Niedziela, 27 wrzesień 2020, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Jabłonka i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 66
Clouds
11°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 66
Clouds
12°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 66
Clouds
12°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 76
Clouds
12°
Wiatr: 2.484 km/h Wilgotność: 73
Clouds
11°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 66
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
09.04.2016, 11:06 | czytano: 2888

Nie słabnie konflikt między burmistrz a opozycją

W ostatnim czasie doszło do kolejnej "wymiany ciosów" między burmistrz Ewą Przybyło a radnymi opozycji z klubu Nasze Miasto w Radzie Miejskiej w Rabce-Zdroju.

Na ostatniej sesji burmistrz poinformowała, że złożyła w prokuraturze zawiadomienie ws. możliwości popełnienia przestępstwa przez szefa opozycyjnego klubu radnego Rafała Hajdyłę. Zdaniem burmistrz, istnieją poważne dowody na to, że będąc naczelnikiem wydziału geodezji w Starostwie Powiatowym w Suchej Beskidzkiej był jednocześnie pełnomocnikiem, w sprawach dotyczących spraw geodezyjnych, w działalności gospodarczej swojego szwagra i nie ujawnił tego faktu w oświadczeniu majątkowym.

Z kolei opozycja opublikowała w ostatnich dniach oświadczenie, w którym zarzuca publiczne kłamstwo burmistrz Ewie Przybyło. Podczas dyskusji nad problemem smogu w Rabce-Zdroju, burmistrz zapewniała radnych, że miasto nie zrezygnowało i nie wystąpiło z programu ochrony powietrza LIFE, w którym było liderem. Ale opozycja, powołując się na informacje z Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie dowodzi, że to nieprawda, bo 19 lutego do marszałka wpłynęło pismo od Przybyło z informacją o rezygnacji z udziału w programie.

- Jest to kolejna odsłona kłamstw przekazywanych opinii publicznej, gdzie półprawdy mieszają się z kłamstwami, a pokrętna logika służy rozmyciu prawdy - komentują wypowiedzi burmistrz radni klubu Nasze Miasto.

r/
najnowsze informacje
komentarze
myślący mieszkaniec małego miasteczka20:04, 9 kwietnia 2016
A ja myślę , że rozwalić to towarzystwo wzajemnej adoracji czy klub.Mąciciele i nic więcej!
Roman19:58, 9 kwietnia 2016
http:/.../ mozna przeczytac Drodzy Ekolodzy.
Wyborca17:26, 9 kwietnia 2016
Cieszy mnie, że opozycja patrzy burmistrzowej na ręce bo od tego jest. Mówiąc inaczej robią to w naszym interesie czyli mieszkańców, tego od nich oczekujemy.
Śiuty baran16:02, 9 kwietnia 2016
Aten wasz burmistrz to z jakiej parti bliżej PO czy PIS
popieram PiS ale nie burmistrznie14:34, 9 kwietnia 2016
Tej Pani dziękujemy
Władek13:28, 9 kwietnia 2016
wymienić Burmistrza ......
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij