Sobota, 15 maj 2021, Imieniny: Zofii, Nadziei, Berty
Zakopane i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 87
Clear
12°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 1.908 km/h Wilgotność: 91
Clouds
10°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
14.10.2016, 19:32 | czytano: 2604

Nowy Targ/Zakopane: życzenia dla nauczycieli

Arch. Podhale24.pl

Burmistrzowie Nowego Targu i Zakopanego - Grzegorz Watycha i Leszek Dorula - złożyli dziś za pośrednictwem miejskich stron internetowych, życzenia nauczycielom i pracownikom miejskich placówek z okazji Święta Edukacji Narodowej.

"W imieniu władz miasta Nowy Targ pragnę złożyć wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty najszczersze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dziękuję Państwu za codzienne poświęcenie i zaangażowanie w pracę z dziećmi i młodzieżą oraz wskazywanie im właściwej drogi życia.

Dziękuję za trud pracy gwarantujący sprawność organizacyjną i bezpieczeństwo w przedszkolach oraz szkołach, a także za działania na rzecz poszanowania dziedzictwa kulturowego.Dzięki Państwu, nowotarska szkoła gwarantuje naszej młodzieży kształcenie na coraz wyższym poziomie. Życzę wszystkim zdrowia, optymizmu oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym" - napisał Grzegorz Watycha.

Nauczycielom podziękował też burmistrz Zakopanego Leszek Dorula wraz z zastępcami - Agnieszką Nowak-Gąsienica i Wiktorem Łukaszczykiem. "Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty, z okazji Dnia Edukacji Narodowej chcielibyśmy wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pedagogom, pracownikom oświaty złożyć serdeczne podziękowania za ich wychowawczy i dydaktyczny trud.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację i wychowanie dzieci i młodzieży.

Życzymy Państwu, aby niełatwa misja nauczyciela, pedagoga, wychowawcy przyniosła jeszcze lepsze efekty oraz satysfakcję i radość. Pragniemy podziękować za oddanie dla uczniów, okazywane wsparcie oraz poświęcenie i wysiłek włożony w kształtowanie ich charakterów.

Wszystkim Nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz emerytom, życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym" - napisali.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
STAŚ16:16, 15 października 2016
Dziwne, żadnej imprezy-uroczystości w Szkole nr 5 ?!!
PE DA GO DZY23:23, 14 października 2016
Byście chcieli czy nie chcieli
Dzień to jest Nauczycieli
Toż potomki to Talesa
Sofok. i Arystote -lesa

A my bylim jak pisklęta
Alma Mater się pamięta
Czci się starych pedagogów
Choć po latach -jak pół bogów

Teraz w szkołach są zwyczaje
Wszystkim się korepetycje daje
Belfer nie nauczy w klasie
A za kasę da się ,da się

DRODZY
Praca Wasz dużo warta
Niech Wam służy Wasza Karta
Miejcie nadal dobry GROSZ
NIŻ NA GŁOWIE Z ŚMIECI
KOSZ
Papa smerf22:37, 14 października 2016
a ja tam mam ogromny szacunek dla nauczycieli, praca z dziećmi i młodzieżą do łatwych nie należą zwłaszcza w dzisiejszym zwariowanym świecie, do tego dochodzą dziwni wręcz rodzice... Pewnie że zdarzają się nauczyciele którzy w sposób nieodpowiedni podchodzą do tego zawodu, ale tak jest w każdym zawodzie no np. nie każdy lekarz czy mechanik dobrze wykonuje swój zawód. Każdy przecież mógł skończyć studia i podjąć się zawodu nauczyciela... tak łatwo osądzamy.... a mamy naprawdę niewielkie pojęcie o pracy nauczyciela. Pozdrawiam wszystkich pedagogów.
Sabina21:52, 14 października 2016
@KGB ...jak dziecko odziedziczyło zdolności po rodzicu, to niestety tak jest. Moje się niewiele uczy i same 5 ma :)
Jarek21:41, 14 października 2016
Rodzice mają zaplanowane że dzieciaki będą w szkole a sami pÓjda do pracy a tu się bawią i jeszcze za to kasę biorą biedni nauczyciele .czego to oni uczą. pÓzniej będą nadrabiać zadaniami domowymi

Człowieku, oczy krwawią od takich błędów. Moderator.
KGB20:48, 14 października 2016
Dzięki ambicjom nauczycieli, dzieci uczą się wszystkiego i niczego. Każdy nauczyciel chce pokazać, że jego przedmiot jest jest najważniejszy. Nauczyciele swoje ambicje przenoszą na dzieci, dzięki czemu dzieci nie mają dzieciństwa,uczą się nierzadko do godziny 23:00.
WIĘC w dniu nauczyciel(z małej litery), życzę nauczycielom jak najwięcej /.../ NIE pozdrawiam !!!
Rodzic20:33, 14 października 2016
Takie imprezy róbcie w wakacje ku. ...jego mać albo w dni wolne od pracy najlepiej w niedziele w kościele
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij