Poniedziałek, 19 sierpień 2019, Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana
Szczawnica i okolice
Clouds
28°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 44
Clouds
27°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 44
Clouds
29°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 44
Clear
28°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 42
Clouds
28°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 44
Clouds
28°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 44
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
30.11.2018, 10:49 | czytano: 2120

Wierzba i Piczura przewodniczącymi komisji w sejmiku

Radni z naszego regionu objęli przewodnictwo w dwóch komisjach Sejmiku Województwa Małopolskiego. Marek Wierzba, na co dzień dyrektor nowotarskiego szpitala, został przewodniczącym Komisji Ochrony Zdrowia, a Jan Piczura - Komisji ds. Strategii Karpackiej.

Pochodzący ze Skawy Marek Wierzba zasiada również w Komisji Rewizyjnej, Komisji ds. Współpracy z Polakami i Polonią za Granicą i Komisji ds. Strategii Karpackiej, w której jest wiceprzewodniczącym.

Radny Jan Piczura z Witowa jest natomiast wiceprzewodniczącym Komisji Rozwoju Regionu, Promocji i Współpracy z Zagranicą oraz członkiem Komisji Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich, Komisji Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego, a także Komisji ds. Współpracy z Polakami i Polonią za Granicą.

Z kolei nowotarski radny Stanisław Barnaś zasiada w Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, Komisji Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich oraz Komisji ds. Współpracy z Polakami i Polonią za Granicą.

r/
najnowsze informacje
komentarze
lulek21:21, 4 grudnia 2018
Lasy Wspólnoty leśnej 8 wsi w Witowie i TPN-u powoli przestają istnieć.
Ze środowiskiem na Podhalu coraz gorzej -ponoć Białka Tatrzańska do dzisiaj nie ma kanalizacji. W jaki sposób "nasz człowiek" na urzędzie marszałkowskim chce nas uzdrowić?
bul bul22:57, 30 listopada 2018
Kasa kasa kasa
Miescon21:09, 30 listopada 2018
O przypomniano Sobie że Nowy Targ ma radnego...... A przed wyborami faworyzowaliście Wierzbe i Jachymiaka.....

Zobaczymy jak teraz Podhale skorzysta z tej dwójki u władzy.....
Bo za Barnasia uruchomiono kolej regionalną, węzeł poronianski, obwodnica Nowego Targu, Waksmunda, remonty drogi wojewódzkiej do Sącza, Chochołów oraz Czarny Dunajec. Nie wymieniam jego zasług w sferze społecznej bo miał ich ogrom.
piguła16:14, 30 listopada 2018
Specjalista od wodociągów,ten co karetkę umieścił na poczcie.Tylko w Polsce takie cuda na kiju.
Wyborca13:33, 30 listopada 2018
Przecież Pan Wierzba jest Dyrektorem Szpitala w Nowym Targu. To kiedy będzie miał czas na bycie Radnym Wojewódzkim ? Czy Dyrektorzy szpitali mają tak dużo wolnego czasu ?
kis spod sobla12:44, 30 listopada 2018
najlepsza jest ta ds wspólpracy z zagranicą, moga byc fajne wycieczki....
dotyczy dyrektora12:18, 30 listopada 2018
Pochodzący ze Spytkowic, mieszkający w Skawie. Tak to ma być. Kłaniają się lekcje polskiego i wyszukiwanie źródeł informacji. Byle szybko, byle jak.
Miastowy10:57, 30 listopada 2018
Dobrze ze już Grażynka nie jest radna. Przestanie się kompromitować.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij