Niedziela, 05 lutego 2023, Imieniny: Agaty, Adelajdy, Justyniana
Nowy Targ
Snow
-8°
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
-9°
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 92 %
Snow
-8°
Wiatr: 5.148 km/h Wilgotność: 89 %
Snow
-7°
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 98 %
Snow
-5°
Wiatr: 10.476 km/h Wilgotność: 96 %
Snow
-9°
Wiatr: 8.1 km/h Wilgotność: 89 %
Jakość powietrza
48%
Nowy Targ
8%
Zakopane
14%
Rabka-Zdrój
Koronawirus
1
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
1
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
8
4

Komitet Grzegorza Watychy zarzuca Pawłowi Liszce kłamstwo i kieruje sprawę do sądu. Liszka czuje się zniesławiony

28.11.2014 15:22 / czytano: 7873 / powrót

NOWY TARG. KWW Nasze Miasto wydał dziś oświadczenie, w którym zarzuca byłemu kandydatowi na burmistrza Pawłowi Liszce podawanie nieprawdziwych informacji oraz informuje, że kieruje sprawę do sądu. W odpowiedzi Liszka wezwał Nasze Miasto do wycofania oświadczenia.

Treść oświadczenia KWW Nasze Miasto:

"W związku z pojawieniem się nowych materiałów wyborczych przygotowanych i masowo kolportowanych przez Komitet Wyborczy Marka Fryźlewicza, w którym znajdują się nieprawdziwe informacje na temat spotkania naszego sztabu wyborczego z Pawłem Liszką, mające na celu zdyskredytować Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto i kandydata na burmistrza Grzegorza Watychę jesteśmy zmuszeni aby się do tego odnieść.

Prawdą jest, że w powyborczym dniu, w poniedziałek, doszło do spotkania przedstawicieli KWW NASZE MIASTO z Pawłem Liszką, i to my byliśmy inicjatorami tego spotkania. Traktowaliśmy to jako naturalny ruch z naszej strony, w świetle tego co głosił Paweł Liszka w trakcie kampanii. W spotkaniu uczestniczyli z naszej strony pełnomocnik wyborczy Piotr Burdyn, Piotr Steg, Grzegorz Watycha oraz z drugiej strony Paweł Liszka i Jan Lasyk. Rozmowa dotyczyła możliwości udzielenia poparcia kandydatury Grzegorza Watychy przez wyborców, którzy w I turze głosowali na pana Pawła Liszkę. Pan Paweł Liszka w czasie rozmowy powtórzył wyraźnie i zdecydowanie, że nie ma takiej możliwości, aby poparł w II turze wyborów Marka Fryźlewicza, gdyż ich drogi się rozeszły, co potwierdził pan Lasyk. Pan Paweł Liszka nie otrzymał od nas żadnej oferty pracy w zamian za poparcie.

Padła natomiast natomiast propozycja współpracy w Radzie Miasta na rzecz rozwoju Nowego Targu, co oczywiście wynikało ze zbieżnych punktów w programach wyborczych. Spotkanie zakończyło się w sympatycznej wręcz atmosferze stwierdzeniem Jana Lasyka, że zaapelują do wyborców PiS o udział w II turze wyborów, bez wskazania kandydata którego chcą poprzeć.

W związku z powyższym stwierdzamy, że zarzuty i niedomówienia postawione przez Pana Liszkę to kłamstwa, dlatego jako KWW Ruch Obywatelski Nasze Miasto, broniąc dobrego imienia naszego kandydata, zmuszeni jesteśmy skierować tę sprawę na drogę postępowania sądowego".

Przypomnijmy, iż kandydat PiS Paweł Liszka poparł w drugiej turze wyborów na burmistrza Nowego Targu Marka Fryźlewicza.

W wydanym wieczorem wezwaniu skierowanym do KWW Ruch Obywatelski Nasze Miasto, Paweł Liszka napisał: "W związku z zniesławieniem mojej osoby i zarzucaniem mi kłamstwa w oświadczeniu KW Nasze Miasto wzywam do jego wycofania, w przeciwnym wypadku będę zmuszony do wystąpienia do Sądu z pozwem o ochronę dóbr osobistych". Wezwanie zostało przekazane do wiadomości mediom.

oprac. r/

zobacz także

komentarze

15:14, 2 grudnia 2014uff
A czy ktoś wie jak zakończyła się sprawa w sądzie przeciwko Liszce,przegrał?

01:21, 1 grudnia 2014Kto zniesławił Liszkę -POPIS PeWueSu
SKAZAŁEŚ SIĘ NA BANICJĘ
Robiąc z Markem koalicję
Ci co na cę głosowali
Swego głosu nie sprzedali

Bo dla ciebie trzos pieniędzy
To iluzja jest nic więcej

23:20, 30 listopada 2014anty fryzlewicz
Znow Fryzlewicz wyciaga brudy, ktore nie istnieja ? To samo bylo z Tarnowskim.

23:20, 30 listopada 2014Hej
@ Urzednik
Ty się lepiej cofnij do przodu?;-)

23:20, 30 listopada 2014weteran
stanowcze nie dla fryźlewicza !!!!

23:57, 28 listopada 2014Jan P.
Popieram Watychę i mówię NIE dla Liszki i Fryźlewicza

23:54, 28 listopada 2014Wyborca
Powodzenia. Nie będzie łatwo.

23:45, 28 listopada 2014Tylko Fryźlewicz
W najbliższą niedzielę, po ocenie wydarzeń kampani, wybór może być tylko jeden Marek Fryźlewicz, najlepszy możliwy wybór!

23:43, 28 listopada 2014anon
Przesłuchałem całego wystąpienia o podpisaniu porozumienia -- bełkot.
Dziwi mnie, iż sztab Watychy nie wytoczył sprawy o pomówienia tj. interes wąskiej grupy, którą wszyscy rzekomo znają. Ja nie znam tej grupy, za takie pomówienie powinno się ciągać na następny dzień.. ;)

23:41, 28 listopada 2014urzednik
Jesli nie wybierzemy Pana G. WATYCHY.To Nowy Targ Cofie sie do Tylu. Szkoda bedzie nastenych lat.

23:38, 28 listopada 2014zagłosuje na M. Fryźlewicza
Wszystko co chciałem zobaczyłem, i zdecydowanie głos mój należy się Panu Fryźlewiczowi. Tylko on gwarantuje stabilny rozwój i dbanie o wspólny interes nowotarżan, a nie tylko wąskiej grupy...

23:32, 28 listopada 2014Głosuj na Fryźlewicza
Proszę wszystkich nowotarżan o obiektywne spojrzenie na kampanię wyborczą, wyciągnięcie właściwych wniosków i oddanie w niedzielę głosu. Ja widząc co się dzieje zdecydowanie oddam swój głos na Pana Fryźlewicza, mówiąc tym samym NIE dla takiego obluwania przeciwnika i jego zwlenników. Jeżeli ktoś prowadzi taką brudną kampanię to jak ma prowadzić czyste rządy miastem.

23:15, 28 listopada 2014teraz tylko Fryźlewicz
swoje poparcie w 2 turze oddam dla Fryźlewicza, ze względu na niesmak jaki pozostawiają akcje hejterskie zwolenników jedo kontrkandydata.

23:04, 28 listopada 2014Marcin Kudasik
Proszę wszystkich Państwa o głosy dla Grzegorza Watychy. Wierzę w Wasz mądry wybór !!!

22:41, 28 listopada 2014kraina łagodności
Widzę że wrócili giermkowie z jakże udanego i licznego spotkania ,oooo nie i to w góralskiej izbie ,widocznie nie pomieścili się na widowiskowej. Znaczy będą teraz pluć,kpić ,straszyć i wyśmiewać ,żegnam w takim razie ,to nie moja bajka.Olga to jest piękne a jakże na czasie ,nie wiedziałam że to Gałczyński.

22:40, 28 listopada 2014cisza
Pan Liszka pokazał klasę- kasa czyli stanowisko za głosy. Dałeś się wciągnąć w gierki Fryźlewicza Panie Pawle. Widzimy, rozumiemy i głosy oddamy na kandydata, który może zmienić oblicze Nowego Targu czyli Grzegorza Watychę.

22:22, 28 listopada 2014TU I TERAZ
ZAGŁOSUJCIE na Watychę
To jak w tarczę
Trafić w dychę

Często w życiu
Tak się zdarzy
Że ci dadzą
Jak po twarzy

Oszukańcy co dla zysku
Walą prosto nam
Po pysku

Choćby spuchła
Gęba przednie
Zrobię nawet
To bezwiednie
Bo od Tater
Aż do morza
GŁOSUJEMY NA GRZEGORZA

22:18, 28 listopada 2014Cyrk i kabaret w jednym
Niezły cyrk!! Watycha nie poszedł na układ z Liszką, nie zaproponował stołeczka, więc biedny Liszka przeszedł samego siebie. Te ulotki co dzisiaj zarzuciły miasto to "funta kłaków nie warte". Ludzie nie dadzą się nabrać, już Was poznali i mają dość!! Obłuda i kłamstwa, a ręce złożone w kościele. Wstyd. Wstyd, że tacy ludzie chcą rządzić naszym miastem. To nie ich folwark to Nasze Miasto.

22:12, 28 listopada 2014TAK dla Fryźlewicza, za stonowaną kampanię
jak widzę działania podejmowane przez zwolennika jedynego naj Grzegorza, to mam coraz większe obrzydzenie, i pomimo, że oddałem głos w 1i turze na niego, nie zrobię tego za tak wielką negatywną desperację dąrzenia po trupach na stołek burmistrza. Zagłosuje na obecnego Burmistrza. przynajmnie nie jest tak nachalny w swej kampanii, ma duże doświadczenie, i nie bedzie musiał już ...

22:08, 28 listopada 2014obiektywny widz
A gdzie KWW Nasze Miasto był do dzisiaj??? /.../

Obrażanie dziennikarzy - to też naruszenie regulaminu komentowania. Moderator.

22:02, 28 listopada 2014powiedz nie agresywnej kampani.TAK dla Fryźlewicza
Ta kampania stałą się już niesmaczna wręcz niestrawna!
Mam nadzieję, że nowotrżanie widzą nagonkę na obecnego burmistrza i osoby go popierające, wyciągną wnioski z tej mega agresywnej kampani grzegorza, i oddadzą swój głos w wyborach na obecnego burmistrza!

21:49, 28 listopada 2014robert
Widzialem wieczorem na osiedlu Bór spacerujacego burmistrza ,czyżby obchodzil pierwszy i ostatni raz wlosci hahaha

21:43, 28 listopada 2014ho ho ho
Panie Liszka - sam Misiu Kamiński w tv w programie z taką blondiną wspomniał o kupczeniu stanowiskami w małopolsce - miał zapewne na mysli pana i pańskiego animatora Marka Stanisława Fryźlewicza. Będzie sie działo - w Warszawie już o tym wiedzą i co gorsza... o tym mówią, a jak zobaczą ten plakat wyborczy z Hodorowiczem pod egidą PISu to chyba Jarka jasny szlag trafi. Dywanik pewny!

21:33, 28 listopada 2014Germik
A skad my mamy wiedziec ze Watycha teraz sam nie kłamie?
Nie można też już nikomu wierzyć...

21:32, 28 listopada 2014Sąd sie zatka
Liszka powinien pozwać parę tysięcy ludzi w Nowym Targu, którzy mówią o nim kłamca

21:05, 28 listopada 2014szlam
ch... d..pa i kamieni kupa - tak wygląda ta kampania! GW stracił 2 głosy

21:01, 28 listopada 2014Wyborca
No w końcu sztab Watychy się obudził.Ten brak reakcji sugerował, że faktycznie grozili biednemu Liszce.
A tak obnażyli kolejne kłamstwo .
14 listopada: Paweł Liszka: "Nie istnieje układ między mną, a Markiem Fryźlewiczem"
"Podczas prezentacji kandydatów z listy KW Prawo i Sprawiedliwość zwrócił się do dziennikarzy z prośbą o zacytowanie jego słów. - Proszę by to się ukazało w mediach: nieprawdą są informację rozpowszechniane przez osoby związane z konkurencyjnymi komitetami wyborczymi, że istnieje jakiś układ między mną, a Markiem Fryźlewiczem. Po wygranych wyborach nie przewiduję nawet takiej możliwości, by był moim zastępcą. Obaj idziemy przed siebie. Teraz jest czas na moją osobę. (...) Pytam, czy jeśli ktoś robi kampanię opartą na kłamstwie, to czy takim ludziom warto zaufać i oddać na nich głos? - zakończył."

20:29, 28 listopada 2014Hej
A Gdzie jest artykuł ktory dotyczył braku poparcia pana Watychy przez pania Bakalarzowa?

20:21, 28 listopada 2014olga
W ostatniej chwili
po dżdżu śmigusie,
niezwykła ilość
zjawiła much się:
dużych i małych,
końskich, jelenich
i wirowały
w ciemnej przestrzeni:
krótkie i długie
i choleryczne,
i te malutkie
muchy komiczne.
W ślad za muchami
wyszły pająki
gzy, ćmy, komary
trzmiele i bąki
z nóżką włochatą,
z ryjkiem i noskiem
i przez ulicę
szły ciemnogrodzkie.
Potem stonogi,
potem szczypawki
sekstylionami
wyszły w Ciemnawki.

Plaga egipska, K.I.Gałczyński
-----------------------------------------------------------------------------------

To bractwo co wyszło z Ciemnawki wszystko wie najlepiej.
Z Ciemnawki to znaczy anonimowo, i odważnie jak smrodliwy tchórz.
Taka jest Ciemnawka i takie jej obyczaje.

20:15, 28 listopada 2014popie(s)ram FRYżleWICZA
Za Honorowego Obywatela
Zmiejszył szansę MF do zera
Hersztem go nazywając
Znaczenia słowa nie znając

Delikatne dłoni podanie
I ramion poklepywanie
Pozbawiło by Nowy Targ możliwości
Być w jasnej wizji przyszłości

Fryżewicz Liszka i Senator
odstawili się na boczny tor
Zawarliście koalicje
Skazując się na banicję

20:11, 28 listopada 2014ratio
Ciekawe czy ktoś sprawdza adresy IP kom. bo według mnie piszą te same osoby oczerniając kogoś, a wręcz pomawiając. Wspomnę, że już nie jeden raz tak było, że konsekwencje prawne pomówień na podstawie pisanych Nik można zawsze w sądzie wyciągnąć i takie sprawy były. Więc ludzie piszcie więcej takie głupoty. Jeden i drugi kandydat ma takie same szanse, ....

20:03, 28 listopada 2014refleksyjnie
Skoro decydujemy o przyszłości miasta, to nasza ocena dotycząca przeszłości musi być prawdziwa... Obserwując inne miasta muszę przyznać, że dużo się zmieniło na lepsze i możemy być dumni, a to pozwala na przyznanie kredytu zaufania na najbliższe lata panu M. St.

A jeżeli już chcemy kontrkandydata to trzeba zadać sobie pytanie dlaczego, bo wybierać nie powinniśmy tylko w imię "przeciw"
A w ciszy wyborczej emocje opadną :)

19:49, 28 listopada 2014Felix
Bardzo dobrze panie Grzegorzu! Czas najwyższy poustawiać wszystkich na swoje miejsca ! Ma Pan mój głos! Za poprawne poprowadzenie sprawy! Brawo!

19:34, 28 listopada 2014Anioł
Zygfryd , jesteś wspaniały . Doskonały tekst do powtarzania .Do końca świata i jeden dzień dłużej . Nie jestem aniołem ,mówię Wam
Jestem spalony .......

19:21, 28 listopada 2014portier
Panie Liszka a może chciałby pan być moim zastępcą?

19:21, 28 listopada 2014Sfora
A ja jestem trzecią osobą .

19:16, 28 listopada 2014do Wyborca do sztabu G.W.
Ze strony komitetu kww nasze miasto nie było łamania ciszy wyborczej natomiast Liszka zrobił to dwa razy.

19:14, 28 listopada 2014bac
Czy to prawda,że panu Liszce zarząd powiatowy PIS kazał poprzeć MF Pani Poseł Paluch, pan Lasyk a ojcem chrzestnym była PO pan Senator Hodorowicz?

19:14, 28 listopada 2014do kaja
Skoro pan Fryźlewicz prowadzi ładną kampanię to dlaczego o godz. 19.30 zadzwonił do moich drzwi i zakłócił mi piękny i spokojny wieczór z moją rodziną?

19:13, 28 listopada 2014xxx
Ludzie! Wstyd! Uciekać się do kłamstw, zawracać głowę Sądowi! I tacy chcą nami rządzić! Ani jeden nie zasługuje na to stanowisko!

19:12, 28 listopada 2014nie ślepy
Patrząc czyje gęby pochowane są za obydwoma kandydatami...to ciągły powrót do przeszłości...jeden wart drugiego...wszystko sprowadza się do tego, że jak go wyrzucą przez drzwi-to próbuje wejść oknem. Szkoda, że nie ma prawdziwego trzeciego kandydata bez układów i bez tych całych dziadków leśnych dożywotnio przyspawanych do polityki i różnych stołków, czyli do naszych pieniędzy! Zobaczymy co zostanie z tych wszystkich obiecanek za 4 lata bez względu na to kto wygra? Żeby nie było, że jeden już upasiony władzą a drugi dopiero ma zamiar to zrobić...

19:11, 28 listopada 2014wtf
kaja,biurkowcu, pod bloki podchodzi Watycha i zaprasza do spotkania,a twój "spokojny i kulturalny" Marek F. łazi po mieszkaniach i narzuca się ludziom którzy nie mają ochoty z nim rozmawiać. Łapiesz różnice?

19:07, 28 listopada 2014Zadowolona
Znam obu tych Panów, tzn. Liszkę i Watychę i dla mnie wersja Watychy jest o wiele bardziej prawdopodobna niż Liszki! Cieszę się, że w końcu Watycha zdecydował się na taki krok i oddał sprawę do sądu.

19:04, 28 listopada 2014Obserwator
Okazało się, że strażnicy wieszali obwieszczenia, a nie plakaty wyborcze. pomyłka, przepraszam

19:02, 28 listopada 2014uważny czytacz
do Nowotarżanie ODWAGI!!! Dla NASZYCH DZIECI!!!
Czemu piszesz te same komentarze do różnych artykułów? Nie masz innych argumentów?

18:44, 28 listopada 2014serdeczny
taa na gumisia sobie głosujcie hahaha

18:39, 28 listopada 2014Do Zosia i ek
Tylko, że zameldowania można sprawdzic w urzadzie....a wojsk rosyjskich jak nie było tak nie ma! Niestety urząd czynny dopiero w poniedzialek, Wierze, że z Nowym Burmistrzem Watychą! Jakże piękny będzie ten poniedziałek.

18:24, 28 listopada 2014Igor
Watycha nazywał liszkę na debacie w MOKu dobrym kolegą, jak widać się przejechał ma tym.

18:13, 28 listopada 2014Samotny
Sfora wypuszczona,ostatnie godziny.Dlaczego ja mam wrażenie że piszą dwie osoby,ha ,ha,ha.

18:01, 28 listopada 2014zygf
Ulubiona piosenka Pana Pawła Liszki w ostatnich dniach
...Jestem spalony mówię Wam
Zawsze nim byłem
Skończcie wreszcie śnić
Nie jestem aniołem, mówię Wam
Jestem spalony...

18:01, 28 listopada 2014barbar
I w tym momencie Panie Liszka strzelił Pan do Siebie i do porządnego faceta (MF), który miał mój głos a teraz go niema. Pozdrowienia.

18:00, 28 listopada 2014zosia
do ek. O, a to ciekawe , bo ja słyszałam, ( takie pogłoski chodzą po mieście), że Pan Watycha sprowadził oddziały rosyjskich wojsk, które mają likwidować zwolenników Fryźlewicza.

17:46, 28 listopada 2014kaja
Pan Watych prowadzi bardzo nie ładną, agresywną kampanie wyborczą. Podchodzi pod bloki z muzyką, nie daje ludzią spokoju, nachodzi ich w domach. Karierowicz. Za wszelką cenę chce zrobić karierę. Przynajmniej Pan Fryźlewicz jest człowiekiem na poziomie. Głosuję na Pana Fryźlewicza.

17:44, 28 listopada 2014gosć
Jak Pan Watycha wygra i nie spełni obietnic to my jako mieszkańcy też powinniśmy go do sądu podać.

Masakra jakaś. Chyba ten artykuł odstraszył mnie za głosowaniem na tego kandydata

17:38, 28 listopada 2014wyjdę w bikini na środek rynku...
...jeśli mi odpowiecie merytorycznie, kto kogo popiera: która partia, czyj biznes, którzy lokalni biznesmeni

17:37, 28 listopada 2014Obserwator
Ciekawy jestem jak władający burmistrz wytłumaczy wieszanie plakatów wyborczych przez "strażników miejskich'' w dodatku w mundurach i służbowym radiowozem. Miejsce - nowe rondo - nowa tablica- ale wciąż ten sam burmistrz, i te same posunięcia.

17:32, 28 listopada 2014WZ-ka
no i mamy pasztet wyborczy PIS-u mi nie szkoda niech ich Grzesiek wyczochra

17:29, 28 listopada 2014?/
A jak udowodnicie, że to nie prawda i nie wywieraliście presji?? Sąd musi mieć dowód, a Liszka podobno ma na telefonie.

17:26, 28 listopada 2014I jeszcze jeden i jeszcze raz
Do Władek1:
ja nie wiem dlaczego mi się tak wydaje, że piszesz tylko ty sam

17:16, 28 listopada 2014Janek
Konkretny opis sytuacji i wiarygodny a nie to co Liszka pisze. Agresja i presja a może Panie Liszka przywiązanie do grzejnika i tortury były? Pan dobrze wie, że było jak pisze KWW Nasze Miasto. Pan tak działa w kościele i takie rzeczy próbuje ludziom wmówić.

17:08, 28 listopada 2014Maciek
@ek to do prokuratury a nie na forum z takim info, i uważaj nie jesteś anonimowy w sieci za oszczerstwa można beknąć...

17:04, 28 listopada 2014tego się trzymajmy
Pawełkowi cyganowi już podziekowaliśmy i tego sie trzymajmy .

17:04, 28 listopada 2014stasek
i bardzo dobrze !!! a co na to pracodawca P.Liszki ?

16:51, 28 listopada 2014Nowotarżanie ODWAGI!!! Dla NASZYCH DZIECI!!!
Nowotarżanie ODWAGI!!! Wybierzmy nowego burmistrza dla naszego młodego pokolenia, które będzie miało szanse dorastać w nowoczesnym, rozwiniętym mieście na miarę EUROPY!!! Rozwój jest możliwy tylko dzięki zmianom, nie da się tego rozwoju i nigdy się nie dało osiągnąć z FRYŹLEWICZEM!!! Dlaczego pozwalacie, by ludzie typu Hodorowicz mydlili Wam oczy, człowiek, który doskonale wie, dlaczego popiera Fryźlewicza...Chcę, żeby moje dzieci wychowywały się pod opieką doskonałych i docenianych nauczycieli,i to gwarantuje TYLKO G.WATYCHA. Sam mając piątke dzieci doskonale to rozumie!!! Wreszcie nauczyciele będą mieć szansa na godziwą pracę i płace!!!
ODWAGI!!!

16:51, 28 listopada 2014ek
wpis dla tych ktorzy sa dobrze zorientowani: pojawily sie pogloski jakoby znienacka Pan Burmistrz "znalazl" ok 300tu chetnych , ktorzy tymczasowo zameldowani moga zaglosowac na niego. Jesli taki manewr istotnie mialby miejsce, uwazam ze po 1sze mogloby byc podstawa do uniewaznienia wyborow, po 2gie nie wiem czy nie kwalifikuje sie do postepowania prokuratorskiego, po3cie swiadczy o tym , ze w zabiegach o "koryto" mozna sie kompletnie zeszmacic

16:49, 28 listopada 2014lisko
Cisze podobno jak pisaly media łamał kto inny ten z którego wizerunkiem auto jeździli...nie macie czym juz merytorycznym odnosić sie to puszczacie czarny PR - ludzie obecnej władzy

16:43, 28 listopada 2014góralka
O, panowie boją się, że przegrają!!!Tyle kasy poszło na reklamę i kto to zwróci? Śmiechu warte są wasze argumenty!

16:39, 28 listopada 2014Wyborca do sztabu G.W.
Najpierw zapoznajcie się z grzeszkami np. łamania ciszy wyborczej pewnego radnego z Waszej drużyny, a potem rzucajcie" kamienie" w innych . Teraz już wiem, żeby umieć wygrać, to trzeba mieć klasę !!!

16:31, 28 listopada 2014Władek I
Pan Liszka chciał być rekinem w naszym mieście , a skończył jak karp wigilijny!.
W ostatnich dniach pokazał wyborcom swoją wiarygodność...
Jak on sobie teraz poradzi w radzie miejskiej?.

16:29, 28 listopada 2014dosc tych 2 sprzedwaczkow tylko GW
Bardzo dobrze niech pokaza bo liszka za duzo cwaniakuje i duzo gada sprzedawczyk!! Dosc tych klamstw!! Tylko Grzesiek Watycha na burmistrza!!

16:26, 28 listopada 2014odemnie 9
cd ..., a Maruś będzie szukał ratunku u nowego - starego Marszałka, kłody będzie kładł gdzie się da i jak się da i zapomni o swoim zdrowiu i ... i po co Ci to chłopie po pięćdziesiątce

16:25, 28 listopada 2014Molik
No i wychodzi prawda o tym jak pan Liszka działa. I dalej chcecie popierać Fryźlewicza który daje wiceburmistrza osobie która pisze, że była potraktowana agresywnie.

16:09, 28 listopada 2014ciekawski
Takiego postępowania po sztabie wyborczym P. Fryźlewicza można się było spodziewać - "obrzucić błotem, zawsze coś się przyklei" dlatego ze swoją rodziną zagłosujemy na Grzegorza WATYCHĘ

"mieszkaniec miasta UE bez kibla w centrum miasta - od 1958"

16:02, 28 listopada 2014myślący wyborca
od kilku dni o tym sie mówi, a artykół powstaje po pietnastej w piatek jakiś dziwny zbieg okoliczności ze zblizajacą się siszą wybirczą

15:58, 28 listopada 2014nowy mały sprzymierzeniec
Grzegorz Watycha zyskał sprzymierzeńca przed samymi wyborami ,a to dzieki zaniedbaniom plynacym od zieleńców , ktorzy zaniedbują opróznianie koszy w mieście nie tylko na peryferiach , ale i w cenrtum,nie dość ,że koszy w mieście jak na lekarstwo z NFZ . Mało tego na nieodsnieżonych przejściach w niektórych miejscach slisko jak cholera , że mozna zęby wybic.Wielu starszych nie wybieze się na pewno by zagłosować na Marka z obawy o swoje ręce i nogi .

15:52, 28 listopada 2014mieszkaniec z osiedla
czego się spodziewacie po Pawłu Liszce? jest zmienny jak pogoda, chodzi mu tylko o posadę, zero jakichkolwiek wartości

15:48, 28 listopada 2014Te same ludziki
Znowu nazwisko LASYK.Otóż ten człek doradzal obecnemu burmistrzowi Zakopanego w sprawie sprzedaży Polskich Koleji Linowych , a ten uległ namowom swego pracownika i coś tam podpisał. Burmistrzowanie Majchra wisi na wlosku , podobnie jak Marka Obludnego Stanisława . Lasyk przegrał wybory , ale zaczyna pojawiać się po latach w polityce Marka Stanisława i tak sieę ta karuzela kręci wokól tych samych ludzików .

15:44, 28 listopada 2014potiomkin
i dobrze tak temu *** niech wie co gada
Przed kampanią i w trakcie niej mówił jednostajnie i cały czas: nasze drogi z burmistrzem się rozeszły gdyż inne mamy poglądy na różne sprawy, mnie bliżej do PiS niż do PO jak stowarzyszeniu w którym byłem do tej pory i co w wtorek info Liszka z całego serca namawia na głosowanie Marka Fryżlewicza a za co?: za stołek zastępcy burmistrza.
Nie jesteś rzetelny Liszka nawet w ciągu miesiąca tak zmieniać zdanie to chyba kłopot z pamięcią

15:38, 28 listopada 2014Realista
"Nie oferowalismy pracy, oferowalismy tylko wspolprace" jeden kij ;]

Co do straszeniem sądem... typowe zagranie, zwykłe słowa, skonczy sie jak zwykle straszeniem bo... brak dowodow ;] i dobrze o tym wiedza. Obaj sa siebie warci.

15:31, 28 listopada 2014Mnich518
Panu Liszce już podziękujemy!

15:31, 28 listopada 2014Yogi
Bardzo dobre rozwiązanie to co ekipa wladzy robi teraz to totalny czarny PR i masakra.....pokazuja swoje najgorsze oblicze

15:31, 28 listopada 2014Mnich518
Panu Liszce już podziękujemy!

15:30, 28 listopada 2014Igor
Cały PIS

15:30, 28 listopada 2014PasterzPPP
Będzie tryb wyborczy procesu?

dodaj komentarz

regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
boks reklamowy
miejsce na reklamę

kliknij i zobacz sylwetki kandydatów

 • Tomasz Wolski Kandyduję do:
  Rada Miasta Nowy Targ
 • Grzegorz Szczepaniec Kandyduję do:
  Rada Gminy Szaflary
 • Weronika Smarduch Kandyduję do:
  Rada Powiatu Nowotarskiego
 • Lesław Jędrysko Kandyduję do:
  Rada Miasta Nowy Targ
 • Piotr Steg Kandyduję do:
  Rada Miasta Nowy Targ
 • Rafał Piotr Szkaradziński Kandyduję do:
  Wójt Gminy Szaflary
 • Mariusz Wojtas Kandyduję do:
  Rada Powiatu Nowotarskiego
 • Andrzej Król Kandyduję do:
  Rada Miasta Zakopane
reklama

najczęściej czytane

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas