Czwartek, 13 sierpień 2020, Imieniny: Diany, Hipolita, Kasjusza
Zakopane i okolice
Clouds
19°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 77
Clouds
19°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 1
Clouds
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 77
Clouds
19°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 64
Clouds
16°
Wiatr: 3.78 km/h Wilgotność: 79
Clouds
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 77
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
20.09.2016, 10:26 | czytano: 6664

Trener "Szarotek" zawieszony po agresywnym zachowaniu w szatni sędziów

fot. Michał Adamowski

Policja w Nowym Targu bada sprawę zajścia do którego miało dojść po meczu TatrySki Podhale z Cracovią Kraków. Według dotychczasowych informacji, trener "Szarotek" Marek Ziętara rzucił się z pięściami i wyzwiskami na sędziów spotkania.

Rzecznik nowotarskiej policji asp. szt. Jacek Bobak potwierdza, że po meczu na komendę wpłynęło zawiadomienie od jednego z sędziów dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej. - Wyjaśniamy tę sprawę - mówi Bobak.

Według portalu katowickisport.pl, Marek Ziętara wpadł do szatni, wygrażał słownie sędziom i rzucił się z pięściami na sędziego głównego.

Rzecznik klubu Jerzy Pohrebny informuje w rozmowie z Podhale24.pl, że w związku z incydentem trener Marek Ziętara został zawieszony do czasu wyjaśnienia sprawy. - Trener jest gotów przeprosić za swoje zachowanie, ale z komentarzami wstrzymujemy się do czasu poznania stanowisk sędziego i ustaleń w tej sprawie - dodaje Pohrebny.

r/
najnowsze informacje
komentarze
blokers110:43, 21 września 2016
A ja mam nadzieję, że to wydarzenie rozpocznie dyskusję o poziomie sędziowania w PLH bo jest on na skandalicznie niskim poziomie. Najgorsze jest to, że sędziowie za swoje błędne decyzje - w praktyce - nie ponoszą żadnej odpowiedzialności.
kibic19:28, 20 września 2016
Marek ma racje za dobry mecz sędzia dostaje kase a za błędy po ryju
tylko polscy sędziowie popełniają takie błędy
marika18:26, 20 września 2016
Trener dawniej to też był wychowawcą czyli przykładem i wzorem do naśladowania,a ten pan to kto? orcykowy zbój .To klubu nie stać na zatrudnienie szkoleniowca-trenera ,normalnego człowieka ,wstyd dla klubu i
miasta.
takie sobie18:22, 20 września 2016
@Z Lepszej Przyszłości
z tego co wiem, to ze wszystkich powstań wróciliśmy na tarczy...

Przepraszam, że się wtrącę - ale jedno było zwycięskie. Moderator.
szuser17:00, 20 września 2016
Do " Z lepszej Przyszłości ..Albo się będą ciebie bali albo będą z ciebie się śmiali."

- jest trzecia opcja - że go wywalą, a potem klub rozwiążą. I wreszcie szachy wyuczą nowe pokolenie.
Z Lepszej Przyszłości15:53, 20 września 2016
Jako kibic niejednego kościółkowego aniołka na trybunach widziałem jak ku... ami wyzywa sędziów za ewidentne błędy. Markowi się nie dziwie że go poniosło. Ile razy można znosić błędy sędziowskie. Trener cały okres przygotowawczy, cały sezon haruje z wychowankami, aby odnieść sukces, a werdykty padają nieudaczne. Uważam, że mamy niski poziom sędziowania i nadzoru nad sędziami. Historia udowadniała nam nie raz że niejednokrotnie sędzia sportowy pomagał "ustawić" mecz. Zachowanie może karygodnie niedyplomatyczne, ale wszystko jest do pewnych granic wytrzymałości.

Jak na Polaka temperament - bezsilny poszedł po swoją sprawiedliwość. Taki my naród wychowany na Pawlaka ziemi. Gdyby nie takie bojowe charakterki tobyśmy żadnego powstanie nie wygrali. To jest sport dla takich jak on z jajami, a inni zapewne świetnie odnajdują się w kółku szachowym i tak to się różnią ludzie.

Marek jest jak Michał Wołodyjowski - Albo się będą ciebie bali albo będą z ciebie się śmiali.
Omasz15:12, 20 września 2016
Szczeniackie zachowanie i to nie po raz pierwszy.........
Polecam dobrego psychoanalityka ....
Lod11:12, 20 września 2016
Czyli podhale bez trenera , no to teraz wszystko wygramy
:)10:54, 20 września 2016
Trener Jancuska i Trener Ziętara, to najlepsi trenerzy jakich miałem okazje poznać i z nimi trenować! Goście mają Silne charaktery, są porywczy ale ja ich za to cenię!

Pozdrawiam!
superwizor10:46, 20 września 2016
/.../ Ja nie miejscu Sędziego bym nie popuścił tym bardziej iż nie jest to pierwszy wybryk Ziętary. Najpierw kozaczy pluje i bije a teraz chce przeprosić ? trzeba było sie zastanowic nad swoich zachowaniem wczesniej, teraz czas na wymiar kary i do widzenia Panie Ziętara " Jaki ojciec, taki syn " !
Holny wood10:35, 20 września 2016
Nad Giewontem w tym czasie był wał to powinna być okoliczność łagodząca.
kibic10:33, 20 września 2016
po piątkowym meczu ligowym a nie po meczu o Puchar Polski.....
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij