Środa, 26 czerwiec 2019, Imieniny: Jana, Pawła, Miromira
Szczawnica i okolice
Clear
17°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 94
Clear
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clear
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
15.09.2018, 16:00 | czytano: 1832

Dziecięca siatkówka na Podhalu? Spróbuj w Bziku!(artykuł sponsorowany)

Chcesz, by Twoje dziecko zaczęło regularnie uprawiać sport, ale nie czuło przy tym presji, tylko dobrą zabawę? Siatkówka w Bzik Akademii Sportu to idealne rozwiązanie!

Zajęcia z tej dyscypliny sportu są prowadzone na Podhalu przez Katarzynę Krasińską – wielką pasjonatkę siatkówki, która regularnie i z uśmiechem na twarzy trenuje dzieci i młodzież w Bzik Akademii Sportu i KS Gorce Nowy Targ.

Treningi odbywają się na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Nowym Targu (dawne Gimnazjum nr 1) we wtorki i czwartki w godzinach:

- Od 17:00 do 18:30 – grupa początkująca;
- Od 18:30 do 20:00 – grupa zaawansowana.Chcę, aby dzieci nie czuły presji na szybkie uczenie się siatkówki. Treningi przyjmują formę bardziej zabawową z przeplatanymi elementami siatkarskimi, dzięki czemu staje się ona bardziej radosna i przyjemna – tłumaczy trener koordynator siatkówki w Bziku, Katarzyna Krasińska i dodaje - ogólniej mówiąc, opiekuję się młodymi adeptami siatkówki i dbam o to, żeby każdy dobrze czuł się w grupie.

Oprócz treningów, rokrocznie Bzikowi siatkarze spotykają się na turniejach z okazji Mikołajek i Dnia Dziecka, co jest znakomitą okazją do integracji z rówieśnikami i aktywnego spędzenia wolnego czasu w gronie dziecko-rodzice.W Bziku 2 razy do roku hucznie spotykamy się na turniejach w Mikołajki i na Dzień Dziecka, na które to staram się szukać odpowiednich rywali i sparing-partnerów pod kątem umiejętności. W tym roku również chciałabym coś takiego zorganizować – tłumaczy Pani Kasia.

Jeśli więc chcesz zapewnić swojemu dziecku świetną zabawę poprzez aktywny wypoczynek w dobrej atmosferze, to koniecznie musisz spróbować razem z nami zajęć siatkówki w Bzik Akademii Sportu! Zapraszamy wszystkie pociechy już od 7. roku życia!

Grafik zajęć: bzikakademia.pl
Dodatkowe informacje u trenera koordynatora: 693 345 104 – Katarzyna Krasińska
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij