Wtorek, 03 sierpień 2021, Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema
Nowy Targ i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 4.428 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
15°
Wiatr: 2.448 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
15°
Wiatr: 5.148 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
16°
Wiatr: 6.516 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
16°
Wiatr: 5.436 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
13°
Wiatr: 6.48 km/h Wilgotność: 88 %
28.05.2017, 18:13 | czytano: 2851

Tłumy turystów na Małopolskich Dniach Dziedzictwa Kulturowego we Frydmanie

Frekwencja w pierwszej części Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego we Frydmanie chyba przerosła oczekiwania organizatorów.

Piękna pogoda sprzyjała zwiedzaniu cennych zabytków i unikatowej zabudowy tej pięknej spiskiej miejscowości. Na Spisz przybyły zorganizowane grupy z Krakowa, Wieliczki, Chrzanowa, Nowego Sącza, Nowego Targu oraz indywidualni koneserzy historii, etnografii z różnych regionów Polski.Uczestnicy mieli możliwość zwiedzania najstarszego na Polskim Podtatrzu kościoła, piwnic winnych, niezwykłej ulicy Zastodolnej i zdobyć mnóstwo informacji na temat miejscowości i regionu oraz wysłuchać wykładu "Spisz na szlaku winnym" połączonego z degustacją węgierskich trunków. Na wszystkich czekały wydawnictwa związane z regionem, rzeźby lokalnych artystów i oczywiście kulinarna uczta dań regionalnych.

opr.s/ zdj. organizatora
najnowsze informacje
komentarze
Bylam widzialam10:01, 31 maja 2017
Przepięknie zorganizowane, gratuluję gminie tak fantastycznych mieszkańców i organizacji. brawo dla Koła gospodyń wiejskich, dla Wszystkich mieszkańców Frydmana. Świetna promocja, szeroka informacja w mediach przed i po wydarzeniu. Szczerze gratuluję :-)
Mieszkaniec09:55, 31 maja 2017
Czy ten wojt zajmie się w końcu konkretną robotą? Co to ma być? Znowu jakąś impreza? niedługo to tylko portki bukowe będziemy nosić!!!
Stanisław21:06, 28 maja 2017
Piękna sprawa... Brawo organizatorzy.., dzięki za inicjatywę !
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij