Zachęta do kontynuowania nauki w Zespole Szkół Ekonomicznych - podhale24.pl
Wtorek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Rabka Zdrój
Clouds
16°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
17°
Wiatr: 4.752 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
13°
Wiatr: 4.86 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
16°
Wiatr: 5.724 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
16°
Wiatr: 6.156 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
12°
Wiatr: 5.472 km/h Wilgotność: 78 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
28 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 14 | 28 %
09.06.2024, 20:27 | czytano: 746

Zachęta do kontynuowania nauki w Zespole Szkół Ekonomicznych

Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu od wielu lat stanowi ważny punkt na mapie szkolnictwa w regionie, proponując nowoczesne kierunki kształcenia zawodowego, na które występuje aktualne zapotrzebowanie na rynku pracy.

Są to: technik rachunkowości, technik ekonomii, technik handlowiec, technik spedytor, technik hotelarstwa i technik organizacji turystyki. Szkoła daje także możliwość zdobycia zawodu sprzedawcy w branżowej szkole I stopnia. Szeroki wachlarz zawodów jest szansą dla młodzieży, by zaistnieć na lokalnym rynku pracy. Zresztą pracodawcy z regionu chętnie korzystają z zasobów uczniów naszej szkoły, umożliwiając im odbywanie praktyk zawodowych, a nawet podjęcie pracy sezonowej czy weekendowej, co pomaga w doskonaleniu zdobytej w szkole wiedzy i umiejętności, a w przyszłości pozwala na dynamiczny rozwój ścieżki kariery zawodowej. Potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia, zarówno zawodowego, jak i ogólnokształcącego jest wysoka zdawalność egzaminów zewnętrznych. Jest ona gwarancją możliwości podjęcia dalszej nauki na studiach wyższych dla uczniów, którzy edukację chcą kontynuować.

Ale Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu to nie tylko wysoka jakość kształcenia. To także miejsce, w którym każdy uczeń i jego rodzic może skorzystać z fachowej pomocy psychologiczno - pedagogicznej. Szkoła, dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami oraz instytucjami wspierającymi rozwój emocjonalny młodzieży jest miejscem przyjaznym dla każdego.

Jeżeli zależy Ci na zdobywaniu dodatkowych umiejętności zawodowych ZSE umożliwi Ci to dzięki prowadzonym w szkole kursom np. kurs barmański, kurs baristy, kurs prawa jazdy.

Jeżeli zależy Ci na poznawaniu rynku pracy ZSE umożliwi Ci to dzięki współpracy z pracodawcami takich branż jak turystyka i hotelarstwo, spedycja, rachunkowość i ekonomia, czy handel.

Jeżeli zależy Ci na rozwijaniu swoich pasji sportowych ZSE umożliwi Ci to dzięki nowoczesnej infrastrukturze sportowej, w tym nowoutworzonej siłowni.

Jeżeli zależy Ci na ciekawym spędzaniu czasu ZSE Ci to umożliwi poprzez udział w wycieczkach krajoznawczo – turystycznych m. in. do Budapesztu, Pragi, Gdańska czy Wrocławia, poprzez udział w działaniach Szkolnego Koła Wolontariatu „Caritas” i Samorządu uczniowskiego.

Dołącz do Nas! Polub nasz profil na FB. Zobacz, co u Nas w trawie piszczy.

źródło: szkoła
Reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas