Czwartek, 23 marca 2023, Imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława
Czarny Dunajec
Clouds
Wiatr: 9.9 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
Wiatr: 10.728 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
10°
Wiatr: 7.848 km/h Wilgotność: 68 %
Clouds
11°
Wiatr: 9.504 km/h Wilgotność: 66 %
Clouds
15°
Wiatr: 9.756 km/h Wilgotność: 66 %
Clouds
12°
Wiatr: 10.116 km/h Wilgotność: 80 %
Jakość powietrza
74%
Nowy Targ
50%
Zakopane
30%
Rabka-Zdrój
Koronawirus
1
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
1
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
8
4

Starosta Krzysztof Faber: "Kandyduję. Trzeba kontynuować to, co już udało się zrobić"

18.09.2014 10:12 / czytano: 4145 / powrót

Starosta nowotarski Krzysztof Faber potwierdza, że wystartuje w jesiennych wyborach samorządowych i będzie ubiegał się o mandat radnego powiatowego z listy komitetu Prawica Powiatu Nowotarskiego. Jak zwykle, wystartuje z okręgu Raba Wyżna, Spytkowice.

- Wydaje mi się, że sprawdziłem się, jako starosta. W powiecie jestem od samego początku, a od dwóch kadencji stoję na czele powiatu. Udało się w tym czasie wiele zrobić, dowody tego są widoczne gołym okiem. Trzeba kontynuować to, co już udało się zrobić - mówi Krzysztof Faber. - Widzę jednak jeszcze wiele do zrobienia w różnych obszarach i tym chciałbym się zająć.

Faber jest również pełnomocnikiem KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego. Komitet w wyborach do powiatu wystawi kandydatów we wszystkich siedmiu okręgach. Starosta na razie nie chce mówić o nazwiskach. - Listy są jeszcze ustalane. Będą gotowe w przyszłym tygodniu - zapowiada.

r/

zobacz także

komentarze

21:01, 19 września 2014anty RABA WYŻNA
A ja zagłosuję jak zwolni dyrektorkę z DPSu w Zaskalu! To co się tam wyprawia z pracownikami przechodzi ludzkie pojęcie! Ile osób ta osoba zwolniła bez powodu, ilu ludziom w papierach złego narobiła! Sprawę w sądzie o mobbing przegrała i nadal pracuje! Pan starosta tego nie widzi czy nie chce widzieć?! Jeśli jej zwolnić nie chce to niech jej załatwi wizytę u vice starosty w Centrum Medycznym Da Vinci

13:24, 19 września 2014jan
Panie Faber zagłosuję na pana jeśli zwolni pan Wierzbę-a z nim odejdą jego ludzie od parkingów,niech bedzie parking płatny,ale tak jak np.w Krakowie 5zl i można pod szpitalem być cały dzień a tu 3zl za godzinę!Czy pan nie rozumie ,że w szpitalu nikt nie siedzi dla przyjemności!!!!!!!!

12:13, 19 września 2014ocenka z Krakowa
szeryf z lizakiem tęsknisz za ludzmi z Pruszkowa, którzy byli za Jana Hamerskiego i Jana Lasyka w szpitalu ?
piszesz tak jakbyś chciał nasze publiczne pieniądze rozdawać wszystkim swoim kolesiom ?

Brawo tej ekipie za trud podejmowania trudnych decyzji, które przełożyły się na efekty inwestycyjne i z zapyziałego powiatku zrobił się POWIAT.
A interesy lekarzy "dbających o interes pacjentów" mamy już dość !

09:41, 19 września 2014hej
klik - chodzą słuchy, że mafia opanowała przyszpitalne parkingi - i jestem w satnie w to uwierzyć. Szczytem chamstwa ze strony dyrekcji jest zamknięcie bezpłatnego dostępu do biura pracy i że trzeba płacić żeby np. odebrać chorego

08:40, 19 września 2014optymistka
Na pewno czas na zmiany, tylko problem z listami kandydatów "na urzędy". Wciąż ci sami "układają" listy - wcale nie z profesjonalistów z dziedziny zarządzania i gospodarki. Nauczyciele są przecież fachowcami w pracy dydaktycznej i wychowawczej, zaś lekarze mają pomagać(!) chorym. Może coś drgnie w sumieniach kandydujących i wyborców.

00:41, 19 września 2014Bazyli
Koncz pan wstydu oszczedz panie starosto!!! Szkoda slow:/

23:14, 18 września 2014BZ
Rabianie,Spytkowianie :jak taki dobry zostawcie go u siebie, nie posyłajcie nam go do Powiatu.Tu juz naprawdę nie ma czego spieprzyć,co było możliwe juz dawno zostało zepsute.Szeryf z lizakiem niektóre wymienił.

22:48, 18 września 2014klik
!!! Prosiłbym Cię o podanie przykładu miasta w którym parking przy szpitalny jest bezpłatny?

22:44, 18 września 2014klik
A ja uważam że sie sprawdził. I popieram go w 100%!

22:01, 18 września 2014xyz
Panie Faber! idź pan już do tej swojej Raby! A Nowy Targ będzie zadowolony! Zmieni się dyrektorka w DPS Zaskale, busy Łyszczarczyka albo będą jeździć jak należy albo niech se tam po Rabce dziadostwo robią!
Za dużo oszołomów pan nasprowadzał z terenów Rabczańskich!

20:42, 18 września 2014wściekła matka
czy to że mój syn chodzi w LO Krościenko do 34 osobowej klasy to zasługa tego samego "fachowca" który zajmował się "usprawnieniem" pracy szpitala? Dziecko mojej siostry w nowym targu chodzi do klasy dwudziesto paro osobowej. Jak to się dzieje że w jednej szkole z 70 osób robi się trzy klasy a w innej dwie po tylu uczniów? Dlaczego moje dziecko ma cierpieć przez jakieś widzimisię?

20:02, 18 września 2014pytanie
Jan Hamrski wraz z Janem Lasykiem (obaj PiS) wpuścili goscia z Pruszkowa do szpitala...
wprowadzili płatny parking na szpitalu

a ta ekipa to przy tych ruchach to pikuś ... wszystko jeszcze dla gości z Pruszkowa ?

19:02, 18 września 2014Wolowaty ze Skrzypnego
Nie dajmy się zbałamucić,odrywajmy ich od koryta.Idźmy na wybory i glosujmy na zupełnie nowych ,my nic nie tracimy a oni bardzo dużo.

18:03, 18 września 2014zdonk
Faber jest również pełnomocnikiem KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego.
Czy on wie co to PRAWICA pewno jest tak prawicowy jak PiS i inni którzy podszywają się pod PRAWICE i firmują ją socjalnymi hasełkami

17:14, 18 września 2014hej
Panie Krzysiu kochany - proponuję zrobić taki myk jak onegdaj dwa orły z Podhala zrobiły, a to Jasiu Lasyk i niejaki Hamerski. Mieniali się na miejsca. Sam burmistrzowski strateg by takiego czegos nie wymyslił. Tera Jachymiak starostą a pan wickiem - za te same pieniadze

16:01, 18 września 2014niecytaty
Bardzo się udało z zmniejszenie zatrudnienia w szpitalu. To prawdziwy sukces, że jest mniej pielęgniarek i lekarzy ale za to więcej pracowników administracji. Dzięki temu można było rozdać kilka posad spod znaku bmw.

15:49, 18 września 2014!!!
parking szpitalny jest płatny również dla pracowników- kpina, żeby jechać do pracy i na terenie należącym do szpitala brać kase. Urząd pracy i Rezonans dla swoich pracowników potrafi wykupić parking a Wierzba nas kasuje
Chory szpital, chora dyrekcja, chore Starostwo i rządzący tam "ludzie", bo ludzkich odruchów już dawno się wyzbyli

14:27, 18 września 2014to każdy potrafi
Gdyby nie sprawni i kompetentni urzędnicy z Powiatowego Zarządu Dróg, blado by wyglądały dokonania starosty i pozostałych.

13:59, 18 września 2014sekutnica
pacynka sterowana przez Siarke

13:14, 18 września 2014piotrek
Pan Starosta chyba się nie słyszy.........

12:03, 18 września 2014wolowaty ze Skrzypnego
szeryf
zapomniałeś o zdzierstwie w strefie płatnego parkowania przy szpitalu
he,he

11:35, 18 września 2014szeryf z lizakiem
Strach się bać skoro Faber z Jachymiakiem chcą kontynuować swoje dokonania. A w mieście mają ich sporo:
likwidacja świetlicy Renovaro, Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego, Młodzieżowego Domu Kultury, brak finansowania budowy basenu, likwidacja kilku szkół, podmiana dyrektorów na lepszych, swoich, wywalenie znanych od lat i lubianych nowotarskich lekarzy ze szpitala i zaciąg armii krakowskiej, delegacje dla Kicińskiego i rekordowe odprawy dla kilku zwolnionych lekarzy. Pozostaje jeszcze do zrealizowania programu praca dla swoich w wybudowanym ośrodku szkolenia kierowców kosztem miejsca na salę gimnastyczną i boiska przy Mechaniku.
Czas na zmiany, już czas.

11:11, 18 września 2014baca
Ciekawe czy staruszek z Czarnego też startuje?

10:54, 18 września 2014*
tyle sie w szpitalu udało postawić szlabanów, słupków, betonowych zapór.... nawet jak się chce odebrać chorego to trza płacić chory kraj

10:30, 18 września 2014baciok@
Co do Powiatu i ich władz to uważam że Powiat Nowotarski jest dobrze rządzony. Nie słychać o jakiś przekrętach. Coś załatwiałem tam i dość sprawnie to poszło. Wymienić tylko Pana Jachymiaka i będzie dobrze.

10:17, 18 września 2014ilek
umowy śmieciowe Panie Starosto... umowy śmieciowe. A rząd tyle mówi że są złe...

dodaj komentarz

regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
boks reklamowy
miejsce na reklamę

kliknij i zobacz sylwetki kandydatów

 • Piotr Męderak Kandyduję do:
  Rada Powiatu Nowotarskiego
 • Krystyna Gąsienica-Wawrytko Kandyduję do:
  Rada Powiatu Tatrzańskiego
 • Bogusław Waksmundzki Kandyduję do:
  Rada Powiatu Nowotarskiego
 • Tomasz Kramarz Kandyduję do:
  Rada Gminy Lipnica Wielka
 • Tomasz Węglarczyk Kandyduję do:
  Rada Miasta Nowy Targ
 • Mateusz Rusnak Kandyduję do:
  Rada Gminy Szaflary
 • Andrzej Tylka Kandyduję do:
  Rada Gminy Szaflary
 • Narcyz Sadłoń Kandyduję do:
  Rada Powiatu Tatrzańskiego
reklama

najczęściej czytane

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas