Poniedziałek, 08 marzec 2021, Imieniny: Beaty, Wincentego, Jana
Jabłonka i okolice
Clear
-3°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 68
Clear
-4°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 68
Clear
-5°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 68
Clouds
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 70
Clouds
-6°
Wiatr: 2.952 km/h Wilgotność: 84
Clear
-4°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 68
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
21.09.2016, 09:37 | czytano: 2223

Cztery stacje narciarskie - jeden skipass. Dołączy Kasprowy Wierch?

For. Piotr Korczak

Dziewiętnaście wyciągów w czterech stacjach narciarskich - w sumie prawie 9 kilometrów tras o różnym stopniu trudności, w tym dwie z homologacją FIS - i wszystko na jednym karnecie o swojskiej nazwie Góral Skipass.

Po raz pierwszy w historii stacje narciarskie zlokalizowane wokół Zakopanego zjednoczyły siły i przygotowały wspólną ofertę skierowaną do miłośników białego szaleństwa. W przyszłości karnet uzupełniony ma być o dostęp do Aquaparku Zakopane i Term Chochołowskich.

Wczoraj w Zakopanem przedstawiciele stacji podpisali oficjalną umowę w tej sprawie.

Jak poinformował Tymoteusz Mróz, reprezentujący twórców tatrzańskiego skipassa, najpewniej obejmie on także Kasprowy Wierch. - Już trwają rozmowy nad uruchomieniem skibusa obejmującego trasą stacje - dodaje.

pk/ zdjęcia Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
hehe23:51, 21 września 2016
magajwerx sam bredzisz i czytać ze zrozumieniem nie umiesz w okolicy zakopanego a nie w całym powiecie gdzie Szczawnica okolicą zakopanego ? no chyba ze ktoś z tych rejonów o których wspomniałeś chce podkreślić ze oni byli pierwsi i oni są lepsi , im więcej konkurencji tym lepiej dla użytkowników na białce już kasują jak za woły
KRUCHY23:04, 21 września 2016
Zobaczcie ich miny, ten Ski Pass jak za karę.
magajwerx22:17, 21 września 2016
z tego co wiem, to na południu Polski jest już jeden system wspólnej karty obejmujący m.in. Białkę, Czorsztyn, Jurgów, Czarną Górę, Szczawnicę a nawet Beszeniową na Słowacji.
Zatem redaktor pisząc "Po raz pierwszy w historii stacje narciarskie zlokalizowane wokół Zakopanego zjednoczyły siły i przygotowały wspólną ofertę skierowaną do miłośników białego szaleństwa. " zwyczajnie bredzi.
Tadek16:08, 21 września 2016
PKL SA nie wejdzie do Ski Pass-u .
To nie ich bajka .........
as5510:51, 21 września 2016
światełko w tunelu!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze samorządowe powinny w czasie kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa - przyznawać sobie i urzędnikom nagrody?

Tak, władze i urzędnicy ciężko pracują i nagrody im się należą
Nie, w obecnej sytuacji takie nagrody nie powinny być wypłacane
Nie mam zdania, to sprawa między pracodawcą a pracownikiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij