Piątek, 22 marzec 2019, Imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza
Zakopane i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 61
Clouds
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 61
Clouds
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 61
Clouds
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 71
Clouds
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 61
Clouds
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 61
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
09.08.2018, 16:48 | czytano: 7369

Z Zaborni na Chyżne nową drogą

Fot. Piotr Kuczaj

Około południa przełożony został ruch samochodowy na fragmencie tzw. chyżnianki, czyli drodze międzynarodowej do przejścia granicznego, na odcinku od skrzyżowania z zakopianką na Zaborni w kierunku Skawy.

Zmiana ta związana jest z budową drogi ekspresowej S7. Od dziś stara droga z Zaborni na Chyżne, na odcinku ponad kilometra, została zamknięta, a samochody skierowano na nowo wybudowany odcinek przyszłego zjazdu z drogi S7 na Chyżne.

Po przełożeniu ruchu dotychczasowa droga, którą poruszali się kierowcy zostanie wyłączona z ruchu i rozebrana. Przełożenie ruchu na nowy wiadukt jest niezbędne, by dalej budować S7.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Okey21:23, 10 sierpnia 2018
Ten tytuł to chyba na wyrost jak na razie. "Z Zaborni na Chyżne nową drogą" to kiedy przebudowa dalszego odcinka z Zaborni do Chyżnego około 30km??? Kto jest wykonawcą i którędy dokładnie pójdzie? Gdzie tam Zabornia, a gdzie Chyżne.
Monika co ma cyce jak Donice21:46, 9 sierpnia 2018
Gladziutka równiutka jak pupcia niemowlaka
Monika bez Stanika21:45, 9 sierpnia 2018
super sie jedzie po tej gladkiej drodze .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij