Poszukiwani chętni do pracy w Komitecie ds. Rewitalizacji - podhale24.pl
Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława
Zakopane
Clouds
13°
Wiatr: 3.456 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
12°
Wiatr: 3.888 km/h Wilgotność: 35 %
Clouds
14°
Wiatr: 2.592 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
12°
Wiatr: 2.376 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
13°
Wiatr: 4.572 km/h Wilgotność: 100 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
30.07.2017, 14:01 | czytano: 3014

Poszukiwani chętni do pracy w Komitecie ds. Rewitalizacji

W Urzędzie Miasta Zakopane odbyły się konsultacje społeczne dotyczące określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu ds. Rewitalizacji. Wzięli w nich udział przedstawiciele Rady Miasta oraz działających w mieście instytucji i stowarzyszeń. To kolejny krok przybliżający do uchwalenia przez Zakopane planu rewitalizacji miasta.

Według konsultowanego projektu, w Komitecie rewitalizacji zasiadać będą przedstawiciele Rady Miasta, Młodzieżowej Rady Miasta, środowiska gospodarczego, organizacji pozarządowych, MOPSu i Urzędu Pracy oraz mieszkańcy obszaru rewitalizacji.

Działający społecznie komitet ma być ciałem doradczym przy burmistrzu. Opiniować ma działania podejmowane w ramach Planu Rewitalizacji.Wszyscy chętni, którzy chcieliby wziąć udział w pracach Komitetu, będą mogli zgłaszać się poprzez stronę internetową Urzędu Miasta. Najważniejszy jest udział w jego pracach mieszkańców. Tylko za pośrednictwem Komitetu będą oni mieli bowiem możliwość zgłaszać swoje uwagi do założeń i sposobów realizacji Planu Rewitalizacji.

rk/ zdj. Regina Korczak - Watycha
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
tyle23:37, 30 lipca 2017
@brunhilda. Baba cy nie ale mos racje.
brunhilda22:06, 30 lipca 2017
A jest co niby jeszcze rewitalizować? Zrewitalizujcie drogi zwłaszcza ul.Goszczyńskiego zrewitalizujcie Gubałówkę dla narciarzy zimą ...i koniecznie parkingi bo apartamentowce powstają jak grzyby po deszczu galeria galerią pogania a parkować nie ma gdzie ...rewitalizanci kolejne śpece na kase jacy pomysłowi ...a Zakopane już dawno topi się we własnym sosie ...i kiedy to w końcu dotrze do ściemniaczy z Urzędu Miasta Zakopane ...a ten asfalt na Harendę to już wylali ? pod sam dom burmistrza czy nie?
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas