Poniedziałek, 10 sierpień 2020, Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca
Zakopane i okolice
Clouds
28°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 47
Clouds
27°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 47
Clouds
27°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 47
Rain
27°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 48
Rain
28°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 60
Clouds
26°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 47
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
15.01.2017, 14:00 | czytano: 3698

Pierwsza Termalna Bitwa Powiatów: powiat tatrzański vs powiat nowotarski

mat. prasowy

W Chochołowskich Termach dobiega końca rywalizacja mieszkańców powiatu tatrzańskiego i nowotarskiego. Przez cały tydzień odwiedzający termy walczą o zdobycie zniżek i zaproszenia do korzystania z atrakcji wodnych dla podopiecznych dwóch placówek.

Przedstawicielom pierwszej drużyny przydzielono podopiecznych Domu Dziecka w Zakopanem, będącego częścią Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny, natomiast drugi skład walczy o prezent dla Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Nowym Targu.

Zabawa polega na podawaniu kodów pocztowych miejsca zamieszkania podczas zakupu biletów. Wygra ta drużyna, która w wyznaczonym terminie uzyska wyższy procent odwiedzających do liczby mieszkańców danego powiatu.

- Chcieliśmy zaproponować dodatkową zabawę, która jednocześnie łączy się z celem charytatywnym. Pobudzając, oczywiście z przymrużeniem oka, ducha rywalizacji w mieszkańcach dwóch sąsiednich powiatów, będziemy mogli przyczynić się również do pozytywnie spędzonego czasu przez podopiecznych Domu Dziecka czy Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego - tłumaczy Marek Wnukowicz z Chochołowskich Term.

Dziś wieczorem koniec rywalizacji. Po ogłoszeniu wyników mieszkańcy zwycięskiego powiatu będą mogli korzystać ze zniżek przez cały marzec. A wskazana placówka otrzyma możliwość korzystania z atrakcji wodnych raz w tygodniu przez cały marzec.

opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
baciok@14:31, 16 stycznia 2017
Cytat ,,A wskazana placówka otrzyma możliwość korzystania z atrakcji wodnych raz w tygodniu przez cały marzec". No to zaszaleli. Takim ośrodkom to powinni zafundować za przysłowiową złotówkę.
góralka10:38, 16 stycznia 2017
Nie obrażaj nikogo tak naprawdę nie ważne czy Góral czy Kaszub albo Krakus czy Niemiec ważne jakim Ty jesteś CZŁOWIEKIEM.
W.23:48, 15 stycznia 2017
promocja po góralsku!
Zrobić mimo wszystko
?y?ka18:23, 15 stycznia 2017
To sie k*** szarpneli, no naprawde, z rozmachem! Nie ma to jak wykorzystac biedne, schorowane dzieci do idiotycznej kampanii reklamowej a w zamian rzucic im ochlapy w stylu: raz w tygodniu przez caly miesiac, dobrze, ze w nagrode nie bylo zwiedzanie termow na sucho jeden jedyny raz i wiecej sie tu nie pokazujcie. Bo takim tokiem rozumowania wlascicieli smierdzi cala ta akcja.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij