziałek, 29 listopada 2021, Imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka
Rabka Zdrój i okolice
Rain
Wiatr: 5.184 km/h Wilgotność: 99 %
Rain
Wiatr: 6.228 km/h Wilgotność: 100 %
Clouds
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
-0°
Wiatr: 6.912 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
Wiatr: 4.392 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
Wiatr: 2.844 km/h Wilgotność: 99 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
20.10.2021, 20:06 | czytano: 385

Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny (zdjęcia)

Na boisku przy Szkole Podstawowej w Niedźwiedziu w ramach konkursu „Odblaskowa szkoła" odbyła się „Akcja znakowania rowerów odblaskami”.

Dyrektor Joanna Dudzik powitała zebranych gości, rodziców i społeczność szkolną. Na początku ks. Dominik Woch odmówił "modlitwę rowerzysty" do Matki Bożej. Następnie przedstawiciele policji z Mszany Dolnej mł. asp. Adrian Walczak i st. sierż. Agnieszki Kot wygłosili prelekcją o bezpieczeństwie uczestników ruchu drogowego na drodze jako kierujących rowerem i hulajnogą.

Potem został przeprowadzony przegląd sprawności rowerów i wręczenie uczniom „Certyfikaty sprawności roweru". Policja wraz z wyznaczonymi uczniami okleiła taśmami odblaskowymi ramy rowerów i szprychy kół uczestników biorących udział w akcji. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali zakładkę z modlitwą do patronki rowerzystów Madonny Del Ghisallo.

W imieniu uczniów i opiekunów składamy podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w akcję. Mamy nadzieję, że to spotkanie przyczyni się do realizacji planów i zamierzeń wychowawczo – dydaktycznych w naszej placówce.

Koordynator Joanna Cichańska, zdj. arch. szkoły
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Adam20:54, 20 października 2021
Super !! Tak własnie powinno być we wszystkich szkołach !!! BRAWO !!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas