Kobieta na rowerze potrącona przez samochód (zdjęcia) - podhale24.pl
Rabka Zdrój
Clouds
8°C
Clouds
8°C
Clouds
9°C
Clouds
9°C
Clouds
9°C
Clouds
7°C
Kartka z kalendarza
23.07.2018, 15:48 | czytano: 9138

Kobieta na rowerze potrącona przez samochód (zdjęcia)

Do zdarzenia doszło przed sanktuarium maryjnym na Krzeptówkach w Zakopanem.

Fot. Piotr Korczak
Fot. Piotr Korczak
Okoliczności wypadku nie są znane. Policja wyjaśnia, czy to kierowca najechał na prawidłowo jadącą kobietę, czy to rowerzystka zatoczyła się na auto, które ją wyprzedzało. W wyniku wypadku 58-letnia mieszkanka Zakopanego została zabrana przez pogotowie do szpitala.

r/k/ zdj. Piotr Korczak
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
kolarze00:26, 24 lipca 2018
Na rowerach jedziemy drogą, bo mamy takie samo prawo, jak inne pojazdy, jeśli nie ma w sąsiedztwie drogi ścieżki rowerowej, biegnącej w tym samym kierunku. Dla bezpieczeństwa lepiej jechać prawie środkiem pasa, niż tuż przy krawężniku, bo wtedy "grzecznie" czekają na bezpieczne wyprzedzenie, a nie ocierają się o nas. Jeśli trąbią, to są coraz częściej filmowani, bo też mamy kamerki. Zdrowia życzymy.
0
m........a21:50, 23 lipca 2018
Wygląda na to ze kasku nie posiadała.
0
magda m18:59, 23 lipca 2018
Jak można komentować coś, czego się nie widzialo? (To do osoby wypowiadającej się poniżej.) W takiej sytuacji zamiast niemądrych wypowiedzi, byłoby chyba lepiej po ludzku życzyć tej pani zdrowia. Oby jej obrażenia nie były zbyt ciężkie i szybko wyszła ze szpitala.
0
zły17:36, 23 lipca 2018
Jestem przy tej drugiej opcji. Zdrówka Proszę Pani(nieznajomość o ruchu drogowym jak u wielu cyklistów starszych i nie tylko) Miała Pani kiedykolwiek kartę rowerową, coś na temat o ruchu drogowym jak zachować się na drodze(podstawówka)?
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas
kwiecień
26
Sobota
Imieniny:Marzeny, Klaudiusza, Marceliny
Kliknij po więcej