ZSCKR Nowy Targ - Jak pączek w maśle? (zdjęcia) - podhale24.pl
Czwartek, 29 lutego
Imieniny:
Zakopane
Clouds
Wiatr: 3.096 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 3.888 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 2.268 km/h Wilgotność: 95 %
Jakość powietrza
170 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
186 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Umiarkowana
PM 10: 85 | 170 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
PM 10: 93 | 186 %
09.02.2024, 16:36 | czytano: 1277

ZSCKR Nowy Targ - Jak pączek w maśle? (zdjęcia)

Tak. Absolutnie tak! W Tłusty Czwartek jak „pączek w maśle” czuli się wszyscy w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu. Pączkiem w maśle, jest po prostu ten, kto czuje się dobrze, a powodów do zadowolenia w tym dniu nie brakowało.

arch. szkoły
arch. szkoły
Tradycji stało się zadość i każdy zjadł przynajmniej jednego pączka, aby przez cały rok nie opuszczało go szczęście. Dużym powodzeniem w tym dniu cieszyły się pączki z dedykacjami, które były tylko potwierdzeniem wyjątkowej atmosfery jaka panuje w ZSCKR Nowy Targ.

Pączki smażone były na szkolnej kuchni; pulchne, lekkie, z delikatnie chrupiącą skórką. Do tego nadzienie - nie tylko najpopularniejsza róża, ale też pistacje, biała czekolada, karmel oraz krem czekoladowy.

Wszystkie pączkowe słodkości były dziełem uczniów klas czwartych technikum, którzy kształcą się w zawodach: technik żywienia i usług gastronomicznych i technik technologii żywności. Nauczyciele zawodu nadzorowali procesy tworzenia pączków, bo to prawdziwa sztuka, w której każdy etap musi być wykonywany z najwyższą starannością.

źródło: ZSCKR Nowy Targ
Reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas