Niedziela, 08 grudzień 2019, Imieniny: Marii, Wirginii, Zenona
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 88
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 95
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 88
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 88
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 89
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 88
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Umiarkowana
28.11.2017, 08:54 | czytano: 910

Ze smartfonem do urzędu. Wygodnie zapłacisz podatki

Łapsze Niżne to kolejna gmina, która wprowadziła możliwość płacenia za podatku smartfonem, kartą płatniczą i przez internet.

W Urzędzie Gminy Łapsze Niżne przy stanowisku kasowym pojawił się terminal za pomocą którego można płacić podatki od nieruchomości, rolny, leśny, opłaty za gospodarowanie odpadów komunalnych, opłatę skarbową, opłaty za zezwolenie na sprzedaż alkoholu, opłaty za zajęcie pasa drogowego, czynsz za lokal, dzierżawy czy opłaty za śmieci.

Wpłacający kartą nie płaci prowizji. Wpłacić w kasie przy pomocy karty będzie można każdą kwotę – bez limitu minimalnego przeprowadzanej operacji. Płatności można dokonać również w formie zbliżeniowej.

Identyczne rozwiązanie wprowadza m.in. Urząd Miasta w Nowym Targu.

oprac. r/ źródło: UG Łapsze Niżne
najnowsze informacje
komentarze
sasiad02:49, 29 listopada 2017
Tez mi nowosc w szaflarach juz to wprowadzili bo o tym pisali w ich gazetce .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij