Skarga na dyrektorkę w Witowie zasadna - podhale24.pl
Poniedziałek, 26 lutego
Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Nowy Targ
Clouds
Wiatr: 4.86 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 6.624 km/h Wilgotność: 97 %
Jakość powietrza
18 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
32 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
05.01.2016, 08:31 | czytano: 4691

Skarga na dyrektorkę w Witowie zasadna

Dyrektorka Zespołu Szkół w Witowie zachowywała się niegrzecznie wobec rodziców chorej dziewczynki. Rada Gminy w Kościelisku uznała, że skarga rodziców uczennicy jest zasadna.

Rodzice dziewczynki poszli do wójta poskarżyć się, że byli u dyrektorki w sprawie programu nauczania dla swojej córki, którego dyrektor szkoły nie przygotowała mimo iż rozpoczął się rok szkolny. Dyrektorka podczas spotkania z rodzicami miała niestosownie się wyrazić.

Jeszcze podczas sesji przytoczono wypowiedź pani dyrektor, w której przyznała się ona do niestosownego zachowania wobec matki dziewczynki, która przyszła na rozmowę z nią. Radni tłumaczyli, że dyrektorka ma długoletnie doświadczenie wychowawcze i dlatego warto jej dać jeszcze szansę.

Edward Amilkiewicz, przewodniczący komisji rewizyjnej chciał, aby uznać zasadność skargi jedynie w pierwszej części zarzutów, czyli dotyczącej tej nieodpowiedniego zachowania dyrektorki. Za uznaniem skargi w całości wnioskowali Elżbieta Watycha i Artur Bukowski. Ostatecznie radni w całości uznali za zasadną skargę na dyrektor. Szefowa Zespołu Szkół w Witowie nie dość, że zachowywała się nieodpowiednio, to jeszcze nie zdążyła na czas dostosować indywidualnego programu nauczania. Radni uznali, że miała na to mnóstwo czasu.

js/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Dd10:15, 5 stycznia 2016
Niestety Pani Dyrektor traktuje szkołę w Witowie jak swoją własność.Mimo wieloletniego doświadczenia jej podstawową metodą wychowawczą jest darcie ... na cały regulator. Tak było 20 lat temu tak jest i dzisiaj. Może czas na zmiany...
dyro09:49, 5 stycznia 2016
Ciekawe czy w powiecie tatrzańskim też tak działa poradnia psychologiczno-pedagogiczna jak w Nowym Targu. Pani Olcoń jest jak z komunu, ciężko coś tam normalnie załatwić. Jak podobnie jest w zakopanem to się nie dziwię pani dyrektor z Witowa
ramcin08:51, 5 stycznia 2016
No i co w związku z tym zostaje w pracy zostaje zwolniona? Podwyżkę dostanie?
Z tego nic nie wynika.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas