Plebiscyt na Sportowca Roku Podhala - głosuj na najlepszych! - podhale24.pl
Czwartek, 29 lutego
Imieniny:
Zakopane
Clouds
Wiatr: 4.104 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
Wiatr: 3.456 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
Wiatr: 4.5 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 4.536 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 3.132 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 4.032 km/h Wilgotność: 95 %
Jakość powietrza
124 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
168 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Umiarkowana
PM 10: 62 | 124 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
PM 10: 84 | 168 %
22.02.2017, 07:30 | czytano: 4178

Plebiscyt na Sportowca Roku Podhala - głosuj na najlepszych!

Już po raz ósmy portal SportowePodhale.pl organizuje plebiscyt, w którym Czytelnicy wyłaniają najlepszego sportowca Podhala minionego sezonu. Ale nie tylko - również Młodego Asam, Trenera, Drużynę i Klub Młodzieżowy oraz Impreza Sportowa.

Redaktorzy portalu SportowePodhale.pl nominowali do tytułu Sportowca Roku Podhala tych, którzy w minionym sezonie święcili triumfy na krajowych i międzynarodowych arenach. Tych o których mówiono, pisano i których sukcesy napawały nas dumą.

Nie mniej radości dostarczali nam w ubiegłym roku nominowani w pozostałych kategoriach plebiscytu. Młody As to kategoria gromadząca tych, których kariery właśnie się otwierają, notują swoje pierwsze triumfy i dają nadzieję na przyszłość. Zawodowy sport bez treningu nie jest możliwy, dlatego kolejną kategorią plebiscytu są Trenerzy a następnie Drużyny oraz Kluby Młodzieżowe.

Od ubiegłego sezonu do plebiscytu dołączona została też kategoria specjalna dla kibiców - mogą wskazać najlepszą ich zdaniem Imprezę Sportową minionego roku.

Aby wziąć udział w plebiscycie i oddać głos należy wysłać SMS (koszt 1,23 zł brutto) na wybranego kandydata. Wszelkie informacje o nominowanych i zasadach plebiscytu dostępne są na stronie www.plebiscyt.sportowepodhale.pl

Partnerem plebiscytu są Sklepy Sportowe Koperniak, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu oraz Aquapark Zakopane, a patronat medialny sprawuje portal Podhale24.pl

Zapraszamy do zabawy!
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas