Sobota, 25 styczeń 2020, Imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła
Szczawnica i okolice
Clouds
-6°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-5°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-5°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-5°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-6°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-9°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Umiarkowana
14.08.2017, 12:00 | czytano: 3996

Awaria świateł na moście w Białym Dunajcu

Fot. Marcin Szkodziński

Sygnalizacja świetlna, która steruje ruchem wahadłowym na moście na zakopiance, raz działa, raz nie. Ruchem na moście kieruje policja. Wezwano serwisantów, ale minie trochę czasu, zanim przyjadą i zajmą się awarią.

Światła na moście w Białym Dunajcu to pierwsze z utrudnień jakie napotykają kierowcy jadący z Nowego Targu w kierunku Zakopanego. W związku ze złym stanem mostu oraz zbyt wąską nawierzchnią wprowadzono w tym miejscu ruch wahadłowy. Przymusowy postój na czerwonym świetle sprawia, że tworzą się tu korki sięgające czasem kilku kilometrów.

ms/
najnowsze informacje
komentarze
bibi10:16, 15 sierpnia 2017
tak szczerze to wszyscy chcą zarobić na turystach ale trzeba dać cos od siebie !!!
Asterix00:57, 15 sierpnia 2017
Na ten most to trzeba wezwać saperów a nie serwisantów,wysadzić w powietrze,zrobić przeprawę pontonową i po problemie a nie dziadować już chyba trzeci rok.Porażka.
brunhilda20:53, 14 sierpnia 2017
Banda nierobów włodarzy wybranych przez mieszkańców którzy kompletnie nie robią nic w żadnej pilnej sprawie dla naszego regionu do tego dołączyły kubusie puchatki o małych rozumkach czyli naczelni z GDDKiA i mamy kilometrowe korki przy wjezdzie do Zakopanego z każdej strony remont drogi ruch wahadłowy w sierpniu w miesiącu który ściąga największą liczbę turystów pod Giewont w ciągu roku ...chcieli dać w du...e i ceprom i góralom a w Chochołowie trwa naprawa drogi do przejścia, drogi w idealnym stanie ...na pewno tym powinna zająć się prokuratura ...a do tego brak parkingów w Zakopanem prawie żadna komunikacja miejska jednym słowem ludziki na państwowych posadkach którzy nie robią nic bo nie mają o niczym pojęcia ...a gdzież są teraz ci szlachetni rycerze od smogu? nie widzicie problemu spalinowego ?nie ma teraz kongresu oszołomów smogowych w Nowym Targu? takie spalinki to pewnie nic nie znaczące bzdzinki
popis19:43, 14 sierpnia 2017
Skoordynować policyjny ruch kierowany niech coś robią nie siedzą zamaskowani z suszarką i nabijają kasę za 10 km więcej Pozdrawiam.Jechałem w NT ul.Waksmundzką w niedzielę a tam z świecznikiem stali i znów wszyscy byli podejrzani o spożycie alkoholu bo wszyscy dmuchali.Proponują zapoznać szczegóły kontroli.Bez powodu ,bez przedstawienia się,nie rozumuję tego>dmuchnij pan i to wszystko.Na szczęście mam to nagrane jako tako
ej kierowiec18:15, 14 sierpnia 2017
Telo dorobicie z tą Białką, że juz nikt nie będzie tu chciał jechać !!!
Korki jak fix, co chwila, a smród spalin ze okien nie otwierać !!
kierowiec16:48, 14 sierpnia 2017
jechać ,przez Białkę , pusta droga , a nie siedzieć w korkach , ja każdy dzień taj jeżdżę i oszczędzam co najmniej pół godziny
Brak koordynacji15:09, 14 sierpnia 2017
... a w Poroninie puścić ruch wahadłowy w szczycie sezonu turystycznego, to kogoś POje**ło.. Nie dało sie 2 tygodnie wcześniej albo dwa później... Ej drogowcy, wykonawcy z myśleniem bakier a władza też ma wszystko zdaje się doo**ie.
będzie płynniej15:05, 14 sierpnia 2017
POgoda piękna, niechże się Policja dla regionu i turystyki troche POświęci...
baciok@14:52, 14 sierpnia 2017
Do nick poinformowany
Cytat ,,baciok@ jakbyś był dobrze poinformowany to Wójt Białego Dunajca nie ma nic do tego bo most należy do GDDKiA w Krakowie bo to droga wojewódzka i to oni decydują o tym".
Wójt nie ma nic do tego!!!!!!!!!. Rozśmieszasz mnie!!!!!. Mostek jest na jego terenie. Niech zorganizuje jakieś spotkania w tej kwestii. Niech ruszy gdzie trzeba, aby problem rozwiązać. Pod jego bokiem ludzie stoją w kilometrowych korkach. Pewnie patrzy z Urzędu Gminy.
Z Kościeliska13:55, 14 sierpnia 2017
Ja pier...ę na to miejsce to tylko bombę atomową puścić... Takie mam jedno pytanko - jak długo będzie taka organizacja ruchu na tym moście??? Jak długo jeszcze cała Polska się będzie śmiać?????????????
poinformowany13:53, 14 sierpnia 2017
baciok@ jakbyś był dobrze poinformowany to Wójt Białego Dunajca nie ma nic do tego bo most należy do GDDKiA w Krakowie bo to droga wojewódzka i to oni decydują o tym.
gazda z galicowej grapy13:48, 14 sierpnia 2017
Panie starosto tatrzański obecny , krytykę wylewał pan na poprzednika , a co pan zrobił przez trzy lata - NIC.Obiecywał pan cuda i co . Widać jak NA DŁONI ,ŻE MAŁO NIE JEST PAN LEPSZY , A JESZCZE GORSZY , BO WSZYSTKO SIę ZA PANA WADZY PSUJE , NAWET ŚWIATŁA SIę PSUJĄ I WSZYSTKO STOI , nawet ruch na zakopiance stoi i to w dwóch newralgicznych miejscach zakopianki .
baciok@12:14, 14 sierpnia 2017
Panie Wójcie Biołego Dunajca czemu robicie takie przeszkody? K.... ja już nie moge jak jade przez ten mostek.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij