Poszukiwani chętni do pracy w Komitecie ds. Rewitalizacji - podhale24.pl
Sobota, 13 lipca
Imieniny: Irwina, Margarety, Sary
Nowy Targ
Clouds
23°
Wiatr: 4.752 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
24°
Wiatr: 5.832 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
28°
Wiatr: 3.24 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
24°
Wiatr: 5.328 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
29°
Wiatr: 7.488 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
27°
Wiatr: 2.304 km/h Wilgotność: 70 %
Jakość powietrza
26 %
Nowy Targ
58 %
Zakopane
20 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 29 | 58 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
30.07.2017, 14:01 | czytano: 3134

Poszukiwani chętni do pracy w Komitecie ds. Rewitalizacji

W Urzędzie Miasta Zakopane odbyły się konsultacje społeczne dotyczące określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu ds. Rewitalizacji. Wzięli w nich udział przedstawiciele Rady Miasta oraz działających w mieście instytucji i stowarzyszeń. To kolejny krok przybliżający do uchwalenia przez Zakopane planu rewitalizacji miasta.

Według konsultowanego projektu, w Komitecie rewitalizacji zasiadać będą przedstawiciele Rady Miasta, Młodzieżowej Rady Miasta, środowiska gospodarczego, organizacji pozarządowych, MOPSu i Urzędu Pracy oraz mieszkańcy obszaru rewitalizacji.

Działający społecznie komitet ma być ciałem doradczym przy burmistrzu. Opiniować ma działania podejmowane w ramach Planu Rewitalizacji.Wszyscy chętni, którzy chcieliby wziąć udział w pracach Komitetu, będą mogli zgłaszać się poprzez stronę internetową Urzędu Miasta. Najważniejszy jest udział w jego pracach mieszkańców. Tylko za pośrednictwem Komitetu będą oni mieli bowiem możliwość zgłaszać swoje uwagi do założeń i sposobów realizacji Planu Rewitalizacji.

rk/ zdj. Regina Korczak - Watycha
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
tyle23:37, 30 lipca 2017
@brunhilda. Baba cy nie ale mos racje.
0
brunhilda22:06, 30 lipca 2017
A jest co niby jeszcze rewitalizować? Zrewitalizujcie drogi zwłaszcza ul.Goszczyńskiego zrewitalizujcie Gubałówkę dla narciarzy zimą ...i koniecznie parkingi bo apartamentowce powstają jak grzyby po deszczu galeria galerią pogania a parkować nie ma gdzie ...rewitalizanci kolejne śpece na kase jacy pomysłowi ...a Zakopane już dawno topi się we własnym sosie ...i kiedy to w końcu dotrze do ściemniaczy z Urzędu Miasta Zakopane ...a ten asfalt na Harendę to już wylali ? pod sam dom burmistrza czy nie?
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas