Piątek, 20 wrzesień 2019, Imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 70
Clouds
10°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 70
Clear
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 70
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
14.03.2019, 13:39 | czytano: 12155

Nowy Targ: hotel Wojasów zostanie otwarty w wakacje

Hotel marki ibis Styles Nowy Targ, budowany przy ul. Kolejowej przez małżeństwo przedsiębiorców Wiesława i Agnieszki Wojasów, rozpoczął już rekrutację pracowników.

Hotel, który powstaje obok stadionu, zostanie otwarty w połowie tego roku. Oprócz 106 pokoi w hotelu znajdzie się restauracja, bar, strefa wellness z basenem i jacuzzi oraz ponad 400 m2 powierzchni konferencyjno-bankietowej. Aktualnie inwestycja jest na etapie wykańczania wnętrz, prowadzone są prace instalacyjne i wykończeniowe pokoi oraz łazienek, których tematem przewodnim będzie górski szlak, gdyż to właśnie na Podhalu istnieje najstarszy znakowany szlak turystyczny.

— Nie wszyscy wiedzą, że polską metodykę znakowania szlaków górskich uznano za modelową i zaakceptowano w innych krajach europejskich. To dzięki współpracy z Europejskim Związkiem Wędrownictwa, obecny system międzynarodowych szlaków pieszych w górach wykorzystał przede wszystkim nasze PTTK-owskie doświadczenia i bazę merytoryczną oraz techniczną. Historia i kultura Podhala są niezwykle ciekawe i inspirujące. Stąd też powstała koncepcja, aby górskie szlaki były tematem przewodnim wnętrz hotelu. — wyjaśnia Michał Rubiś, dyrektor hotelu ibis Styles Nowy Targ.

Właściciel hotelu ibis Styles Nowy Targ korzysta z umowy doradztwa hotelowego oferowanej przez Grupę Orbis. Dzięki wsparciu ekspertów, inwestorzy mogą budować hotele w sposób pozwalający uzyskać najlepsze rezultaty ekonomiczne przy zachowaniu odpowiednich standardów.

- Rozpoczynając współpracę z międzynarodową siecią ibis Styles, inwestor decyduje się spełnić wymagania między innymi w zakresie bezpieczeństwa i jakości. Bez wsparcia ekspertów z naszej strony, zrealizowanie tych oczekiwań może się okazać czasochłonne i kosztowne. Budowa hotelu to skomplikowany proces. Na każdym etapie mogą pojawić się problemy i błędy, które będą generować dodatkowe koszty zarówno na etapie powstawania hotelu, jak i podczas jego funkcjonowania. Nasz partner strategiczny Accor posiada cenne doświadczenie w branży hotelarskiej, portfolio z setkami hoteli, resortów wypoczynkowych na całym świecie oraz wielu ekspertów. Tym wszystkim dzielimy się z inwestorami i właścicielami hoteli. – wyjaśnia Aleksandra Wójcik z Grupy Orbis i Accor.

ibis Styles Nowy Targ będzie miejscem docelowym nie tylko dla podróżujących turystycznie, ale i klientów biznesowych oraz grup sportowych. Hotel będzie też miejscem dla organizatorów konferencji, spotkań czy wyjazdów typu „incentives”. W hotelu znajdą się dwie sale konferencyjne z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi: mała sala dla ok. 15 osób oraz duża sala (z możliwością podziału) o pow. 500 m2, która może pomieścić w układzie teatralnym do 400 osób.

Zaletą obiektu będzie również strefa wellness z 4 rodzajami saun oraz basenem rekreacyjnym, który będzie dostępny dla gości z zewnątrz.

ibis Styles Nowy Targ uruchomił już rekrutację personelu – poszukiwane są osoby do obsługi recepcji, pracownicy kuchni, restauracji, działu sprzedaży i marketingu, dział techniczny, pokojowe oraz obsługa strefy wellness.

Źródło: materiały prasowe, oprac. r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Pracownik17:14, 17 marca 2019
3500 netto i przychodzę, od kiedy mogę zacząć?
zainteresowana praca12:45, 17 marca 2019
Gdzie można wysłać swoje CV??? Wszędzie piszą o rozpoczętej rekrutacji a nigdzie nie ma ogłoszeń i kontaktu, gzie sie mozna zgłosic??
Z perspektywy odwiedzajacego14:55, 16 marca 2019
Jestem na Podhalu, co kilka lat, patrzę inny okie na rozwój tego miasta, postępy sa,mam jednak ale , czy zatwierdzajacy te plany rozwojowe sa z epoka co najmniej o 50 lat zacofani ? Bryła tego hotel to porażka ,czy zabeieczono rozbudowę tego obiektu do góry / stanowczo za mały / ? Drogi- czy jest ktoś myślacy o przys#łości w tym mieście ? Waskie ścieżki,a chodniki reprezentacyjne / tylko za chwilę nie będzie Komi po tych wynalazkach chodzić/ światła I cała organizacja ruchu ,miasteczko mikroskopijne ,a korki jak w aglomeracji 12- milionowej sa mniejsze,kto za to ponosza odpowiedzialność i gdzie sa zwykli ludzie że się na coś takiego godza ? Archtekta czy inzyniera miejskiego,w wysłać na wycieczkę edukacyjna do miast działajacych normalnie ,a był chyba juz nie w Rossi / bo tam jest rozmach / ale gdzieś w Inodo chinach ,litości te mikroskopijne ronda, jakaśomyłka ,wszyscy na Świecie odchodza od tego typu rozwiazań na rzecz inteligentnych świateł, które tyle samo kosztuja co normalne , a potem obey nie chca zostawiać kasa w tym mieście
obiektywny obserwator18:31, 15 marca 2019
koza, Ty to chyba świata nie widzisz, poza ekranem komputera i podhale24, gdzie możesz wylewać swoje frustracje.

Cały teren w okolicy hotelu pięknieje z dnia na dzień. I dobrze. Nie będzie to Warszawa, nie będzie to Kraków i bardzo dobrze, bo to jest Nowy Targ i tak ma pozostać. Ci, co w kółko kręcą na małomiasteczkowość, nigdy w życiu chyba poza Nowym Targiem nie mieszkali. Ja mieszkałem i Nowego Targu nie zamieniłbym na żadne "wielkie miasto".
byłem12:05, 15 marca 2019
Koza wyjdź czasem ze swej stajenki cichej wopu już dawno nie ma a nowy właściciel postawił nowoczesny magazyn, dworzec w remoncie wieża ciśnien wyremontowane oddane jesienią 2018
pytoc11:51, 15 marca 2019
Abc, pewnie też jesteś zachwycony " perełką" przy Sobieskiego buhahaha. Powiało Ci wielkim światem?buhahahaa Dla mnie to jest smród. Zaśmiecanie przestrzeni - tak w jednym jak i drugim przypadku. Ktoś poda nazwiska tych " artystow"? Ktoś wie? Pewnie ledwo co skonczyli podhalanke buhhaaa
koza09:33, 15 marca 2019
Miejsce do d......y. Ale na tak zaniedbanym terenie to i tak sukces ze zdecydował się budować. Sheraton z tego żaden ale Nowy targ to tez nie Warszawa. Mnie by nic nie przekonała do mieszkania w pokoju z widokiem na rudery dworca PKP albo WOP-u.
olo07:47, 15 marca 2019
no jak będzie tyle płacił ile u siebie w firmie to powodzenia ze znalezieniem choćby 20% obłożenia personelu - ale spoko od czego są ukraińcy
SPRAWA SIE RYPLA06:34, 15 marca 2019
He he dobre milioner,a pracownik w firmie u niego ma na reke ma 1800 zeta.
Obiektywny22:11, 14 marca 2019
wymagania? zapewne znajomość języków czyli cos dla nauczycieli filologów, może tam zarobią więcej i zbliżą się uposażeniem do diet poselskich?
elyta19:59, 14 marca 2019
do Abc - tylko tyle? a coś bardziej sensownego to potrafisz połączyć w logiczną całość? Problem w tym, że nie mówimy o procesie tworzenia, a o efekcie, który będzie wpisany w określoną przestrzeń. I na tym polega projektowanie, lecz co ty biedaczysko możesz wiedzieć o wyższych funkcjach architektury niż jakieś wielce tajemne zależności zblokowanego sracza. Żal mi takich ludzi, ale trudno się obrażać na rzeczywistość małomiasteczkowego grajdoła, dla którego każda inwestycja jest sukcesem na miarę naszego wieku.
r19:57, 14 marca 2019
zatrudni z uc panie
Lubelak NT19:48, 14 marca 2019
Nic nie wiecie górale, państwo Wojasowie, dobrze myślą w dobie korków na sezon taki hotel pod stacją pkp gdzie dojazd do Zakopanego zajmuje max do 30 minut za 7zł i 8groszy w obie strony to kura znosząca złote jajka,dodatkowo NKP PODHALE ma szansę na awans do 2 ligi PZPN
miescon18:52, 14 marca 2019
Jak będzie tak płacił pracownikom jak ludziom na kombinacie to obsługi nie znajdzie
Miastowy18:33, 14 marca 2019
Bardzo dobrze, fajnie że ta okolica odżyje. Obłożenie będzie spore, bo wciąż rynek hotelowy w Nowym Targu nie jest nasycony - wystarczy popatrzeć na przykład Casy, ile ludzi się tam przewija.

A jeśli okolica odżyje, to fajnie by było, gdyby pociągnęło to za sobą dalszy rozwój. Brakuje takiego Dudka w tej okolicy...
Abc18:08, 14 marca 2019
Elyta to. Trzeba było. Iść na studia, zostać architektem i tworzyć wspaniałe arcydzieła.... Myślę, se nawet w połowie nie wiesz jak wygląda proces powstania takiego budynku... Od czego zależy itp zluzuj majty to. Wizka
jaga218:05, 14 marca 2019
No i będą jeszcze chrzty , komunie , wesela no i stypy
Rekrytacja17:12, 14 marca 2019
Znam temat zatrudniania pracowników, dzisiaj jak zgłosi im się 50 % obłożenia personelu to powinni być szczęśliwi. Dziś nie nazywa się tego tak wulgarnie REKRUTACJA, dziś zaprasza się pracowników do pracy.
Siwa17:08, 14 marca 2019
Gdzie trwa rekrutacja?
kiełbasa wyborcza15:30, 14 marca 2019
Ciekawe w jakim tempie powstanie obiecywana przed ubiegłą kadencją hala sportowa. Jak widać obiecanki cacanki a temat jak leży tak leży, a nawet kwiczy.
małomiasteczkowe życie15:27, 14 marca 2019
Festiwal narzekania Nowotarżan uważam za otwarty :)
elyta14:38, 14 marca 2019
Następna koszmarna architektura w tym miasteczku. No, mamy szczęście do wybitnych dzieł architektonicznych. Wystarczy wspomnieć o budynku, w którym ulokowano starą maszynę drukarską. Jakiś dramat XXI wieku, czasu ślepców, barbarzyńców i bezguścia.
Witojcie14:30, 14 marca 2019
Chłopie na co ci ten teren zielony, co będziesz buraki siał?

pomyśl ile tu ludzisków przyjedzie,będzie się działo!!!!!
obiektwyny14:09, 14 marca 2019
tylko kto tam będzie przyjezdzał ? Casa pustki
Ja14:01, 14 marca 2019
Gdzie trwa rekrutacja?
aaaaaaaaa13:59, 14 marca 2019
Szkoda tego zielonego skweru, który był na miejscu aktualnej budowy. Teraz w tej okolicy już tylko beton i asfalt
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij