Noc Wrażeń w Zębie (zdjęcia) - podhale24.pl
Sobota, 03 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
Nowy Targ
Clouds
Wiatr: 3.312 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
Wiatr: 2.88 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
Wiatr: 2.556 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
Wiatr: 2.052 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
Wiatr: 7.488 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
-3°
Wiatr: 5.796 km/h Wilgotność: 83 %
Jakość powietrza
92 %
Nowy Targ
16 %
Zakopane
160 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 46 | 92 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
PM 10: 80 | 160 %
Koronawirus
1
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
1
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
8
4
25.11.2022, 12:34 | czytano: 773

Noc Wrażeń w Zębie (zdjęcia)

Od 2016 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Heleny Marusarzówny wchodzącej w skład Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Zębie spotykają się w placówce na Nocach Wrażeń.

zdj. Andrzej Kubatek
zdj. Andrzej Kubatek
Osiemnasta już edycja tej imprezy odbyła się w piątek 18 listopada 2022 r. i upłynęła w mocno aktywnym klimacie. Spotkanie, tradycyjnie jak wszystkie dotychczasowe, otworzył pomysłodawca tego wydarzenia dyr. Piotr Malinowski, a potem już rozpoczął się bogaty program atrakcji. Młodzież zgromadzoną w auli placówki odwiedziła Beata Bełtowska Beti - artystka, wokalistka rodem z Nowego Targu. Opowiadała o drodze do kariery, udziale w ogólnopolskich prograch typu talent show, współpracy z gwiazdami, piosenkach dla dzieci i córce Kasi, która ostatnio walczyła o udział w finale programu Mam Talent. Były wspólne zdjęcia, prezenty i śpiewanie, bowiem na scenie swój kunszt wokalny zaprezentowało dwoje uczniów zębiańskiej szkoły – Patrycja Zalińska i Patryk Hawryła.

Z młodzieżą spotkała się również Paulina Maciuszek z Zakopanego - narciarka biegowa, uczestniczka dwóch zimowych olimpiad i mistrzyni Polski, a prywatnie córka Józefa Łuszczka - mistrza świata w narciarstwie biegowym a zarazem naszego absolwenta. Rozmowę prowadził nauczyciel wychowania fizycznego p. Bartłomiej Sawera, a w finale spotkania uczniowie spróbowali jazdy na nartorolkach.

Potem przyszedł czas na aktywność uczniów, zabawę i rywalizację w podgrupach. Była gra terenowa po szkole z latarkami, quiz wiedzy, konkursy taneczne i zawody sportowe, a na koniec tradycyjnie nocleg w szkole. Organizatorem pierwszej w tym roku szkolnym Nocy Wrażeń był p. Andrzej Kubatek, a wraz z nim opiekę nad młodzieżą sprawowała katechetka Urszula Albertusiak.

źródło: szkoła
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Nadzór pedagogiczny?10:52, 28 listopada 2022
Noc wrażeń W SZKOLE?! A co na to Delegatura Kuratorium Oświaty. Czy jest to zgodne z tzw. prawem oświatowym? Mam spore wątpliwości - ZAJĘCIA NOCNE W SZKOLE?
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Zamknij