Konkurs dla uczniów i przedszkolaków. Nagrodą odwiedziny Rabkolandu dla całej klasy - podhale24.pl
Środa, 29 maja
Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Czarny Dunajec
Rain
15°
Wiatr: 6.228 km/h Wilgotność: 85 %
Rain
15°
Wiatr: 5.976 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
15°
Wiatr: 5.256 km/h Wilgotność: 75 %
Rain
16°
Wiatr: 5.724 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
21°
Wiatr: 5.292 km/h Wilgotność: 82 %
Rain
19°
Wiatr: 5.22 km/h Wilgotność: 90 %
Jakość powietrza
62 %
Nowy Targ
56 %
Zakopane
46 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 31 | 62 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 28 | 56 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 23 | 46 %
06.03.2024, 11:03 | czytano: 778

Konkurs dla uczniów i przedszkolaków. Nagrodą odwiedziny Rabkolandu dla całej klasy

„Mądre dzieci segregują śmieci” to oficjalna nazwa konkursu, w którym udział mogą wziąć klasy szkolne i przedszkolne pod opieką i nadzorem nauczyciela lub pedagoga.

Zainteresowane grupy mają za zadanie zaprojektować, a następnie wykonać w duchu ekologii najbardziej rozpoznawalną atrakcję parku - Wielki Zaginacz Czasoprzestrzeni. Do tego celu powinny służyć odpady — plastikowe kubeczki, słomki, kartony, rolki po papierze toaletowym, zakrętki, puszki itp. Ważny jest recykling!

- Konkurs dostarczy uczniom nie tylko dobrej zabawy, ale również pobudzi ich kreatywność i zdolności plastyczne, jednocześnie uświadamiając, jak ważna w życiu jest troska o ekologię. Wspólnie spędzony czas to dodatkowa wartość – mówi Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.

Konkurs startuje 5 marca i potrwa do 5 kwietnia. Zainteresowane klasy oraz ich opiekunowie nie muszą wcześniej zgłaszać swoich kandydatur, a jedynie wystarczy, że w podanym terminie prześlą na skrzynkę mailową parku (info@rabkoland.pl) zdjęcie prezentujące wykonaną pracę na tle szkoły/przedszkola. Kapituła Rabkolandu będzie mieć tydzień na rozpatrzenie nadesłanych projektów i w połowie kwietnia ogłosi zwycięzcę w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram). Co ważne, prace będą oceniane pod kątem kreatywności, wizji i estetyki wykonania.

Gra jest warta świeczki, ponieważ na szali leży darmowa, jednodniowa wizyta w Rabkolandzie dla całej klasy (max. 30 osób), a w tym zabawa bez limitu na wszystkich atrakcjach! Zwycięzcy będą mogli odwiedzić park w wybranym dniu podczas jego otwarcia w sezonie 2024 (od poniedziałku do piątku).

Dokładny regulamin konkursu:
https://docs.google.com/document/d/1EV6dLceiLqknozdhZNDLjO1m_Cawy-jTHmV6o9wcU3k/edit

Rabkoland, 34-700 Rabka-Zdrój, Rynek, 48 570 390 988, park@rabkoland.pl

Źródło: Rabkoland, r/
Reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas