Pożegnanie abiturientów w Ekonomiku (zdjęcia) - podhale24.pl
Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława
Nowy Targ
Rain
28°
Wiatr: 7.524 km/h Wilgotność: 44 %
Clouds
29°
Wiatr: 7.524 km/h Wilgotność: 72 %
Rain
29°
Wiatr: 5.868 km/h Wilgotność: 40 %
Rain
29°
Wiatr: 4.428 km/h Wilgotność: 38 %
Clear
31°
Wiatr: 14.4 km/h Wilgotność: 43 %
Rain
29°
Wiatr: 8.82 km/h Wilgotność: 50 %
Jakość powietrza
92 %
Nowy Targ
68 %
Zakopane
38 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 46 | 92 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 34 | 68 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
02.05.2023, 11:10 | czytano: 2017

Pożegnanie abiturientów w Ekonomiku (zdjęcia)

28 kwietnia społeczność Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu pożegnała tegorocznych abiturientów. To ostatni rocznik uczniów, którzy uczęszczali jeszcze do gimnazjum.

arch. szkoły
arch. szkoły
Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w kościele p w. Matki Boskiej Anielskiej na Kowańcu.

Następnie w szkole odbyła się akademia, podczas której uczniowie klas IV p a HOT i IV p ES przedstawili we wspomnieniach wesołe, zabawne, ale i wzruszające momenty z życia ucznia szkoły średniej. Wydarzenie swą obecnością uświetnili przedstawiciele władz państwowych i samorządowych - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Minister Andrzej Gut-Mostowy oraz Starosta Powiatu Nowotarskiego Krzysztof Faber. Abiturientka Wiktoria Spyrka otrzymała z rąk ministra specjalną nagrodę – tygodniowe praktyki w Zagranicznym Ośrodku Polskiej Organizacji Turystycznej w Pradze. Wiktoria jest tegoroczną laureatką dwóch prestiżowych konkursów – zajęła I miejsce w Olimpiadzie Umiejętności Hotelarskich i VI miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej. Wśród wyróżnionych tego dnia osób znalazła się także Michalina Waksmundzka, która w Olimpiadzie Hotelarskiej zajęła zeszłego roku VI miejsce i otrzymała voucher o wartości 1000 zł, którego sponsorem jest Biuro Podróży BlueTravel s.c. z Nowego Targu.

Dyrektor szkoły, Marzena Waksmundzka, w towarzystwie wychowawców klas wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i w ciepłych słowach pożegnała tegorocznych czwartoklasistów, życząc im przede wszystkim sukcesów na egzaminie maturalnym.

źródło: szkoła
Reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas