Piątek, 26 luty 2021, Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Nowy Targ i okolice
Clear
12°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 31
Clear
11°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 31
Clear
16°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 31
Clear
15°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 45
Clear
15°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 31
Clear
15°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 31
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
14.10.2016, 19:24 | czytano: 3429

Nagrody burmistrza na Dzień Nauczyciela

SZCZAWNICA. Siedem osób - dyrektorzy szkół, nauczyciele i wychowawcy - otrzymało z rąk Grzegorza Niezgody Nagrody Burmistrza za szczególne osiągnięcia w pracy pedagogicznej, wychowawczej, pracę na rzecz szkoły oraz za zaangażowanie społeczne.

Nagrody dostali: Alicja Łazarczyk – dyrektor Miejskiego Przedszkola Publicznego w Szczawnicy, Beata Kowalska – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szlachtowej, Paweł Sypek – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Szczawnicy, Danuta Wyrostek – Miejskie Przedszkole Publiczne w Szczawnicy, Teresa Topolska – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szlachtowej, Robert Smolarski – Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Szczawnicy i Katarzyna Ciesielka – Publiczne Gimnazjum w Szczawnicy.

Wręczenie nagród odbyło się w sali Jazz Baru w Dworku Gościnnym w Szczawnicy podczas obchodów Miejskiego Dnia Edukacji Narodowej.

Źródło: UMiG Szczawnica
najnowsze informacje
komentarze
zofia22:31, 14 października 2016
Kup se burmistrza :)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij