Wtorek, 29 listopada 2022, Imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka
Zakopane
Clouds
-2°
Wiatr: 4.968 km/h Wilgotność: 88 %
Clear
-1°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 89 %
Clear
-1°
Wiatr: 4.5 km/h Wilgotność: 88 %
Clear
-0°
Wiatr: 5.868 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
-3°
Wiatr: 6.336 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
-3°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 88 %
Jakość powietrza
428%
Nowy Targ
16%
Zakopane
68%
Rabka-Zdrój
Koronawirus
1
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
1
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
8
4

"Jedność Tatrzańska" zaprezentowała swoich kandydatów: Gąsienica-Walczak, Gąsienica-Makowski, Łukaszczyk, Stoch, Pitoń...

24.09.2014 10:54 / czytano: 4245 / powrót

Znani są już kandydaci "Jedności Tatrzańskiej” do Rady Powiatu Tatrzańskiego, na fotel starosty tatrzańskiego, burmistrza Zakopanego i na wójtów gmin Kościelisko, Poronin i Bukowina Tatrzańska.

- Zamierzamy wystawić kandydatów do wszystkich rad gmin w powiecie tatrzańskim, a także kandydatów na wójtów i burmistrza Zakopanego - poinformował na konferencji prasowe Edward Tybor, pełnomocnik komitetu wyborczego wyborców "JT". Komitet tylko w Białym Dunajcu nie wystawi swojego kandydata.

W Zakopanem po raz trzeci o fotel burmistrza będzie ubiegał się Jan Gąsienica-Walczak, były wiceburmistrz, a obecnie dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zakopanem. O reelekcję na stanowisku wójtów będą ubiegać się: Bohdan Pitoń w Kościelisku, Bronisław Stoch w Poroninie i Stanisław Łukaszczyk w Bukowinie Tatrzańskiej.

O fotel radnego powiatowego i fotel starosty tatrzańskiego ponownie będzie ubiegał się Andrzej Gąsienica-Makowski.

oprac. r/

zobacz także

komentarze

09:46, 10 października 2014arnika
Tatrzański oreł jus pikuje, potraciył piorka po festynak.

18:32, 26 września 2014Bolek
Jedność to tatrzańska sitwa w całej krasie.

18:30, 25 września 2014znudzony
Czytelnik
myślę, że kto by nie rządził to i tak tacy malkontenci jak Ty będą narzekać. Cieszę się, że zmiany nadejdą i też jestem za tym. Nie rozumiem tylko czemu wszyscy widzą rzeczy, które się nie udały, a tych które wyszły już się nie pamięta. Pozdrawiam

13:20, 25 września 2014obserwator
Pokazali tych co są do wycięcia

12:42, 25 września 2014czytelnik
dziwny narod? jak zle rzadza to potrzeba zmian - logiczne. a zebys wiedzial znudzony ze wiele nowych twarzy sie pojawi. ludzie juz sie przekonali co "starzy" sa warci bo przeciez rzadzili. to, ze ktos sie obraca w swoim towarzystwie jeden drugiemu raczke podaje, klepie sie po plecach, usmiecha nieszczerze do drugiego NIE OZNACZA ze cie uwielbiaja. a tu widze samouwielbienie.

22:26, 24 września 2014znudzony
Polacy to dziwny naród. Startują Ci samo to źle (bo Ci sami) startują nowi to źle (bo niedoświadczeni). Proponuję zamiast na internecie wylewać swoje smutki zabrać tyłek do roboty i samemu wystartować. To zapewne zweryfikuje wasze ciemnogrodzkie poglądy. Pozdrawiam

19:09, 24 września 2014uderz w stół
Ciągle te same gęby i końca tych obietnic bez pokrycia nie widać...

17:28, 24 września 2014zakopion
Niech sobie co niektórzy , którzy wiedzą o kogo chodzi wybiją wybór z głowy np. za most w B. Dunajcu i zakopianke. Jak mają czelność jeszcze wystawiać się do wyborów. tak jak i ta jedność Tatrzańska. Hipokryzja pełna.

15:21, 24 września 2014wyborca
Mostek w Białym Dunajcu Pamiętajcie jak stoicie i pamiętajcie przy wyborach

14:25, 24 września 2014max
mam nadzieje , że ten popyrtany kołoc , przepadnie .

13:44, 24 września 2014Jednego brakuje.
A ka Stasek Kołacz, pewnie to on robił zdjęcie.

13:11, 24 września 2014Skała
Wytęż wzroki i rozpoznaj osoby zamieszczone na fotografii. Sami nowi ludzie! Pełni energii, zapału, nieuwikłani w układy i interesy. Mądrzy, nieskazitelni, wykształceni. Słowem wyjątkowi herosi pracy oddani społeczeństwu bez reszty heheheheheheheheheheh............

11:40, 24 września 2014Naski
UWAGA! UWAGA!
Prezentacja jak zawsze - jest jedno wielkie ale - Jedność już pod stołem dogadała się z PO czytaj AGM i tworzą nieformalny związek koalicyjny, żeby tylko starosta dalej był starostą, a i wójtowie byli ci sami, bo to są fajni kolesie - układ Jedności i PO to już jest pewne - mam nadzieję że wyborcy Nasi ludzie wybiorą inne ugrupowania - PiS, Tatrzańskie Przymierze, Prawicę Podhalańską, Lepsze Parspektywy, Jedno ZaKOPANE, Solidarne Zakopane, Obrona Oxfordu ipt.

11:07, 24 września 2014czytelnik
bez przesady ale mi perspektywa- tysieczny raz na tym samym fotelu starosta.. !!! kiedy zmieni sie ta ordynacja wyborcza. starostow powinni wybierac ludzie a nie radni!!!! koalicje, stoleczki.... sami siebie wybieraja taki mi to kraj. ludzie - CZAS NA ZMIANY w powiecie!!!! wszystko zalezy od tego jakich radnych wybierzecie.

dodaj komentarz

regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
boks reklamowy
miejsce na reklamę

kliknij i zobacz sylwetki kandydatów

 • Barbara Majcherczyk Kandyduję do:
  Rada Miasta Nowy Targ
 • Paulina Podkanowicz-Szczerba Kandyduję do:
  Rada Powiatu Tatrzańskiego
 • Stanisław Apostoł Kandyduję do:
  Rada Powiatu Nowotarskiego
 • Maria Cukier Kandyduję do:
  Rada Powiatu Tatrzańskiego
 • Stanisław Barnaś Kandyduję do:
  Sejmik województwa małopolskiego
 • Magdalena Jarosiewicz Kandyduję do:
  Rada Miasta Zakopane
 • Anna Krzanik-Kułach Kandyduję do:
  Rada Powiatu Tatrzańskiego
 • Marcin Strączek-Helios Kandyduję do:
  Rada Powiatu Tatrzańskiego
reklama

najczęściej czytane

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas