Środa, 18 maja
Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
Jabłonka
Clouds
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 72 %
Clear
Wiatr: 4.572 km/h Wilgotność: 62 %
Clear
Wiatr: 1.584 km/h Wilgotność: 70 %
Clear
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 68 %
Clear
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 67 %
Jakość powietrza
40 %
Nowy Targ
12 %
Zakopane
24 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 20 | 40 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 12 | 24 %
Koronawirus
0
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
0
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
12
21
10.05.2022, 16:22 | czytano: 560

XVII Noc Wrażeń w ZSP w Zębie (zdjęcia)

Plastron z autografem naszej olimpijki, czapka i ręcznik z ostatniej olimpiady zimowej, płyty z podpisami muzyków Future Folk, książka o modzie – to tylko część nagród, która trafiła w ręce uczestników XVII Nocy Wrażeń w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Zębie.

arch. szkoły
Kolejna edycja tej imprezy odbyła się w piątek 6 maja br. Była wspólna kolacja, seans filmowy, no i oczywiście nocleg w szkole. Najważniejszym punktem programu były spotkania młodzieży z wyjątkowymi gośćmi.

Polska snowboardzistka, uczestniczka trzech olimpiad sportów zimowych, chorąży polskiej reprezentacji, zwyciężczyni zawodów Pucharu Świata, złota medalistka 28 Uniwersjady, aktualna mistrzyni Polski – Aleksandra Król z Nowego Targu dzieliła się wrażeniami z olimpiad, prezentowała profesjonalny sprzęt snowboardzisty, zachęcała do uprawiania sportu i przeprowadziła ćwiczenia sprawnościowe z uczniami na równoważni. O modzie, kolekcjach i pokazach opowiadała Elżbieta Krzemińska – Owczarz z Zakopanego. Projektantka mody i stylistka wspominała swoje początki w branży i fascynację wzornictwem podhalańskim, mówiła o powstawaniu kolekcji oraz o etapach projektowania sukni na konkurs Miss Universe dla Miss Polonia 2009. Poświęciła też trochę czasu na opowieści o swoich pasjach, wśród których ważne miejsce stanowi film. O organizacji występów gwiazd, trasach koncertowych, nagrywaniu płyt i działaniach marketingowych mówił manager zespołu Future Folk - Janusz Pilch z Zakopanego. Wspominał czasy, kiedy zafascynował się muzyką i własne sukcesy na tym polu. Zachęcał uczniów do odkrywania pasji i dążenia do ich realizacji.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali panowie Bartłomiej Sawera i Krzysztof Sroka.

źródło: szkoła
Reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas