Konkurs Wiedzy o Tatrzańskim Parku Narodowym (zdjęcia) - podhale24.pl
Piątek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Rabka Zdrój
Clouds
12°
Wiatr: 2.772 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
13°
Wiatr: 1.512 km/h Wilgotność: 92 %
Rain
13°
Wiatr: 2.484 km/h Wilgotność: 96 %
Rain
13°
Wiatr: 2.628 km/h Wilgotność: 97 %
Rain
15°
Wiatr: 2.376 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
12°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 91 %
Jakość powietrza
12 %
Nowy Targ
30 %
Zakopane
30 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
12.05.2024, 10:49 | czytano: 791

Konkurs Wiedzy o Tatrzańskim Parku Narodowym (zdjęcia)

W Zespole Szkolno-Przedszkolny w Murzasichlu odbyła się XXVI edycja Konkursu Wiedzy o Tatrzańskim Parku Narodowym.

zdj. UG Poronin
zdj. UG Poronin
Za nami XXVI edycja Konkursu Wiedzy o Tatrzańskim Parku Narodowym organizowanego przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Murzasichlu, Tatrzański Park Narodowy oraz Gminę Poronin. W tym roku tematem był świat zwierząt w Tatrzańskim Parku Narodowym. Konkurs odbył się 9 maja 2024 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolny w Murzasichlu w dwóch etapach: część pisemna oraz finał. Nad poprawnością merytoryczną konkursu czuwali pracownicy edukacyjni Tatrzańskiego Parku Narodowego i zarazem jury w składzie: Elżbieta Kauzal, Aurelia Reinholz-Rusek, Tomasz Zając oraz Marek Nodzyński - przedstawiciel Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego. Poczęstunek dla uczestników i opiekunów przygotowała Rada Rodziców.

W wydarzeniu brało udział 38 uczestników z 19 szkół podstawowych z Małopolski. I miejsce zajęli uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kościelisku, II miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Zamoyskiego w Brzegach, a III miejsce przypadło uczennicom z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu w Rabce Zdroju. Nagrody ufundował Tatrzański Park Narodowy oraz Gmina Poronin.

UG Poronin, s/
Reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas