Niedziela, 07 marzec 2021, Imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty
Czarny Dunajec i okolice
Clear
-4°
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 73
Clear
-6°
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 73
Clear
-4°
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 73
Clear
-1°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 60
Clear
-4°
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 73
Clear
-5°
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 73
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
01.07.2016, 15:39 | czytano: 6667

Przez Podhale przechodzą ulewy - potoki na ulicach Kościeliska (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

Burzowy dzień. Miejscami w naszym regionie intensywnie pada i grzmi. Największe ulewy przeszły nad gminą Rabka-Zdrój i w rejonie Zakopanego oraz Kościeliska.

Jak informują strażacy, w uzdrowisku i w sąsiedniej Rdzawce wskutek silnej nawałnicy zalane zostały piwnice w kilku budynkach. - Nie ma nawału zgłoszeń, są pojedyncze interwencje - informuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu.

Podobnie jest w Zakopanem. Strażacy wypompowują wodę w wielu budynkach. Podczas burzy na Furmanowej przy granicy z Zębem wybuchł pożar. Niewykluczone, że od uderzenia pioruna.

W Kościelisku ulice zamieniły się w potoku. Niektóre drogi są nieprzejezdne. W galerii poniżej zdjęcia Piotr Korczaka z Zakopanego i Kościeliska.

r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
ewa15:48, 1 lipca 2016
Skwar dalej. Parno dobrze ze polało.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze samorządowe powinny w czasie kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa - przyznawać sobie i urzędnikom nagrody?

Tak, władze i urzędnicy ciężko pracują i nagrody im się należą
Nie, w obecnej sytuacji takie nagrody nie powinny być wypłacane
Nie mam zdania, to sprawa między pracodawcą a pracownikiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij