Piątek, 20 maja
Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Nowy Targ
Clouds
10°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 65 %
Clouds
11°
Wiatr: 8.172 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
11°
Wiatr: 6.012 km/h Wilgotność: 64 %
Clouds
12°
Wiatr: 7.92 km/h Wilgotność: 68 %
Clouds
12°
Wiatr: 8.676 km/h Wilgotność: 65 %
Clouds
10°
Wiatr: 9.288 km/h Wilgotność: 49 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
20 %
Zakopane
18 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Koronawirus
0
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
0
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
12
21
14.01.2022, 12:00 | czytano: 514

Pudełka kartonowe - najnowsze trendy w e-commerce (art. sponsorowany)

Każdy rok przynosi inne trendy w obszarze e-commerce. Nie inaczej było w 2021 roku, gdy zaczęto zwracać jeszcze większą uwagę na ekologiczne rozwiązanie, co szczególnie widoczne jest w przypadku pakowania przesyłek. Wiele firm odchodzi od plastiku, decydując się w zamian na pudełka kartonowe, czyli bardziej przyjazne środowisku. Wydaje się, że w 2022 roku ta tendencja jeszcze mocniej się nasili.

Ekologiczne trendy w e-commerce już tu są!
Świat się zmienia, a jego przeobrażenie niekoniecznie wygląda pozytywnie. Mowa tu głównie o coraz większym zanieczyszczeniu środowiska, co w dużej mierze (uwzględniając oczywiście wiele innych czynników) prowadzi do tego, że przyszłość staje się coraz bardziej niepewna. Nieprzypadkowo wprowadza się różne rozwiązania mające ograniczyć te negatywne zmiany. 

To się dzieje także w rosnącej w sile branży e-commerce, gdzie wiele firm wprowadza ekologiczne rozwiązania, co widać między innymi po tym, jak zabezpieczane są przesyłki. Pudełka kartonowe - bez niepotrzebnych dodatków, jak ozdobne taśmy pakowe - zyskują na znaczeniu, wypierając inne formy pakowania zamówionych produktów. 

Pudełka kartonowe idealnie dopasowane
Niektórym może się wydawać, że pudełko kartonowe, jakie jest - każdy widzi. To jednak nieprawda, ponieważ dostępnych jest wiele atrakcyjnych wizualnie, a do tego bardzo funkcjonalnych rozwiązań w tym zakresie. Na uwagę szczególnie zasługują ekologiczne pudełka karbowane. Są nie tylko wytrzymałe i szczelne, bo zachwyca ich wygląd - zwłaszcza delikatna tekstura, co pozwala wyróżnić się firmom i zyskać przychylność w oczach klientów. 


To samo powiemy o opakowaniach wykrojnikowych, które łatwo się zamyka, gdyż do tego celu nie potrzeba z każdej strony oblepiać karton taśmą. Na znaczeniu zyska też personalizacja pudełek wykrojnikowych, dzięki czemu łatwo się wyróżnić na konkurencyjnym rynku e-commerce. Zamiast jednak drukowania grafik na pudełku, zostanie ono dopasowane do dokładnych wymiarów produktów, co ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa przesyłki (lepsza amortyzacja), a przede wszystkim pozwala ograniczyć do minimum dodatkowe wypełnienia. To jednocześnie niższe koszty dla firmy, bo idealnie dopasowane pudełko to skuteczne wyeliminowanie elementów mających zabezpieczyć towar. Oczywiście, cena pudełka początkowo może wydawać się duża, lecz finalnie wcale nie będzie odbiegać od obecnej, tym bardziej że zyskamy na czasie. Za sprawą optymalnie dopasowanych pudełek produkty po prostu pakuje się szybciej i sprawniej. 

Nowy sposób pakowania książek
Książki stanowią jeden z popularniejszych produktów wysyłkowych, nieprzypadkowo więc i tu pojawiają się dedykowane im opakowania - owijki roll-box. To dość nowe rozwiązanie w branży, lecz idealne do pakowania książek, ale nie tylko, bo sprawdzą się też w przypadku płyt CD czy gier online. Dzięki umiejętnie zaprojektowanej konstrukcji łatwo je dopasować do konkretnego typu towaru. To możliwe za sprawą dłuższej ścianki pudełka, którą łatwo dostosować do wielkości produktu. Dużym ułatwieniem jest też to, że owijki roll-box mają automatyczną taśmę, dzięki czemu złożenie pudełka jest szybkie i proste - nie potrzeba dodatkowego klejenia taśmą pakowa. 

Podsumowując, jest niemal pewne, że w 2022 roku przedsiębiorcy ochoczo będą korzystać z ekologicznych rozwiązań, wybierając pudełka kartonowe nowej generacji. To pozytywny trend, który ograniczy obecność tworzyw sztucznych w produkcji, a finalnie całkowicie je wyeliminuje. Prowadząc własną firmę, warto skłaniać się ku tym rozwiązaniom nie tylko dlatego, że to proekologiczne działania, ale też pod względem wymagań klientów. Coraz więcej z nich będzie wymagało od sprzedawców takich postaw. Chcąc kupić odpowiednie pudełko, polecamy zajrzeć do sklepu https://neopak.pl
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas