Zawody konne w Rogoźniku (zdjęcia) - podhale24.pl
Poniedziałek, 02 października
Imieniny: Teofila, Dionizego, Trofima
Czarny Dunajec
Clouds
18°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
18°
Wiatr: 2.808 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.212 km/h Wilgotność: 67 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.5 km/h Wilgotność: 65 %
Clouds
18°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 62 %
Clouds
17°
Wiatr: 5.292 km/h Wilgotność: 68 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
10 %
Zakopane
16 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 5 | 10 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
18.08.2017, 16:00 | czytano: 3867

Zawody konne w Rogoźniku (zdjęcia)

W stadninie koni "Dworna" w Rogoźniku odbyły się XI Gminne Zawody Jeździeckie im. ks. profesora Józefa Tischnera. Odbyły się one w ramach III Rogoźnickich Dni Sportu i Rozrywki, których finał zaplanowano na najbliższą niedzielę 20 sierpnia.

Fot. Andrzej Habina
Fot. Andrzej Habina
Zawody rozpoczęły się konkursem ujeżdżenia KL.L1 o puchar stadniny koni "Dworna". Następnie przeprowadzono jeszcze trzy konkursy w skokach przez przeszkody o puchar Sołtysa Rogoźnika, o puchar rodziny Tischnerów oraz o puchar Wójta Gminy Nowy Targ. Po zakończeniu każdego konkursu zwycięzcy otrzymali puchary oraz pamiątkowe flots.

W trakcie trwania imprezy można było oglądać występ zespołu "Mali Gronkowianie" oraz pokaz strzelania z łuku w wykonaniu Wojciecha Mazurka. Nie brakowało także tradycyjnego góralskiego jedzenia, przygotowanego przez Koło Gospodyń z Rogoźnika oraz kiełbasek z grilla serwowanych przez strażaków. Jak co roku tradycyjnie odbyła się loteria fantowa, w której do wygrania był koń ufundowany przez stadninę. Szczęśliwym posiadaczem konia została Marzena Krupa z Odrowąża.

oprac. r/ źródło: organizatorzy/ zdjęcia Andrzej Habina
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas