Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa w Słonecznym Przedszkolu (zdjęcia) - podhale24.pl
Poniedziałek, 02 października
Imieniny: Teofila, Dionizego, Trofima
Zakopane
Clouds
18°
Wiatr: 3.42 km/h Wilgotność: 74 %
Clouds
18°
Wiatr: 3.636 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
18°
Wiatr: 2.808 km/h Wilgotność: 74 %
Clouds
19°
Wiatr: 2.232 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
18°
Wiatr: 0.324 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
17°
Wiatr: 4.032 km/h Wilgotność: 76 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
10 %
Zakopane
16 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 5 | 10 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
23.03.2023, 13:06 | czytano: 949

Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa w Słonecznym Przedszkolu (zdjęcia)

Z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa dzieci z gr. Motyle wraz z Paniami ze Słonecznego Przedszkola w Nowym Targu zaprosiły przemiłych gości ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Opiekuńczych w Nowym Targu.

arch. przedszkola
arch. przedszkola
W tym dniu wszystkie dzieci, uczniowie oraz grono pedagogiczne założyli skarpety nie do pary, jako wyraz radości, tolerancji oraz solidarności z osobami z Zespołem Downa.

Dzieci z przedszkola wraz z uczniami z ZPSWO uczestniczyły w zajęciach muzyczno-ruchowych, dydaktycznych oraz kulinarnych podczas, których świetnie się bawiły, integrowały i zaprzyjaźniły.

Spotkanie to uświadomiło nam jak, każdy z nas jest na swój sposób inny i różnimy się od siebie pod wieloma względami, ale razem potrafimy się wzajemnie szanować i akceptować. Osoby z Zespołem Downa żyją wśród nas. Tak jak my bawią się, śmieją i spełniają swoje marzenia – bez względu na różnice w liczbie chromosomów.

źródło: przedszkole
Reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas