Międzynarodowy plener malarski w Łapszach Niżnych - podhale24.pl
Czwartek, 22 lutego
Imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra
Rabka Zdrój
Clouds
Wiatr: 9.108 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 8.676 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
Wiatr: 7.128 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
Wiatr: 8.532 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
Wiatr: 11.736 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
Wiatr: 13.14 km/h Wilgotność: 94 %
Jakość powietrza
68 %
Nowy Targ
80 %
Zakopane
22 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 34 | 68 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 40 | 80 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
24.05.2016, 23:26 | czytano: 1983

Międzynarodowy plener malarski w Łapszach Niżnych

Na niedzickim Zamku „Dunajec” otwarto wystawę będącą pokłosiem międzynarodowego pleneru malarskiego "Niedzica- Łańcut 2016". Obrazy, które można było obejrzeć, powstały podczas pobytu na terenie Gminy Łapsze Niżne kilkunastu artystów.

Byli to: Bać Kazimierz (Boguchwała), Bać-Urbańska Iwona (Boguchwała), Dobosz Maciej (Przybysławice), Frühauf Anna (Tarnowiec), Habdas Edward (Łódź), Karim Timur (Przemyśl), Krupa Peter (Levoča – Słowacja), Majczak Jan Zenon (Rakszawa), Olszyna-Mikołajczak Lidia (Poznań), Rudzka-Przychoda Krystyna (Lublin), Słodkowska Agnieszka (Warszawa), Szafrańska Teresa (Tarnów), Popławska Marta (Kraków).

Komisarzem pleneru był Jan Majczak, zaś współorganizatorem Fundacja M-Art.

W ramach pleneru odbyły się także w Zespole Szkół we Frydmanie warsztaty malarskie dla uczniów Szkół z terenu Gminy Łapsze Niżne. Prace, które tutaj powstały, będzie można obejrzeć także na innych organizowanych w Polsce wystawach.

Patronat nad plenerem objął wójt Gminy Łapsze Niżne.

UG Łapsze Niżne, opr.s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
asz się prośi powiedzieć20:35, 6 czerwca 2016
JEŚLI chcesz reklamy to sobie możesz poczytać chcesz wiedzieć Łapsze to właśnie jest reklama rynsztokowa dobra sobie prawda ,ale fajnie że te pomyje są wylewane no właśnie na Łapsze Niżne jako całe sedno tej sprawy ,Dobrze się składa że ta strona nie chce reklamować w taki sposób inne miejscowości to dopiero byłby dramat ba to była by MASAKRA prawda człowieku ,Co się zaś tyczy obserwatorium to chyba tam panują Egipskie ciemności ,Piszcie dużo byle to była prawda ,
dramat człowieku09:11, 5 czerwca 2016
Nie rozumie obserwator co oznacza ten wpis o promowaniu gminy jaki to ma być dramat ,wydaje się że Twoja wiedza w tym temacie jest zerowa co o takim rozumowaniu myśleć zgroza,
obserwatorium06:16, 27 maja 2016
co ten wójt wyprawia? to jest promocja gminy? dramat!!!
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas