Niedziela, 05 lutego 2023, Imieniny: Agaty, Adelajdy, Justyniana
Czarny Dunajec
Clouds
-8°
Wiatr: 3.96 km/h Wilgotność: 89 %
Snow
-9°
Wiatr: 3.492 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
-7°
Wiatr: 5.724 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
-7°
Wiatr: 5.148 km/h Wilgotność: 97 %
Snow
-8°
Wiatr: 9.396 km/h Wilgotność: 96 %
Snow
-9°
Wiatr: 7.236 km/h Wilgotność: 89 %
Jakość powietrza
26%
Nowy Targ
4%
Zakopane
8%
Rabka-Zdrój
Koronawirus
1
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
1
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
8
4

W czwartek prezentacja kandydatury Pawła Liszki na burmistrza Nowego Targu

07.10.2014 17:30 / czytano: 5885 / powrót

W czwartek w siedzibie Euroregionu "Tatry" w Nowym Targu odbędzie się konferencja na której zostanie zaprezentowany kandydat na burmistrza miasta oraz kandydaci na radnych z ramienia komitetu wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.

- Na spotkaniu zaprezentujemy również program dla miasta i jego mieszkańców - informuje kandydat na burmistrza, Paweł Liszka.

Konferencja odbędzie się o godz. 16:45 w siedzibie Euroregionu Tatry w Nowym Targu.

oprac. r/

zobacz także

komentarze

09:06, 9 października 2014d
wiedzialam ze sie bedzie pchal do koryta bardziej ma parcie ale on sie do koscioła nadaje przed ołtarz modlić szkoda ze ci co go dobrze znaja i to bardzo dobrze nikt na niego nie zaglosuje bo wiedzą jaki jest

22:14, 8 października 2014ratio
Liszka jest dobrym kandydatem - również ludzie na mieście się tak wypowiadaj. Przynajmniej nowa twarz, a nie obecny tylko MF, który powinien sobie odpuścić i dać władzę młodym co na pewno chcą coś zmienić. Nie ma co się sugerować starą władzą ale zaufać nowej - zobaczymy czy coś dla miasta zrobią. Panie Watycha nietety pan raczej nie pasuje do tego otoczenia - całyczas pan siedzi w tym urzędzie i może czas na zmianę pracy.

21:19, 8 października 2014zorientowany
Wyborcy i komentatorzy wiedzcie, że kandydatura niejakiego Liszka, niewiadomej prowiniencji, jest to autorski pomysł Lasyka wespół z Paluchówną, dla ochrony pozycji obecnego burmistrza. Układ zamknięty, fałsz, obłuda, demoralizacja w majestacie Pana Boga.

20:58, 8 października 2014c
Po pierwsze Liszka nigdy nie był członkiem PWSu. Po drugie kandyduje z PiS czyli partii, która przejmie władzę po wyborach do sejmu. PO trzecie Watycha jest człowiekiem i pracownikiem Jachymiaka, który jest na fali zatapiającej więc niech się lepiej bardziej stara o lukratywną posadę w starostwie.

20:41, 8 października 2014klk
Paweł Liszka popieram, PiS przełknę choć ostatnio w ogóle mnie nie interesuje i wrecz odwrotnie.
Liszta - TAK!!

20:06, 8 października 2014prof.dok.hab
Do Ok i gach filozofia u was na 5 biedne urzedasy docenture można robic po studiach pwsz a wybory i tak wygra GRZEGOSZ WATYCHA ...BURMISTRZ

18:58, 8 października 2014Gach
Po pierwsze, jeżeli ktoś trochę się orientuje w lokalnej polityce wie, że Liszka wystąpił z PWS, która na 5 kadencję stawia na Fryźlewicza, po to aby samodzielnie zawalczyć o zmianę w naszym Mieście i ZMIENIĆ na lepsze Nowy Targ. Naprawdę uważam, że 4 kadencje FRYŹLEWICZA bardzo SZKODZĄ rozwojowi miasta, które trwa w marazmie rozwojowym. Chcecie zmian GŁOSUJCIE NA PAWŁA LISZKĘ, a nie tylko piszcie komentarze n P24!

18:39, 8 października 2014pytanie
Burmistrz jadąc do TV Trwam wystawia :
Pawła Liszkę
Jolantę Bakalarz
....
przeciw skromnemu
Grzegorzowi Watycha

czego się boi MF ?

18:05, 8 października 2014Ok
Widzę ze komitet pana Watychy intensywnie udziela sie. Jak dla mnie to najwiekszym błedem bedzie jak miastem bedzie rzadził Tarnowski, Glonek, Rajski, Jachymiak i Borowicz. Wtedy to będzie kołko wzajemnej adoracji na czele z Watycha. Trzymam kciuki za pana Pawła.Co prawda z tym PiSem to mi nie po drodze ale jakoś to przełkne bo jestem przekonany że bedzie pan dobrym gospodarzem Miasta Nowy Targ

17:25, 8 października 2014SEDLP
Jak już się tak upieracie operować pogardliwym określeniem "urzędas" to się do Was dostosuję na moment.

Otóż po wyborach na stanowisko burmistrza - taka osoba będzie i samorządowcem i "urzędasem", któremu podlegać będą wszyscy pracownicy UM. Z Waszej przepychanki słownej wynika: kpicie, że ktoś jest urzędnikiem i stara się o stanowisko urzędnika.
Wygląda na to, że z braku argumentów przeciwko Watysze wymyślane są jakieś abstrakcyjne sprawy.

Podpowiem kolejne: nie Watycha bo - mężczyzna, nosi okulary, nie jeździ na wrotkach (chyba), nie ma dyplomu z nurkowania (chyba). Wybierzcie sobie. Każdy będzie równie głupi jak ten o byciu urzędnikiem.

17:05, 8 października 2014Tak
Goguś
Liszka pracuje w Banku
Watycha pracuje w starostwie i jest urzedasem!!!

16:57, 8 października 2014Tak
Goguś
Z tego co wiem to watycha to typowy urzędnik.Od zawsze na stołku urzedniczym.Z kolei Liszka to pracownik banku Tak wiec nie w temacie Jesteś Goguś.....

15:38, 8 października 2014Liszka to ściema!
Liszka jest wystawiony przez Fryźlewicza tylko po to, aby odebrał głosy Grzegorzowi Watysze. Sprytny plan.
Fryźlewicz wie, że Liszka to dla niego żaden konkurent, więc go sobie wystawia, a w nagrodę jak mu się uda uszczknąć trochę głosów Watysze, zrobi z niego swojego zastępcę.
Pewnie Fryźlewicz wystawi sobie jeszcze innych kontrkandydatów, którzy z nim nie wygrają, ale osłabią Watychę.
No, burmistrz ma pietra przed Watychą. Będzie więc ciekawie.
Wybory 16 listopada 2014r. Nie zapomnijcie!

15:15, 8 października 2014jan
Jedynym, poważnym kandydatem na burmistrza Nowego Targu jest pan Grzegorz Watycha i taka jest smutna prawda dla pozostałych kandydatów. Komu zależy na prawidłowym rozwoju Nowego Targu powinien oddać swój głos na niego. Pan Watycha jest inteligentnym, miłym i konsyliacyjnym człowiekiem. Zasłużyliśmy na takiego burmistrza po tych długich a siermiężnych rządach Fryźlewicza

14:48, 8 października 2014marta
Co wy z tym Liszką. Kolejny kieckowy na stołku .Obrzydliwe.

13:47, 8 października 2014Goguś
Do Tak
pisze Pan,że Watycha to urzędas, a Liszka to kto? działacz gospodarczy? Watycha zna przynajmniej zasady pracy samorządu, a Liszka nie poznał nawet dobrze Statutu Miasta albo go nie przestrzegał.

13:30, 8 października 2014Pijak
Liszka będzie burmistrzem a obecny burmistrz Fryźlewicz jego zastępcą ręka rękę myje to będzie wspaniały duet oraz niezliczone rauty, bale i inne wygibasy

12:18, 8 października 2014po popłynie
Do jacek zapominASZ ZE w innych samorządach po wyborach też będą zmiany i na nowo trzeba drzwi otwierać tu i teraz GRZEGORZ WATYCHA NAJLEPSZY BURMISTRZ.

10:19, 8 października 2014misiek
Pan Paweł Liszka na dzień dzisiejszy jest najlepszym kandydatem .....ale na biskupa!!!!!!!!!!!! Tyle w temacie !

10:02, 8 października 2014Baba Jaga
Liszka szybko zapisał się do PiS, żeby wystawili jego kandydaturę na burmistrza. Zobaczymy jeszcze kandydatów na radnych z tego ugrupowania. Czy Danusia tez się przeniosła z Pawełkiem? Przecież chodzi wyłącznie o rozbicie głosów. Sprytne ? ale czy Miastu potrzebne?

09:58, 8 października 2014MARIOLA
BŁAGAM NIECH ON WYGRA !!!

09:58, 8 października 2014Celina
Jedyną osobą po Burmistrzu, która posiada doświadczenie w samorządach to tylko Grzegorz Watycha, z tym,że Grzegorz jest świeży, w miarę młody, w miarę święty, bardzo dobrze wychowany,o niezależnych poglądach, cos na pewno zmieni w tym miasteczku.

09:54, 8 października 2014Sąsiad
Liszka już jest ważny, zarozumiały nie poznaje starych znajomych, nie ukłoni się nawet.A wy myślicie,że on zmieni coś po Fryżlewiczu? Przecież to układ doskonały. Jak Fryźlewicz zostanie burmistrzem to Liszka będzie vice, bo ma się uczyć i przygotowywać na następną kadencję.

09:51, 8 października 2014Bobo
Start Pawełka to tylko rozmydlenie, rozbicie głosów. Czy wy nie widzicie manewru Pana Fryźlewicza? Przecież to strateg wyborczy, a jeszcze będzie startowało jego PO. Natomiast Pawełek ma zagwarantowane stanowisko wice burmistrza po Panu Kolasie.Proste jak drut. Ja rozumiem kredyty spłacać jakoś trzeba.

09:24, 8 października 2014kuropatwa
Dla mnie Fryźlewicz co miał zrobić dobrego to już zrobił, może kiedyś będzie ulica jego imienia. Teraz jest czas na pewien zwrot w inną stronę, myślę że z Pawła Liszki będzie dobry burmistrz i poprowadzi Nowy Targ w innym, też dobrym kierunku

09:11, 8 października 2014Tak
Nie wazne że Liszka to PiS a Watycha z Jachymiakiem PO. WAZNE żeby doszło do zmiany układu w magistracie.Tam sa kolesie i układziki ktorymi rzadzi Marek F.Czas aby przyszła nowa jakość i zmiany. Stawiam na Liszke bo Watycha to kolejny urzedas a takich w NT nam nie trzeba.

08:43, 8 października 2014Jacek
Głosuję na Fryźlewicza. Było nie było widać ogromne zmiany w mieście i to jest jego zasługa . To jedyna osoba nie powiązana z żadną partią, ale jako samorządowiec potrafi świetnie się dogadywać z przedstawicielami różnych partii , jeżeli chodzi o dobro miasta. Ma za sobą długoletnie doświadczenie samorządowe i wszędzie otwarte drzwi, wyrobione kontakty w innych samorządach i również w Krakowie jak i w Warszawie. Zanim osiągną to jego kontrkandydaci upłynie sporo wody w Wiśle, a dzisiaj nie mamy na to czasu, bo dziś rozgrywa się walka o duże pieniądze dla miasta i szkoda byłoby zaprzepaścić te szanse na naukę i nabieranie doświadczenia przez nowego "nieopierzonego"burmistrza. Stawiam na doświadczenie . żeby dziś rządzić trzeba mieć dobre kontakty na zewnątrz.

08:10, 8 października 2014animru
Matko Bosko Kalwaryjsko, Paweł na Burmistrza a Samolej na zastępcę i będzie kabarecik. Jeszcze Gołębia na przewodniczącego wybierzcie.

07:45, 8 października 2014smrek
PiSowiec Liszka współpracuje z POwcem Zajączkowskim ?. Fałsz i obłuda.

06:02, 8 października 2014nanek
czym sie bedzie różnił program Liszki a Fryźlewicza skoro jak byl przewodniczący jakoś nie odróżniał się od tego co MF i jego większość w Radzie, w której Liszka bez wątpienia jest, wspierała w realizacji....ciekaweeee

01:23, 8 października 2014hk
Liszka to PiSowiec a takim dziękujemy. Mam dość wojny PO - PiS. I jedni i drudzy niech wracają do domu! Dość dzielenia Polaków!

00:39, 8 października 2014wyborca
Żeby zostać przewodniczącym Rady /tak mu obiecano/ chodził od drzwi, do drzwi i namawiał ludzi do głosowania na MF, roznosząc jednocześnie obiecanki MF na płycie CD. Dziś się GO wypiera? To tylko zagrywka.
Założył profil na FB i zaprasza bardzo dawnych znajomych, których przez kilka lat nie rozpoznawał na ulicy. Wszystko po to, aby na NIEGO głosowali.

22:35, 7 października 2014Ola i Tomek
SUPER !!!
Gratulacje na pewno będziemy głosować. Znam Pana osobiście i wiem, że nie rzuca Pan słów na wiatr.
NOWY TARG GÓRĄ i wkońcu ktoś mody będzie reprezentował NASZE miasto.

22:31, 7 października 2014Tak
Ciekawe jaki ma program .Mam nadzieje ze nie Bedzie mowił o wszystkim i o niczym. Trzeba zmienić burmistrza i to jest najważniejsze. Jak dla mnie moze to być Liszka.

22:25, 7 października 2014Marcin Q
jak mam wybierać między charyzmatycznym Liszką a flegmatycznych Watychą stawiam na Liszkę

22:13, 7 października 2014oszuści
Brzydko się za Mareczkiem bawicie. Kogo chcecie zrobić w ... Z wyborcami tak się nie robi.

22:13, 7 października 2014kerr
Powinna wejść ustawa ograniczająca pełnienie funkcji publicznych do dwóch kadencji.Od lat na listach wyborczych te same osoby i jak się ma coś zmienić.Liszka czy Maziorz jaka różnica ?

21:45, 7 października 2014ogrodwa kolo pws
A TEN PAN to z Naszeg Miasta czy przyjezdny jak pan radny Swaltek czy tez pani radna Wojdylo nie wiadomo z których mieszan.ateraz glosujcie miescany na nie nasych ludzi i bedzie gitttttt GRZES WATYCHA NOWY BURMISTRZ MLODZI OBUDZice się mam nadzieje na 2as licze

21:42, 7 października 2014taki tam
nowotarzanin....ty chyba w jaskini ostatnie 18 lat byleś...bardziej ineresowo/kościółkowego burmistrza niż MF nie ma w całej POlsce... To jedno, a drugie - lepszy "zaściankowy" NT niż "europejskość" z ciapatymi na każdym rogu i Palikotami czy innymi "profesorami" wpierającymi nam że więcej dzieci rodzi się w związku jednopłciowym niż w normalnym....

21:33, 7 października 2014Darek
Paweł jest naprawdę OK. TO NIE JEST CZŁOWIEK BURMISTRZA.! Paweł ma swój rozum, potrafi współpracować i rozmawiać z ludźmi (nawet tymi, którzy maja inne zdanie), ma pomysły i cheć do pracy dla rozwoju Nowego Targu, nikt nim nie kieruje - potrafi sam podejmować decyzje. I nie wierze w to, żeby obecny Burmistrz miał byc v-ce - to raczej nie ejst branme pod uwage. lata burmistrzowanie MF pokazały, że już jest on zmęczony.

21:03, 7 października 2014TUTEJSZY
ŚWIAT JUŻ DO KOŃCA ZWARIOWAŁ!!!KTO TO JEST LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIE!!/.../

Proszę unikać pisania wielkimi literami. Moderator.

20:52, 7 października 2014Kirdas
...w każdych wyborach najważniejsza jest ...alternatywa, czyli obojętnie kto wygrywa... zawsze wygrywa nasz...

20:46, 7 października 2014Baca
Co to za nazwisko Liszka na Burmistrza??? osoba z góralskiego rodu nowotarskiego a nie nie wiadoimo kto .Żart

20:41, 7 października 2014smak
Mam pytanie do Pana Liszki - człowieka PiS. Co Pan myśli o wolnej miłości osiołków ?

20:26, 7 października 2014anon
Niech będzie trzech kandydatów na Burmistrza. Niech się rzucą sobie do gardeł i w drugiej turze wygrywa Marek bez mrugnięcia. ;)

20:17, 7 października 2014sroka
Nie zauważyłem aby pan przewodniczący chciał coś zmieniać w tej kadencji. Co zatem teraz zmienić pragnie ?. Hasło PiS " czas na zmiany" sugeruje, że Paweł Liszka nie jest zadowolony z działania obecnych władz. Pomysł PiS na wprowadzenie kadencyjności ( dwie kadencje dla burmistrza) także pokazuje, że burmistrz Fryźlewicz według Pawła Liszki dużo za długo już rządzi. Do boju panie Liszka !. Obawiam się tylko,że to "ściema", bo tak naprawdę jest pan "dogadany" z obecnymi władzami. I z Fryźlewiczem i z Zajączkowskim. Jakby co to my se krzywdy zrobić nie damy. Obawiam się, że na czas kampanii na bok odstawił pan trzy litery z nazwiska -czyli zka. Został Lis. Uwaga wyborcy na Lisa !!

20:10, 7 października 2014????
nikt wam tyle nie da ile ja wam obiecam - tak powinno brzmieć hasło wyborcze każdego polityka bo wszystko to słowa ,słowa , słowa - kto z wyborców dziś pamięta co obiecywali zrobić 4 lata temu ?

20:08, 7 października 2014sasiad burmistrza
Mimo ,że darze sympatią PIS nie zagłosuję na tego szczawia ,którt do władzy po trupach.Nie zagłosuję także na etatowego kandydata Marka Fryzlewicza . Ani jeden , ani drugi. Kazdy z nich to to samo nasienie .

20:03, 7 października 2014knnt
Liszka to zupełnie inna lepsza jakość, i "liesk" mylisz si jeżeli uważasz, iż którykolwiek inny burmistrz będzie mieć na posadce Fryźlewicza, swojego kontrkandydata, a na dodatek przecież Liszka już nie jest w PWS z Fryźlewiczem, tylko staruje z innego komitetu wyborczego. Myślę, że wszyscy oczekują zmiany na stanowisku burmistrza

19:42, 7 października 2014Tylko zmiany
Niech obieca że TYLKO DWIE KADENCJE
i bez starych opatrzonych viceburmistrzów
to ma duże szanse

19:35, 7 października 2014nowotarzanin
kler, ciemnogrod, sredniowiecze, pis, zalozcie szlaban przed wjazdem do Nowego Targu bo jak widac to miasto nie ma juz przed soba zadnej przyszlosci, gosc ktory pod plaszczykiem kosciola realizuje wlasne plany teraz chce byc burmistrzem?mamy 21 wiek, na litosc boska obudzcie sie ludzie, za chwile bedziemy w totalnym ogonie europy, konserwatyzm to nie jest zadna przyszlosc, wszyscy nam uciekaja, jestesmy dziura miedzy Zakopanem Bialka i Bukowina, cy naprawde nie ma kandydata, ktory nie bylby powiazany z polityka, ale moglby nareszczie sprawic, ze nasze miasto Nowy Targ, odzsyka swoj dawny blask?NZPS i hokej, kiedys to wystarczylo, ze nasze miasto bylo znane nie tylko w Polsce ale i Europie, bylismy dumnymi mieszkancami Nowego Targu. A dziś ktoś taki jak Liszka-karierowicz kosciolkowy ma byc burmistrzem? wstyd i hańba...

19:11, 7 października 2014Liszka na burmiszka
pora Panie Pawle zdementować plotki że jest Pan człowiekiem Fryżlewicza
Na pewno Pan z nim wygra

19:09, 7 października 2014Marcin
Pawel, powodzenia! Bedziemy sledzic Twoja kampanie wyborcza! Zobaczym czy jestes wstanie przedstawic argumenty niwelujace Twoj wiek ( czytaj: brak doswiadczenia?)
Jeszcze raz powodzenia!

19:08, 7 października 2014xyzp
co na to Jarosław jak się dowie że głosował przeciw nadania ronda im Jego Św pamięci Brata i Bratowej to ma być kandydat w stylu łasyka .

18:56, 7 października 2014równanie
Liszka = Fryźlewicz.

18:46, 7 października 2014!!!!!!!!!!!!!!!
oni sie wszyscy nadaja

18:39, 7 października 2014Fordziarz
Widziałem dziś tego Pana w parku, tak piękne zdjęcia jeszcze piękniejsza Pani mu robiła :) Chyba wyborcze :) A może zdjęcia reklamujące piękno naszego parku po rewitalizacji :) Ważne że coś się dzieje :) I że ludzie widzą :)

18:25, 7 października 2014xxx
Brawo Paweł , powodzenia!!

18:17, 7 października 2014miejski
Liszka i zmiany? To Maziorz tylko wersja za kamuflażem...

18:10, 7 października 2014nowy
Musi się dużo zmienić, żeby wszystko pozostało bez zmian........ głosujcie więc na ludzi nie związanych z obecnym układem, sami zastartujcie - przecież to nie trudne. Nie narzekajcie tylko róbcie coś. Najłatwiej być defetystą. Za miesiąc wszystko się okaże.

18:04, 7 października 2014nadzwyczajny wyborca
Coś nie kumam. PiS w siedzibie PO. To się zaczęło. Może być Liszka. Jeśli ci kandydaci są o takich samych preferencjach jak kandydaci PiS do powiatu, z całego powiatu, to PO nie ma się czego bać. Nawet nie róbcie kampanii bo szkoda środków finansowych i tak macie mandaty w kieszeniach. Pani Poseł Paluch zadbała by PiS się już pogrążył całkowicie na podhalu, wystawiając ............ kandydatury.
Życzę wszystkim powodzenia.

17:54, 7 października 2014Zaliskiem
Racje masz lisku
bo im wiecej takich zajacow tym latwiej bedzie wygranym
Nasz Kochany Prezes lubudubu

17:51, 7 października 2014dante
Zmiany?????Liszka niby zmieni wszystko po Fryźlewiczu????No jasne.........

17:42, 7 października 2014niuniek
a najśmieszniej brzmi nazwa "czas na zmiany" haha ha haha - jakie zmiany?

17:41, 7 października 2014lisek
To chyba jakiś żart.Liszka startuje by Fryżlewicz miał posadkę.Bo co on potrafi robic?

dodaj komentarz

regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
boks reklamowy
miejsce na reklamę

kliknij i zobacz sylwetki kandydatów

 • Danuta Łaś Kandyduję do:
  Rada Gminy Szaflary
 • Katarzyna Dziubas Kandyduję do:
  Rada Powiatu Tatrzańskiego
 • Stanisław Sopata Kandyduję do:
  Rada Gminy Spytkowice
 • Przemysław Stanisław Zachura Kandyduję do:
  Rada Powiatu Nowotarskiego
 • Piotr Holla Kandyduję do:
  Wójt Gminy Jabłonka
 • Tadeusz Jahn Kandyduję do:
  Rada Miasta Nowy Targ
 • Grzegorz Luberda Kandyduję do:
  Rada Miasta Nowy Targ
 • Bożena Kałafut Kandyduję do:
  Rada Gminy Spytkowice
reklama

najczęściej czytane

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas