Czwartek, 22 sierpień 2019, Imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii
Nowy Targ i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clear
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
27.02.2019, 08:40 | czytano: 9004

Kto nowym dyrektorem szpitala

Arch. Podhale24.pl

ZAKOPANE. Szykuje się zmiana na stanowisku dyrektora Szpitala Powiatowego im. dra Tytusa Chałubińskiego.

Jak poinformował na sesji starosta Piotr Bąk, umowa z obecną dyrektor Reginą Tokarz dobiega końca. Władze powiatu postanowiły podpisać aneks i przedłużyć ją do czasu wyłonienia nowego dyrektora szpitala w konkursie. Ma to nastąpić najpóźniej do końca czerwca.

Regina Tokarz kieruje zakopiańskim szpitalem od 2003 roku. Gdy go obejmowała, szpital powiatowy znajdował się w krytycznej sytuacji finansowej. Dzięki odważnym, ale i kontrowersyjnym decyzjom, dyrektor Tokarz udało się uratować placówkę przed likwidacją i wyprowadzić na prostą. Od tego czasu rządzi szpitalem twardą ręką.

r/
najnowsze informacje
komentarze
nowy dyrektor20:31, 5 marca 2019
aneksowanie umów z dyrektorem na gruncie ustawy o działalności leczniczej jest nielegalne. Powoływany jest on na ściśle określony przepisami czasokres, a powiat powinien rozstrzygnąć konkurs przed zakończeniem umowy z dotychczasowym dyrektorem
mieszkaniec08:44, 1 marca 2019
Wszyscy na to czekali. To jak ta pani traktowała personel jest niedopuszczalne. Drastycznie mała liczba personelu w całym szpitalu. Jak sie to ma do kontraktu, w którym wykazane sa inne ilości.
pustak08:25, 1 marca 2019
@ Jędrek:
Czasy kultu jednostki w dziejach skończyły się. Ta pani nie zarządzała finansami w pojedynkę. Jeżeli już, to zespół w którym działała jest bardzo dobry, choć śmiem w to wątpić, zważywszy na ogólną sytuację finansową w polskiej służbie zdrowia. Jaka strata dla powiatu? Bo niby oprócz niej nikt nie potrafi zgodnie z odpowiednimi przepisami i prawem dysponować publicznymi pieniędzmi? Nie obrażaj mojej inteligencji.
Jędrek21:05, 28 lutego 2019
Dyrektorem finansowym jest bardzo dobrym.I to strata dla powiatu.My czekamy na zmianę żałosnego żenującego Pna od SOR.jalek
akbyr15:48, 28 lutego 2019
A kiedy tak oczekiwana zmiana w zarządzaniu rabczańskim szpitalem?
KBK12:59, 28 lutego 2019
Ciekawe czy w Uniwersyteckim Szpitalu na Balzera będzie oczekiwana zmiana?
za pis ale bez przesady12:17, 28 lutego 2019
@ Gośka skwarek Jeśli źle traktuje ludzi to logiczne że nie powinien z nimi pracować.
pustak22:10, 27 lutego 2019
@ Gośka Skwarek:
... a PiS ma chody u społeczeństwa (wyborców) i koło się zamyka - to my, wyborcy decydujemy, nie jakiś dyr. Wierzba czy PiS.
Gośka skwarek21:46, 27 lutego 2019
Dyrektorem powinien zostać taki sam fachowiec jak Marek Wierzba . I pomimo tego ze czasami przeszkadza mi jego podejście do ludzi , uważam ze jest wzorem . Poza tym ma chody w PiS-ie i może załatwić sporo pieniędzy dla szpitala . Marek Wierzba nr 1
Lekarz mimo woli20:31, 27 lutego 2019
Jedno pytanie: a dlaczego najlepsi specjaliści uciekają ze szpitala zakopiańkskiego do Nowego Targu i Krakowa? Dlaczego nie ma tu dobrych lekarzy którzy kiedyś pracowali? Drakońskie metody przyjaciółki poprzedniego starosty Makowskiego nalezy przykrócić.Czyżby staroście Bąkowi brakowało znowu odwagi?
Pola19:33, 27 lutego 2019
Nareszcie zniszczyła taki szpital niszczyła tak jak przystało w czasach rządów POopaprańców ,pewnie coś wisi w powietrzu bo sama by nigdy nie odeszła ,rządziłaby dalej psu na bude a w starostwie dalej by trzymali destruktora przepraszam ,,specjalistę ekonoma,,tylko kto ją z tego rozliczy ?
Teresa14:39, 27 lutego 2019
Tak wspaniale zarządzała że po kontroli NFZ szpital zapłacił milionowa kare.Moze ktoś w końcu rozliczy Panią Dyrektor z nieprawidlowosci jakie są w szpitalu i starostwo przestanie udawać że wszystko jest wspaniale.Szpital to nie fabryka śrubek powinien się bilansowac a nie przynosić zyski. Te zyski to miedzy innymi okrojona ilość pracującego personelu .Brawo Pani Dyrektor.
Dj14:17, 27 lutego 2019
Tak wspaniale zarządzała że po kontroli NFZ szpital zapłacił milionowa kare.Moze ktoś w końcu rozliczy Panią Dyrektor z nieprawidlowosci jakie są w szpitalu i starostwo przestanie udawać że wszystko jest wspaniale.Szpital to nie fabryka śrubek powinien się bilansowac a nie przynosić zyski. Te zyski to miedzy innymi okrojona ilość pracującego personelu .Brawo Pani Dyrektor.
Ela14:04, 27 lutego 2019
Nie możemy się doczekać ale to co zostało zniszczone w tym szpitalu jest już nie możliwe do odbudowania a mianowicie czynnik ludzki.
Stanley10:37, 27 lutego 2019
Po co coś zmieniać skoro dobrze działa? Nie widzę wzmianki, żeby Pani dyrektor już nie chciała kierować tą placówką.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij