Wierchy z pucharem i awansem (zdjęcia) - podhale24.pl
Czwartek, 29 lutego
Imieniny:
Nowy Targ
Clouds
Wiatr: 4.104 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
Wiatr: 3.456 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
Wiatr: 4.5 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 4.536 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 3.132 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 4.032 km/h Wilgotność: 95 %
Jakość powietrza
124 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
168 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Umiarkowana
PM 10: 62 | 124 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
PM 10: 84 | 168 %
18.06.2018, 09:31 | czytano: 3836

Wierchy z pucharem i awansem (zdjęcia)

Zakończyły się rozgrywki piłkarskiej klasy A, w której mierzą się najsilniejsze zespoły z całego Podhala. Rozgrywki zdominował zespół Wierchów Rabka-Zdrój, który dzięki wygranej awansował do ligi okręgowej.

Fot. Piotr Kuczaj
Fot. Piotr Kuczaj
W niedzielę na stadionie w Rabce-Zdroju zwycięstwa gratulowali gospodarzom wiceburmistrz Robert Wójciak i wiceprezes Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej Bogusław Górnik. Rabczanie otrzymali puchar, medale i czek na 1000 zł. Puchar za zwycięstwo klasy A odebrał kapitan rabczan Marek Zając. Kibice nagrodzili swój zespół brawami, a po trybunach niosło się "Dziękujemy!".

Statuetkę dla najlepszego bramkarza rozgrywek otrzymał bramkarz Wierchów Piotr Gogola.

r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
młoda mamy12:31, 18 czerwca 2018
Przedstawicielowi władz miasta,dziękujemy za możliwość ogladania spotkania na zasyfionych krzesełkach.Zbliżają się wybory,będzie sposobność na złożenie w odpowiedni sposób podziękowań.Na tym obiekcie jakby czas zatrzymał się w miejscu na przełomie lat 80-90-tych.Wczasowicze i turyści,wysiadający na dw.busów,mają na wstępie piękny wizerunek UM jak dba o stadion.Trzeba by jeszcze zrobić dzień otwartych drzwi,żeby ludzie zobaczyli,ze jednak klimaty komuny mają się dobrze w budynku klubowym.Gratulacje dla p.Burmistrz,jej posłańca i wszystkich radnych.MOK dało się umiejscowić w Amfiteatrze,żeby można było wygodnie w stołki pierdzieć?Trzeba było wyremontować budynek klubowy,przecież można z niego czerpać zyski,tylko po jakiego grzyba,skoro najlepiej niech się wszystko rozleci,potem przybije się tabliczkę z napisem "obiekt zabytkowy",ew.działkę sprzeda się developerowi i niech wybuduje bloki...Czarny Dunajec,Jabłonka czy inne gminy,jakoś potrafią zadbać o takie sprawy a w Rabce nie,lepiej psioczyć i narzekać.
Pytam się,co robi rada sportu w tym mieście,za co bierze pieniądze?Elektorat wyborczy was rozliczy w odpowiednim czasie...
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas