Niedziela, 18 kwiecień 2021, Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
28.01.2010, 19:45 | czytano: 897

Konkurs literacki "Rok w Tatrach"

Tatrzański Park Narodowy we współpracy z Zespołem Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie organizuje po raz piąty konkurs literacki pod nazwą "Na tatrzańskim szlaku". Tegoroczna edycja nosi tytuł "Rok w Tatrach".

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z Małopolski. Temat: różne oblicza tatrzańskiej przyrody w ciągu roku kalendarzowego.

Pracę można napisać w formie opowiadania, gdzie w roli narratora wystąpi wybrane tatrzańskie zwierzę, opisu wybranego miejsca w Tatrach lub wiersza.

- Na opisane teksty czekamy w Zespole Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie (ul. Piłsudskiego 34, 34-520 Poronin) do 19 lutego. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi tydzień później, a na uroczyste rozdanie nagród i dyplomów zaprosimy laureatów 4 marca do siedziby Tatrzańskiego Parku Narodowego - informują organizatorzy.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na www.tpn.pl

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij