I Dzień Otwarty w ZSE w Nowym Targu (zdjęcia) - podhale24.pl
Poniedziałek, 02 października
Imieniny: Teofila, Dionizego, Trofima
Zakopane
Clouds
18°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
18°
Wiatr: 2.808 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.212 km/h Wilgotność: 67 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.5 km/h Wilgotność: 65 %
Clouds
18°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 62 %
Clouds
17°
Wiatr: 5.292 km/h Wilgotność: 68 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
10 %
Zakopane
16 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 5 | 10 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
24.03.2023, 19:43 | czytano: 1406

I Dzień Otwarty w ZSE w Nowym Targu (zdjęcia)

21 marca tegoroczni ósmoklasiści wstąpili w szeroko dla nich otwarte progi Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu.

arch. szkoły
arch. szkoły
Tego dnia uczniowie szkół podstawowych mogli zapoznać się z ofertą szkoły, poznać tajniki oferowanych zawodów oraz porozmawiać z uczniami i nauczycielami.

Podczas zwiedzania szkoły, każdy z nich miał okazję przekonać się, czym charakteryzują się zawody technika rachunkowości, ekonomisty, spedytora, handlowca, hotelarza i organizatora turystyki.

Uczniowie ZSE częstowali zwiedzających własnoręcznie wykonanymi przekąskami i słodkościami oraz orzeźwiającą caffe frappe. Ponadto, zademonstrowali młodszym kolegom techniki barmańskie, kulisy gastronomii hotelarskiej, zawiłości zawodów ekonomiczno-rachunkowych oraz zaprezentowali nieoczywiste sposoby składania ręczników. Młodzież mogła również na własne oczy zobaczyć, jak wygląda praca spedytora. Każdy z odwiedzających otrzymał wyczerpujące informacje na temat szkoły.

ZSE w Nowym Targu zaprasza na kolejny dzień otwarty, który odbędzie się 21 kwietnia bieżącego roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy rodziców oraz uczniów do odwiedzenia VIII najlepszego technikum w Małopolsce, a tym samym najlepszego, według Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2023, technikum w Nowym Targu.

źródło: szkoła
Ankieta
Reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas