Piątek, 29 maj 2020, Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Jabłonka i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 76
Clouds
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 76
Clouds
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 76
Clouds
17°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 41
Clouds
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 76
Clouds
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 76
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
29.11.2018, 14:56 | czytano: 7654

Pijany 51-latek nie zatrzymał się do kontroli drogowej

Arch. Podhale24.pl

Policjanci z nowotarskiej drogówki dali sygnał kierowcy samochodu KIA do zatrzymania się. Miało to miejsce na drodze krajowej w Podwilku. Kierowca, który jechał bez włączonych świateł nie zatrzymał się i ruszył w kierunku Spytkowic.

- Policjanci natychmiast ruszyli w pościg za uciekinierem i po chwili zatrzymali pojazd. Szybko wyjaśnił się powód ucieczki przed mundurowymi. Kierujący 51-latek był pijany. Badanie wykazało ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierujący nie posiadał przy sobie prawa jazdy - informuje mł. asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Mężczyzna teraz odpowie za swoje czyny. Brak prawa jazdy podczas kontroli i jazda bez wymaganych przepisami świateł jest wykroczeniem. Niezatrzymanie się do kontroli drogowej pomimo wydawanych przez policjanta poleceń przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności do 5 lat. Za kierowanie pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości grozi wysoka grzywna, utrata prawa jazdy i kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Źródło: KPP Nowy Targ, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Szary00:58, 30 listopada 2018
Bzdury,kierowca odpowie za prowadzenie w stanie po spożyciu ...I grubo .Żadnych "nieposiadań" zostało to ustalone i zdefiniowane w rozporządzeniu UE z roku 2018,
Antyonr23:33, 29 listopada 2018
Klaus Barbie ? niemiecki zbrodniarz wojenny, szef Gestapo w Lyonie i SS-Hauptsturmführer. W związku ze swoimi zbrodniami w okupowanej przez III Rzeszę Francji zyskał sobie przydomek ?Rzeźnika z Lyonu? lub ?Kata Lyonu?. Wikipedia
Cytryna16:28, 29 listopada 2018
Jarząbek dobrze gada trzeba se zrobić zapasy i potem grzmocic
Claus Barbie15:18, 29 listopada 2018
Jo tys lubimy się nagrzmocić od czasu do czasu parę razy w tygodniu ale może jestem w lepszej sytuacji niż inni bo jak mi braknie to sklep mom na przeciwko to auta w sumie mi nie cza.To godłem jo,jarzombek.
rowerzysta15:14, 29 listopada 2018
To już nie wymyslona chyżnianka?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij