Piątek, 05 marzec 2021, Imieniny: Adriana, Fryderyka, Oliwii
Rabka Zdrój i okolice
Snow
-2°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 86
Snow
-6°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 86
Snow
-3°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 73
Snow
-1°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 86
Snow
-3°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
17.03.2010, 20:12 | czytano: 8820

Wojas Podhale Mistrzem Polski! Wynik meczu z Cracovią: 3:1

zdj. Michał Adamowski

Po raz dziewiętnasty Nowy Targ świętuje największy sukces ligowy swoich hokeistów. Wygrali z ComArch Cracovią 3:1. Czwarty mecz pod rząd. Są mistrzami Polski! Czekaliśmy na to trzy lata.

Po dwóch wygranych meczach w Krakowie, nowotarscy hokeiści pokonali wczoraj na własnym lodowisku krakowską drużynę 5:2. Przed rozpoczęciem rywalizacji w stolicy Podhala, trener Milan Jancuska był przekonany, że nasi przeciwnicy zagrają „na 110 procent swoich możliwości”. Wczoraj nie zagrali. Dzisiejszy mecz był dramatyczny, ale po raz kolejny górale pokazali swoją wyższość. W stolicy Podhala będzie dziś wesoło i głośno…

- Podhale wykazało się ogromną determinacją - komentuje Gabriel Samolej. Jak przypomina olimpijczyk, nowotarska drużyna startowała z trzeciej pozycji w tabeli, ale pokazała, na co ją stać.

Krzysztof Zapała wybrany został przez kibiców najlepszym zawodnikiem meczu.

s, p/

Krótka relacja

Pierwszą bramkę dla Podhala zdobywa w 8. minucie Marcin Kolusz.

Wyrównującą bramkę dla Cracovii strzela w 17. minucie Dawid Musial. Sędzia musi korzystać z nagrania video. Niestety, krążek całym obwodem przekroczył linię bramkową.

Drugiego gola dla Podhala zdobywa w 20. minucie Krzysztof Zapała z podania Marcina Kolusza. Tak kończy się pierwsza tercja. Druga jest bezbramkowa.

Trzecia bramka dla Podhala. W 10. minucie trzeciej tercji strzela Frantisek Barklik.

Na trybunach około 4 tys kibiców. Jak informuje Klub, wśród nich jest marszałek Marek Nawara, wiceprezes PZHL Rafał Wysocki i sekretarz PZHL Marek Bykowski.

Składy
Wojas Podhale: Krzysztof Zborowski (Jarosław Furca) - Martin Ivicic, Maciej Sulka; Marcin Kolusz, Krzysztof Zapała, Tomasz Malasiński - Rafał Dutka, Rafał Sroka; Milan Baranyk, Martin Voznik, Frantisek Bakrlik - Sebastian Łabuz, Daniel Galant; Piotr Kmiecik, Krystian Dziubiński, Damian Kapica - Mateusz Iskrzycki, Artur Kret - Piotr Ziętara, Kasper Bryniczka, Bartłomiej Gaj.

Comarch Cracovia: Rafał Radziszewski (Marek Rączka) - Marian Csorich, Igor Bondarevs; Leszek Laszkiewicz, Damian Słaboń, Daniel Laszkiewicz - Martin Dudas, Mariusz Dulęba; Michał Radwański, David Musial, Mikołaj Łopuski - Jarosław Kłys, Patryk Wajda; Michał Piotrowski, Grzegorz Pasiut, Filip Drzewiecki - Tomasz Landowski, Konrad Guzik; Sebastian Witowski, Sebastian Biela, Łukasz Rutkowski.

Sędziowie główni: Włodzimierz Marczuk - Grzegorz Dzięciołowski.
Sędziowie liniowi: Wojciech Moszczyński - Sławomir Szachniewicz.
najnowsze informacje
komentarze
HOKEJISTA16:08, 23 marca 2010
nie pokonane nasze szarotki kochane !!! mistrz mistrz PODHALE !!!
rodzic15:47, 22 marca 2010
Wiedżmo;papier przyjmie wszystko co się na nim napisze,to oczym pisalem ja mozna łatwo sprawdzic,są przecież nawet teraz turnieje na lodowisku,można sie przejsć.owszem zainwestowałem dziecku w sprzęt nie mam do nikogo pretensji ,ale nie sądziłem, że za wszystko inne też rodzice muszą pokrywać koszty,każdy wyjazd dzieci na mecze,turnieje w Polsce czasem w Czechach ,na Słowacji płacą rodzice,opiekę medyczną na meczach,bo jest wymagana też,comiesi,eczne składki płacimy oprócz tego ,niedalej jak wczoraj był turniej na lodowisku,były drużyny z Gdańska,Jastrzębia,ze Słowacji,trzeba było tam zajrzec i zobaczyć jak rodzice to zorganizowali we własnym zakresie,żeby kiedys były efekty nie wystarczy udostepnić lod bo to stanowczo za mało.Ijeszcze dopełnię jeżeli napiszę że do pażdziernika dzieci kapią sie po treningach w lodowatej wodzie bo miasto oszczedza na ogrzewaniu,tych przyjładów mozna podac wiecej
Wiedźma12:42, 22 marca 2010
Szanowny Rodzicu. Odsyłam Cię do lektury dzisiejszej "Gazety Krakowskiej" 22.marca gdzie w dodatku sportowym "Piłkarz" redaktor naczelny Ryszard Niemiec pisze na temat dużej pomocy miasta w utrzymywaniu klas sportowych i dotowaniu na MMKS. Wybacz, ale jak chcesz mieć w domu hokeistę, to kup sprzęt. Nie obchodzi mnie ile on kosztuje. Ja swojemu dziecku kupiłam fortepian za ciężkie pieniądze bo miał talent i zainwestowałam w niego.Oprócz szkoły płaciłam prywatne korepetycje i nie szukałam sponsorów w mieście. Chyba nie liczysz na to, że całkowicie ze społecznych pieniędzy będzie finansowana kariera Twojego dziecka. Jeżeli wyrośnie z niego dobry ,klasowy hokeista, to Twoje nakłady sie zwrócą, czego Ci życzę, ale taki to już los rodziców, że inwestując w dzieci niestety ryzykują.
rodzic23:35, 19 marca 2010
wiedżma; do tej pory czytałem wszystkie komentarze,ale teraz to i ja muszę zabrać głos.Jakie klasy sportowe finansuje miasto,chyba nie w hokeju,bo tak sie składa,że moje dziecko jest w klasie sportowej hokejowej i powiem Ci,że za każdy sprzęt,każdy wyjazd naszych dzieci na mecze ,turnieje,za opieke medyczną na meczach,nawet za zwykłą szczotke do posprzątania szatni płacimy my- rodzice,a nie wiem czy jesteś zorientowana,że taki np.kompletny sprzęt hokejowy dla dziecka to ponad tysiąc złotych,nawet używany,ile jest w mieście dzieci,ktore chciałyby i może nawet mają talent ale ich na to nie stać?
kibic z jaskolki20:43, 19 marca 2010
Wiedźma a kto ma według ustawy o samorządzie w kompetencjach edukacje szkolna i sport w gminie??i tyle na temat..powiat ma inne zadania i jest od wykonywania ich...koniec kropka dyskusji bo do niczego nie prowadzi. Miasto ma wspierać sport i realizować swoje zadania własne a powiat ma wspierać incjatywy powiatowe, czyli dla innych gmin też i realizować swoje zadania. i wszystko jasne
Wiedźma16:47, 19 marca 2010
To jest śwęta prawda, co napisał prawda. Dodam jeszczeże miasto finansuje klasy sportowe w podstawówkach i gimnazjum. Z tych klas wykluwają się talenty.Powiat natomiast nic nigdy nie dał na nowotarski hokej. Podobnie jak nic nie zrobił dla miasta w dziedzinie sportu.

Proszę wrócić to tematu artykułu. Admin
zuza15:56, 19 marca 2010
obiektywizm; a co wy tam na tym spotkaniu w sprawie hokeja zmienicie jak od was to nic nie zależy w tym mieście bo gdyby zależało,to spotkanie byłoby pewnie gdzieś w "urzędowym" miejscu,pewnie pogadacie i tyle
kandydat MF12:09, 19 marca 2010
wciagu ostatnich 5 lat miasto dwa razy wydawalo na remont maszynowni. Pytanie dlaczego az 2x wykladano te pieniadze. To w kampanii pytanie do MF . Niech sie znakomicie przygotuje do odpowiedzi. Hej.
obiektywizm10:53, 19 marca 2010
Do wszystkich tych pseudokibiców ukrywających się pod nickami,którzy tylko teraz umieją obrażać,krytykować ,pluć na wszystkich tych,którzy w mniejszym czy większym stopniu się do tego zwycięstwa przyczynili- do roboty,pokażcie jak to się robi,aby wszystkich zadowolić a w szczególności samych siebie.Gdzie byliście przez te wszystkie sezony?Zobaczymy ilu Was będzie na spotkaniu w sprawie hokeja? Pewnie tylu co zawsze.....
zadowolona07:17, 19 marca 2010
Do OK - Jak się nie ma nic pozytywnego do powiedzenie to się wyciąga jak królika z kapelusza spisek. Dalej nie jestem oświecona. Widać luxowi zabrakło światła. Kończąc udział w tych rozmowach serdecznie wszystkich pozdrawiam. Dziękując naszym cudownym Szarotkom za chwile radości życzę szczęścia i takiej woli walki, jaką pokazali w ostatnich meczach.Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie drużyna będzie grała w takim samym składzie.
ja23:53, 18 marca 2010
ile miasto wydało na remonty i utrzymanie lodowiska to wlasnie widać po stanie obiektu a zwłaszcza szatni,teraz przed igrzyskami polonijnymi odremontowali 4 szatnie,tak zeby Polska nie zginęła,żeby wstydu nie było przed zagranicznymi drużynami i jeszcze pan burmistrz kochany chce za to po 10 tys, od drużyn za sezon w ramach kaucji,wstyd, a to że do pażdziernika dzieciaki kąpią sie po treningach w zimnej wodzie to już drobny szczegół ,to nieliczne przykłady tego jak miasto "DBA" o lodowisko,szkoda gadać jak sie na to patrzy codziennie
kibic z jaskolki23:13, 18 marca 2010
to co mowi prawda jest faktem, ale to radni decyduja o tym a burmistrz wielokrotnie dązyl do zmniejszenia dotacji na lodowisko i na MMKS a dodatkowo blokuje wszelkie próby zrobienia z lodowiska obiektu na prawdziwą skalę..dał na zarządce kogoś kto nie zna słowa dialog i póbuje blokowac wszystko..a jachymiak w owych czasach zgłaszal zastrzeżnia co do formy porozumienia bo było na wyraz dziwne i widac było sporo niejasności nie korzystnych dla miasta...ale tego już prawda nie pamięta???
prawda22:34, 18 marca 2010
Miasto w ciągu ostatnich 6 lat na utrzymanie lodowiska i konieczne remonty wydało 16 mln zł. Są to nasze wspólne pieniądze które nie poszły na marne. Na dotacje dla MMKS za 6 lat miasto dało ok. 400 tys. i są efekty. Młodzi z MMKS dali czadu i praktycznie oni zdobyli mistrza Kolusz też ze stajni MMKS.
Wielu sie będzie podszywać szczególnie wicestarosta Jachymniak który jako radny miejski gdy budowano MMKS ciągnął kosztem hokeja pieniądze na sekcję nieistniejącej piłki nożnej której był prezesem i krytykował burmistrza za dawanie pieniędzy na hokej. Nawet sekcja drukowała klepsydry - pamiętamy Maćku!!!!!!!!!
zdziorko22:23, 18 marca 2010
Mało kto wie, że Gryga bronił Jancuskę przed zwolnieniem, kiedy nastały czarne chmury!
OK21:20, 18 marca 2010
Marek Gryga naraził się Jachymniakowi i teraz PO go atakuje. Marku nie daj się jesteś wielki jak nasze Podhale.
wierny kibic21:14, 18 marca 2010
a miasto ile dalo na klub zero tez , prawda taka i logo powiatu i miasta jest na koszulkach a oba samorzadu a ni zlotowki do klubu nie daja...cos tu nie gra
zadowolona17:16, 18 marca 2010
Drogi Lux-ie.Tylko się nie denerwuj. Informacje o Klubie 100, które znalazłam nie mają nic wspólnego z hokejem. Oświecaj mnie dalej. Serdecznie pozdrawiam
sowa16:33, 18 marca 2010
Najlepiej pluć na miasto. Ile jachymiak i powiat dał na hokej w ostatnich trzech latach? ZERO. A teraz struga wielkiego orła.
krzys16:19, 18 marca 2010
sukces Podhala to nie tylko sukces Nowego Targu , całe Podhale powinno sie wspierac bo nazwa PODHALE brzmi dumnie i nalezy to szanowac i pielegnowac by co roku tak samo bylo:):)
LUX16:18, 18 marca 2010
Zadowolona chyba zbyt mało interesujesz się hokejem pewnie tyko wtedy gdy PODHALE zdobywa Mistrza!!!!!!!!!!! jakbyś bywała częściej to byś wiedziała co robi? Wiesz co to jest KLUB 100?
KrOwka15:59, 18 marca 2010
Gryga robi klimat...
ktoś15:59, 18 marca 2010
cracovia nie ma szans !!!;-)
podhalanin15:42, 18 marca 2010
Zadowolona:
Gryga sciągnął 5 lat temu Rohacika i Poliaka!!
zadowolona14:43, 18 marca 2010
Mam pytanie do Pana Wojasa. Co zamierza Pan zrobić, aby taka wspaniała drużyna nie rozeszła się do bardziej wypłacalnych klubów.
Ps. do Lux -a. Oświeć mnie co Gryga robi dla hokeja. Pytam z czystej ciekawości. Pozdrawiam serdecznie
GWIDON14:13, 18 marca 2010
A może by tak porzucić te swary,pomyśleć co można zrobić, żeby takie chwile przeżywać częściej!!!!!!!!!!Kibicem nie jestem, ale serce bije mi mocniej i duma rozpiera, że HeJ!Hej! Zdrowia,Kasy i Zielonego Swiatła Zyczę wszystkim,którym ten sukces zawdzięczamy!!!!!!
nowotarzanie14:11, 18 marca 2010
na pewno my nowotarzanie nie zaglosujemy na kogos kto niszczy nasz hokej, kto nie daje na czas lodu, kto mowi głośno, że Nowy Targ bez hokeja może być i powinien być, na kogoś kto po takich słowach ma czelność wchodzić na tafle i psytrykać zdjęcia sobie wraz z nadwornym płaconym za państową kasę fotografem...już wiecie o kim mówię..tak tak o naszym burmistrzu co nie ma za grosz taktu
Wyborca13:20, 18 marca 2010
Podhale Mistrz!!! to ja jestem ojcem tego sukcesu ...Marek F
kasia11:33, 18 marca 2010
Na ciebie xy..he he
konrad11:23, 18 marca 2010
a dzieki komu kibicu bo napewno tez nie dzieki tobie to sie....
XY11:22, 18 marca 2010
To co pisze pseudo dziennikarz Rayski - Pawlik to są przecież jakieś jaja. Ludzie mam nadzieję że wy wiecie na kogo bedziecie głosować!!
ziutek11:21, 18 marca 2010
dokładnie ....LUX masz racje ale ile by nie robił zawsze beda narzekac...kjakos po ostatniej aferze podjął dobra decyzje. A czwmu NIE WSTRZYMAŁ rozgrywek skoro tak podobno hokej ma w ..... tylko policja nowotarska i ochrona sie osmieszyła he he
LUX10:51, 18 marca 2010
Ty TOMI i DZiałacz od grygi to sie odpier....... bo tyle co on robi dla hokeja to wy za całe życie nie zrobicie
wierny kibic10:43, 18 marca 2010
przeczytajcie na stronie oficjalnej urzędu co oni tam piszą, że dzięki Urzedowi Miasta mamy hokej i ten medal..no po prostu kpina w żywe oczy z ludzi..omal nie pogrzebali hokeja a teraz piszą, że mają spory wkład w sukces..mam nadzieję, że te 5 tyś ludzi na meczu i reszta Nowego Targu wie co zrobić z takimi kłamstawmi urzędu miasta i przypisywaniem sobie zasług
kibic10:21, 18 marca 2010
a co działo się takiego na rynku że mówicie dramat, poza tym że śpiewy były ....
Agulka10:15, 18 marca 2010
Kto mistrzem jest????
Kto mistrzem jest????
Oczywiście NASZ KSSSSS!!!!!
Gratuluję chłopaki!! :)))
Bramka xD10:08, 18 marca 2010
co się działo na rynku z tymi naszymi kochanymi szarotkami ?

Po Dunajcu płyną fale mistrzem Polski jest Podhale ; DD
jan10:06, 18 marca 2010
czego ludzie oczekujecie jak burmistrz nie jest w stanie zorganizowac porzadnej fety dla naszych mistrzow ? a wszyscy chca sie bawic ?
lolek10:02, 18 marca 2010
ale sie podniecacie....naprawde. jakby złoty medal na Olimpiadzie zdobyli
podhalanka09:44, 18 marca 2010
i co teraz panie Podgórski i panie Wojas?? Chcieliście zniszczyć drużyne i hokej w NT i prawie sie Wam to udało ale PRAWIE robi wielką różnice bo chłopaki są ŚWIETNE i pokazali że potrafią!! Teraz "władze" bedą mieć nie mały problem bo zawodnicy zrobili im na złość...

MISTRZ MISTRZ PODHALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Danny09:39, 18 marca 2010
ZACHOWANIE KIBICÓW NA RYNKU DRAMAT!!!!!!!!!!!!!
~mieszkaniec nt09:22, 18 marca 2010
GDZIE BYLI WŁODARZE KTÓRZY CAŁY SEZON MOWIĄ PO CO HOKEJ W NT A TERAZ SIE PODPINAJĄ POD ZWYCIESTWO??????????????????????
tomi09:20, 18 marca 2010
gryga 1 oromo w rp
alternatywa09:06, 18 marca 2010
chcecie hokeja i innych sportów 17 30 pod aniołami na ludzmierskiej w niedziele
Witek09:05, 18 marca 2010
Szli górale przez zielony las i śpiewali wszyscy sobie tak :
do boju do boju Podhale !

Podhale mistrzem jest !!!!

HEJ HEJ PODHALE!!!
z Kowanca08:58, 18 marca 2010
Mistrz Mistrz PODHALE !!!! w końcu ten upragniony mistrz polski czekałem na to już 3 lata ale opłacało się ja gardła nie czuje ;) tylko szkoda ze ten 1000 ludzi co przyszedł na finał już nie zastał biletów troszkę im było przykro
Kibic08:19, 18 marca 2010
Gratulacje.

A kto posprząta parking w rynku ?
maciek08:16, 18 marca 2010
U W A G A nowy nr.kier. do Krakowa 4:0
Mathew08:01, 18 marca 2010
Podhale !!!!!
obserwator07:53, 18 marca 2010
do ,,lalka,, ja bym go wpuścił ale żeby posprzątał i wszystkich tych którzy pchali swoje mor.. do obiektywów na tafli a z hokejem nie mają nic wspólnego.A biednemu Mareczkowi nie dali wręczyć nawet medali no i dobrze bo jeszcze by pecha przyniósł.
Donia07:35, 18 marca 2010
Mistrz Mistrz PODHALE!!!!!
mikuś07:30, 18 marca 2010
Podhale może i mistrz, ale kibice to banda hołoty co to tylko nachlani przystanki potrafią demolować i stare babcie popychać...
wierny kibic03:01, 18 marca 2010
ludzie ale ten burmistrz sie panoszyl na tym lodzie....masakra za to ze nic nie robi dla Podhala powinien byc persona non grata na ich meczach...a tu od razu pcha sie jakby byl ojcem sukcesu....
Maopolska Amatorska Liga Hokeja01:31, 18 marca 2010
Heja Heja Heja, Podhale Mistrzem Hokeja, Hej Heja Heja Podhale Mistrzem Hokeja.

Niech się uczy Polska cała gry w hokeja od PODHALA !!!

Podhale Tu, Podhale Tam, Podhale znowu Mistrza Ma !!! La La La
do góral01:31, 18 marca 2010
Góral a druga dla nich z pola bramkowego
xy01:19, 18 marca 2010
anja trochu szacunku nie codzien sie zostaje mistrzem polski a jak ci za głosno to nikt za toba nie bedzie plakac jak jedna noc przenocujesz poza nt
danka01:15, 18 marca 2010
puszczają fajerwerki, ale pięknie! Brawo Podhale! Brawo drużyna! Brawo trenerze!
ja01:15, 18 marca 2010
do alternatywy; przed Igrzyskami Polonijnymi to miasto sie szarpnelo i az 4 szatnie wyremontowalo/jak biedne potrafilo/ale zeby ostudzic nasz zachwyt to pan burmistrz ma zamiar pozbierac po 10 tys. od druzyn za sezon w ramach kaucji,super pomysl jak kazdy naszego pana burmistrza
xxx01:01, 18 marca 2010
Bydło na Rynku!!!!
nesyslaw01:00, 18 marca 2010
pan burmisrz utrzymuje sie tylko na lodzie bo se podeszwy podbil u szewca a prawda jest taka ze przez tyle lat zrobil mniej niz 0 ooooo mniej niz 0
uwazam ze nie powinienem tam byc tak jak lalka
alternatywa00:58, 18 marca 2010
no lodowisko utrzymuje miasta i dlatego szatnie wygladaja jak wygladają wszystkich fanów sportu zapraszamy na spotkanie alternatywy w restauracji pod aniołami niedziela 17 30
nowotarzanin00:46, 18 marca 2010
fajny napis na lodowisku;LODOWISKO UTRZYMUJE MIASTO NOWY TARG to jak to jest ,kto kogo utrzymuje bo mam z tym problem panie burmistrzu?
qqryku00:40, 18 marca 2010
TA PEREŁKA NA PODHALU DZIŚ ZDOBYŁA MISTRZA KRAJU !!!
drente00:30, 18 marca 2010
Jea!
lalka00:29, 18 marca 2010
włość M.f tylko umie sie pokazac na lodzie jak wygrywają a tak to by lodowisko zamykał kogo jak kogo ale ja bym go nie wpuścił nawet na lodowiska jak wy uważacie?
fdfsdfs00:23, 18 marca 2010
To może teraz KH PODHALE AMATORZY w kwietniu w warszawie tez zdobędą MISTRZA Kibicujmy im.
zuza00:20, 18 marca 2010
brawo chlopaki,jestescie wielcy,a sponsor maly,malutenki,prawie go nie ma,cala Polska dzis widziala ten napis;gdzie sponsor??????? w telewizji,nie wstyd wam panowie wlodarze?
ja00:16, 18 marca 2010
no,wszystkie wazne szychy byly dzis na meczu i nawet na lod wylazly,do zdjec pozowaly,jakby to byla ich zasluga,ale to nie jest panowie wasza zasluga,bo wy ten hokej i to lodowisko macie na codzien gdzies
górolka00:01, 18 marca 2010
Juz nie wymyslajcie np ; trzecia bramka byla ze spalonego. Od czego są sedziowie? No ale nikt nie przyzna sie ze zazdrosci i brzydko mowiac żal pupe sciska. SZAROTKI NASZE UKOCHANE!! MISTRZ MISTRZ PODHALE!! Są gwiazdy, chlopacy jestescie swietni!! Mecz tez super, gardlo zdarte ale warto było ! MISTRZ MISTRZ !!!!!!!!!!!!!!!!!
Syju23:58, 17 marca 2010
wszyscy na rynek !!!!!!!!!!!! MISTRZ MISTRZ PODHALE
Ronaldinho23:47, 17 marca 2010
Serdeczne gratulacje i wyrazy wielkiego uznania dla wszystkich zawodników , trenerów i działaczy waszego świetnego zespołu. Wasze wielkie zaangażowanie , upór , wola walki oraz wielka ambicja wyniosły ten znakomity i zasłużony klub PODHALA Nowy Targ na wyżyny polskiego hokeja. Swoją postawą rozsławiliście cały Wasz
piękny region. Pokonać świetny również skądinąd zespół CRACOVII i to w tak błyskawicznym tempie mógł dokonać w tym sezonie tylko najlepszy z najlepszych . I na takie miano na pewno źescie zasłużyli. Teraz czeka was jednak o wiele trudniejsze zadanie musicie Swoją postawą , klasą i zaangażowaniem rozsławić jeszcze bardziej Wasz piękny region Podhala i naszą ukochaną Ojczyznę - POLSKĘ na lodowiskach całej Europy w pucharowych bojach Ligi Mistrzów. Ale nie bójcie się , odwagi - skoro tak dużo już dokonaliście to potraficie i więcej. Życzę Wam i sobie tego z całego serca . Kibic oraz sympatyk hokeja i Waszej drużyny z Podkarpacia.
działacz23:43, 17 marca 2010
a Gryga jak zwykle lizał ucho Wojasa z lewej strony z prawej był bukanski co za ........
dsd23:41, 17 marca 2010
Trzeba przyznać KApica rosnie na wieliego zawodnika tak młody a już dużo potrafi, tylko żeby trenerzy i działacze go nie zniszczyli
Graty dla PODHALA
KLR23:28, 17 marca 2010
wierzylem w to i w druzyne. hej hej PODHALE!!! ZA WAMI KLR
met.23:26, 17 marca 2010
Podhale pokazało klasę. Brawo. Cracovia ma na pocieszenie tylko bonus hehe. Super. Miło odczuć wzrost lokalnego patriotyzmu :)
e`23:24, 17 marca 2010
MISTRZ MISTRZ PODHALE!!!!!!!!!!
jaro23:13, 17 marca 2010
do boju do boju do boju podhale
adaaa23:12, 17 marca 2010
mistrze! nie ma to jak Podhale ;d
góral23:12, 17 marca 2010
trzecia bramka była ze spalonego...
FaN23:06, 17 marca 2010
Mistrz! Mistrz! PODHALE!!!!!!!!!
Assia23:03, 17 marca 2010
BRAAAAWA!!!!
Darek23:03, 17 marca 2010
Kochane Podhale. MISTRZ MISTR PODHALE.
basia23:00, 17 marca 2010
mamy mistrza niech zyje PODHALE gratulacje
nati23:00, 17 marca 2010
hahahah to bylo pewnie a nie moze kiniu :d 19 raz z kolei podhale podhale !!!!!!!!!!!!
BASIA22:59, 17 marca 2010
MAMY MISTRZA niech zyje PODHALE nasze podhale GRATULACJE
NOWY TARG22:58, 17 marca 2010
MISTRZ MISTRZ P O D H A L E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
góralka22:57, 17 marca 2010
Gratulacje Chłopaki! Zasłużyliście na to, by być MISTRZAMI!!!! Nowotarżanie są z WAS dumni....
PA.22:55, 17 marca 2010
MISTRZ MISTRZ PODHALE!!!!!!!!
Ewa22:55, 17 marca 2010
mistrz mistrz Podhale!
Mia22:49, 17 marca 2010
BRAWO!!!! Gratulacje:)
mati22:45, 17 marca 2010
PODHALE!!!!!!
podh22:42, 17 marca 2010
anja do przedszkola naucz sie pisowni:-)
Fleur22:38, 17 marca 2010
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!
Kocham ich normalnie :))
maciek22:33, 17 marca 2010
to jedt ustawione....
anja22:32, 17 marca 2010
zas pojdą rozwydrzeni kibice i spac nie bedzie mozna bo oni szcunku do tych co spokojnie spia nie maja tylko sie beda podniecac zwycieztwem
kinia22:31, 17 marca 2010
w koncu moze zdobedą mistrza i caly nowy targ podjarany...wielkie mi wow
wera22:31, 17 marca 2010
no to mamy mistrza:D!!
patryk22:21, 17 marca 2010
Mistrz Mistrz Podhale !!!!!!!!
Gosia22:18, 17 marca 2010
"anja" jak możesz być z Nowego Targu jak nawet nie umiesz napisać "nowotarŻanka"!!! mistrz, mistrz PODHALE:)
Radek21:52, 17 marca 2010
ale dziś będzie baaaaaaaaaaal.
ania21:51, 17 marca 2010
bo jesteś lewa :P
anja21:43, 17 marca 2010
ja jestem nowotarzanka ale jestem za cracovia bo nie lubie nowego
Fleur21:43, 17 marca 2010
Nasze Szarotki!
Hej Hej Podhale!
Darek20:53, 17 marca 2010
Podhale Mistrz Mistrz. NOWY TARG sie bawi hej hej
Rusek20:51, 17 marca 2010
Dawaj, dawaj, dawaj !
kibic20:18, 17 marca 2010
hej hej PODHALE !!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze samorządowe powinny w czasie kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa - przyznawać sobie i urzędnikom nagrody?

Tak, władze i urzędnicy ciężko pracują i nagrody im się należą
Nie, w obecnej sytuacji takie nagrody nie powinny być wypłacane
Nie mam zdania, to sprawa między pracodawcą a pracownikiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij