Wtorek, 14 lipiec 2020, Imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
11°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clear
10°
Wiatr: 5.508 km/h Wilgotność: 83
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
02.03.2019, 09:00 | czytano: 5094

Dwóch nietrzeźwych kierowców w rękach policji

W Sierockiem i Poroninie policjanci z zakopiańskiej drogówki zatrzymali kierowców, którzy prowadzili samochód pod wpływem alkoholu.

Najpierw w Sierockim policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę mercedesa. Jak się okazało, 39-letni mieszkaniec Zakopanego prowadził swój samochód mając 0.7 promila alkoholu w organizmie. Kolejny amator jazdy na podwójnym gazie to 40-letni mieszkaniec Poronina, który mając prawie 1,3 promila alkoholu kierował audi. Został zatrzymany w Poroninie również podczas kontroli drogowej. Obu kierowcom policjanci zatrzymali już prawo jazdy, a ponadto za to przestępstwo mogą trafić do więzienia na dwa lata.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Celebrytom wolno wszystko11:11, 2 marca 2019
No, proszę. Groźba 2 lat więzienia. A jak pewna biuściasta blond celebrytka skasowała po pijaku zdaje się 3 auta w dniu rozpoczęcia roku szkolnego kilka lat temu, to chyba czytała bajki w przedszkolu w ramach prac społecznych? Kara powinna być, ale równa dla wszystkich.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij